טיולי ג'יפים בגליל התחתון - להכיר את הארץ
נכתב על ידי: רונן
תאריך: 30/07/20

טיולי ג'יפים בגליל התחתון

הגליל הוא חבל ארץ יפה והררי, שבו שוכנים בעלי חיים נפלאים ונופים מרהיבים, וכך טיול ג'יפים מאפשר לכם להכיר את חבל ארץ זה בצורה בלתי אמצעית.

באמצעות טיול ג'יפים בגליל התחתון ניתן לנסוע במורדות ההרים ועל הגבעות להתבונן בנופים מרהיבים, שלא ניתן להגיע אליהם באמצעות רכב רגיל, כמו כן ניתן לעצור בישובים הסמוכים למסלול הנסיעה, ולהכיר תרבויות שונות ואנשים שונים, וכן ניתן גם לעצור להפסקה קלה ולטעום ממטעמי הגליל.

אם אתם רוצים להכיר יותר את הגליל התחתון אתם מוזמנים לצאת אל טיול ג'יפים, שיכיר לכם את חבל ארץ זה באור אחר, אז קדימה צאו איתנו לטייל בגליל התחתון היפה והמרהיב.

טיול בגליל התחתון הר תבור

אחד ההרים היותר מזוהה עם ארץ הגליל הוא הר תבור.

ההר הוא שיאו של נוף מרהיב, הנמצא בגליל התחתון, ומסלולו עובר לאורכו של נחל תבור. במסגרת הטיול ניתן יהיה לצפות בצורה בלתי אמצעית בנוף מדהים, שלא רואים כל יום, ואת הגליל התחתון מאפיינים כרמי זיתים וענבים רבים וכן פירות נוספים הגדלים לאורך נחל תבור, וכן ניתן לצפות בהם, בצורה מרשימה, כאשר נוסעים עם הג'יפ לאורך המסלול.

בסיום של המסלול העובר לאורך הנחל מגיעים אל תצפית מדהימה מעל בקעת יבניאל ניתן לשמוע מי שרוצה סיפור על המושבה הוותיקה הזו, וכן על החקלאות הקיימת באזור.

משך הטיול הוא שעתיים טיול זה מותאם גם לילדים וגם לבוגרים, ומועבר על ידי מורי דרך מנוסים.

הכירו את נחל ציפורי

רבים מכם מכירים את העיר ציפורי, שיש לה חלק נרחב בהיסטוריה של עם ישראל, אך לא רבים מכירים את נחל ציפורי, הנמצא בגליל התחתון, אז טיול ג'יפים יאפשר לכם להכיר את מסלול הנחל היפה הזה, שהוא אחד מיובל המרכזי של נחל הקישון.

טיול הזה מאוד מתאים למשפחות עם ילדים קטנים. השיא של הטיול העובר בתוך הנחל עצמו הוא פגישה תחנה ישנה והיסטורית, הנותנת נופך אחר לטיול, ולאלו מכם שאוהבים את הטבע ישמחו לגלות כי יש גם עץ תמר עתיק בין היחידים בנחל נהדר זה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57389.aspx