טיולי ג'יפים בצפון – החלק הכי שווה של החופשה שלכם
נכתב על ידי: רונן
תאריך: 11/10/20

טיולי ג'יפים בצפון – החלק הכי שווה של החופשה שלכם

אם יש לכל חברה בישראל, רגע שיא שנתי אחד, כמובן שהיא היום בו הצוותים השונים בחברה עולים על מזוודות ויוצאים ביחד לחוויה מרגשת ומפליאה במהלך סוף השבוע אשר מוקדש כולו לפעילות החברה. הנוהג של טיולי חברה, כבש בשנים האחרונות את החברות החזקות ביותר במשק והפך להיות חלק בלתי נפרד מהמוניטין של החברות המובילות במשק. וביחד איתו גם עלה קרנם של טיולי ג'יפים בצפון, אותם אתם יכולים לשלב לאורך מסלול הטיול, לטובת העובדים שאוהבים טיולי אקסטרים ורוצים לצאת משגרת העבודה לגמרי.

איך לשלב טיולי ג'יפים בצפון באירוע החברה השנתי?

על מנת לשלב בתוך טיול החברה השנתי שלכם, טיולי ג'יפים בצפון אתם רוצים וצריכים להשקיע מחשבה בשלושה אלמנטים מרכזיים:

1. מסלול הטיול – חשוב למצוא מסלול טיול שיכול להתאים לכל צוותי העובדים בחברה שלכם. התחשבו דווקא בעובדים שלא יכולים להציג יכולות אתגריות מרשימות ומצאו את המסלול שיכול להיות להם מאתגר, אך לא מרתיע.

2. תזמון הטיול – אם אתם נוסעים לחופשה קצרה, מומלץ לקבוע את שעות הטיול בהתאם ללוח הזמנים המלא של הפעילויות שלכם. כך שאתם תוכלו לנצל את זמן הנסיעה בשלמותו ואולי אף לסיים את הטיול באטרקציה הבאה שלכם.

3. חברה המפעילה את הטיול – אל תשכחו שתמיד יש לכם על מי לסמוך, כאשר אתם עובדים עם אנשי מקצוע מנוסים. ולכן הבחירה בחברה המוציאה טיולי ג'יפים בצפון היא אולי ההחלטה הכי חשובה שתיקחו לאורך ארגון הטיול שלכם.

יציאה לחופשה שתשאיר טעם של עוד

ההשקעה בחופשה שנתית לצוות העובדים בחברה שלכם, היא לא רק עניין של פינוק. אם אתם חושבים על כל הפרטים הקטנים של החופשה, מתכננים אטרקציות מדהימות (כמו טיולי ג'יפים בצפון) ומתאימים את החוויה כולם, יהיה לכם קל הרבה יותר לגרום לכלל הצוות שלכם לחזור הביתה בתחושה של עוד. וההשקעה הזו תשתלם, לאורך זמן עם צוות שמוכן להשקיע במקום העבודה בחזרה ולקחת אותו לגבהים, כל הדרך עד להצלחה המסחררת של הארגון בו אתם עובדים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57704.aspx