סם סמית', בעלת הוותק הרב בתעשייה, גויסה בידי Magnit להובלת הפעילות של החברה ב-EMEA
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 21/09/22

סם סמית', בעלת הוותק הרב בתעשייה, גויסה בידי Magnit להובלת הפעילות של החברה ב-EMEA

סמית' תעזור להגדיל את נוכחות החברה בחו"ל ולהקל על התפתחות העבודה הגלובלית

ברלינגיים, קליפורניה, 21 בספטמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

Magnit (לשעבר PRO Unlimited), ספקית פלטפורמת כוח העבודה המשולב (IWM), הודיעה היום כי סם סמית' הצטרפה לצוות ההנהלה הביצועית של החברה כנשיאת EMEA. בתפקיד זה סמית' תעזור להגדיל את הנוכחות של Magnit באזור ולהקל על המשך התפתחות העבודה.

"הקדנציה הארוכה של סם בתעשייה הופכת אותה למתאימה באופן מושלם להנחות את הפעילות של Magnit EMEA בזמן שאנו מגדירים את הפרק הבא שלנו", אמר קווין אקרויד, מנכ"ל Magnit. "היא חולקת את החזון של Magnit להתפתחות שוק העבודה ויש לה את הניסיון, התשוקה וכישורי המנהיגות לממש את החזון הזה. המומחיות ונקודת המבט הייחודית של סם יסייעו לפלטפורמת ניהול כוח העבודה המשולב של Magnit לשנות ולחדש את תעשיית כוח העבודה הזמני ברחבי העולם".

סמית', שהחלה את דרכה כמהנדסת מכונות בחיל האוויר המלכותי (RAF), הפכה למובילה בתעשיית ניהול כוח האדם הזמני במהלך 25 ​​השנים האחרונות. לפני שהצטרפה ל-Magnit, היא בילתה שמונה שנים ב-Kelly Services, ולאחרונה כיהנה כסגנית נשיא ודירקטורית ניהולית של KellyOCG EMEA. יש לה ידע מעמיק בתחום כוח האדם בנפחים גבוהים, תובנות לגבי סוגיות שרשרת האספקה ​​שהתעשייה מתמודדת איתן, והבנה ממקור ראשון של האתגרים היומיומיים העומדים בפני עובדים בתפקידים זמניים.

"תמיד הייתי מאלו שחותכת דרך הרעש, ואני מתכננת לעשות בדיוק את זה בתפקידי ב-Magnit. אני מכיר את התעשייה הזו משני הצדדים", אמרה סם סמית', נשיאת Magnit EMEA. "הסעתי אורזי פירות לרצפת המחסן ויצרתי קשרים עם מנהלי המותגים הבולטים בעולם. הדבר האחד שאני בטוחה בו הוא שהמרחב הזה זקוק לשינוי ממיר כשאנחנו נכנסים לעידן הבא של שוק העבודה. אני מאמינה שהפלטפורמה מובילת התעשייה של Magnit תספק את זה. השילוב שאנו מציעים, תוכנה מודרנית, מומחיות מוכחת ומודיעין ברמה עולמית יחד עם גישה שצופה את העתיד, יהוו זרז בהתפתחות של ניהול כוח האדם הזמני. אני נרגשת לעזור להוביל את השינוי הזה".

ההכרזה על תפקידה החדש של סמית' בחברה מגיעה בעקבות מיתוג מחדש משמעותי. השם החדש של החברה, Magnit, הוא חלק ממאמץ גדול יותר להפגין את מחויבותה לניהול עידן העבודה הבא. השם החדש מגיע עם הכותרת -The Evolution of Work™- שמדברת על המשימה של החברה להעצים כל עובד וארגון ברחבי העולם להיות יוצאי דופן בעבודה.

אודות Magnit

™Magnit היא מובילה עולמית וחלוצה בניהול כוח עבודה זמני. פלטפורמת ניהול כוח העבודה המשולב שלנו (IWM), המובילה בתעשייה, נתמכת בידי יותר מ-30 שנות חדשנות, תוכנה מודרנית, מומחיות מוכחת ונתונים ואינטליגנציה ברמה עולמית. היא מאפשרת לחברות לייעל את יעדי הכישרון והגיוון תוך השגת הצלחה תפעולית ופיננסית. עם Magnit, חברות יכולות להסתגל במהירות להתפתחות העבודה כדי להגדיל את כוח העבודה המורחב שלהן עם זריזות, שקיפות ומהירות רבה יותר. magnitglobal.com

"Magnit" הוא סימן מסחרי או סימן מסחרי רשום של Magnit, LLC. כל שם מסחר, מוצר או שירות המוזכר בהודעה לעיתונות זו תוך שימוש בשם "Magnit" הוא סימן מסחרי ו /או רכוש של Magnit, LLC.

לפרטים נוספים:

Andrew Petro, Account Manager
Matter Communications
[email protected]

מקור: Magnit.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62763.aspx