אנדרסן גלובל מרחיבה את היכולות האירופיות; מוסיפה חמישה מיקומים בצרפת
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 21/09/22

אנדרסן גלובל מרחיבה את היכולות האירופיות; מוסיפה חמישה מיקומים בצרפת

סן פרנסיסקו, 21 בספטמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

אנדרסן גלובל מרחיבה את נוכחותה לצרפת באמצעות הסכם שיתוף פעולה עם משרד עורכי הדין Squair, המגביר את הכיסוי באזור אירופה כדי לענות על צרכי הלקוחות בצורה חלקה.

אוליבייה לופז ודמיאן גורס הקימו אתSquair Lawבשנת 2019. צוות אנשי המקצוע הרב-תחומיים במשרד מספק יכולות רחבות בתחומי דיני התחרות והצרכנות, ליטיגציה ויישוב סכסוכים, מיזוגים ורכישות, GDPR, מסים, תעסוקה, קניין רוחני וטכנולוגיה. למשרד חמישה מיקומים בצרפת: פריז, נאנט, ליון, בורדו ואקס-אן-פרובנס.

"בשנים האחרונות, ההצלחה של Squair מגיעה מהמודל העסקי הממוקד בלקוח שלנו, שמתעדף מתן פתרונות לקוח מקיפים, הטובים מסוגם", אמר השותף המנהל של Squair, אוליבייה לופז. "אנו שואפים לשמור ואף להרחיב דריסת רגל חזקה בצרפת ושיתוף הפעולה שלנו עם Andersen Globalמדגיש את מסירותנו לספק ללקוחותינו יכולות משולבות וסינרגטיות חוצות גבולות".

מארק וורסאץ, יו"ר אנדרסן גלובל ומנכ"ל אנדרסן הוסיף כי "התובנה העסקית החדשנית של Squair, והמסירות של הצוות לניהול ולערכי הליבה המשותפים מציידים טוב יותר את הארגון שלנו כדי לענות על הנוף העסקי המתפתח. התוספת של המשרד משמעותית לצמיחה הגלובלית שלנו וחוזה יחסי עבודה חזקים בין הפירמות החברות והחברות המשתפות פעולה באזור. שיתוף הפעולה שלנו עם Squair מעניק כעת לארגון הגלובלי שלנו פלטפורמה משפטית נרחבת באירופה".

Andersen Global היא איגוד בינ"ל של חֶבְרות חבֵרות עצמאיות ונפרדות מבחינה משפטית שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2013 על ידי החֶבְרה החֲבֵרה האמריקנית Andersen Tax LLC , יש עכשיו יותר מ-12,000 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-380 מקומות באמצעות החֶבְרות החבֵרות וכמו כן חֶברות שיתוף הפעולה שלה.

אנשי קשר:

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

מקור: Andersen Global

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62765.aspx