בומברדייה מציגה את הממציא, המשקיע ובעל צוות F1 טוטו וולף כשגריר המותג העולמי
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 30/09/22

בומברדייה מציגה את הממציא, המשקיע ובעל צוות F1 טוטו וולף כשגריר המותג העולמי

 

מונטריאול, 29 בספטמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

בומברדייה הציגה היום את טוטו וולף (Toto Wolff) כשגריר המותג העולמי שלה. במשך שנים רבות, טוטו השתמש במטוסי בומברדייה כדי לנסוע במהירות, ביעילות ובאופן חלק בין עיסוקים עסקיים וספורט מוטורי ברחבי העולם. עם הניסיון רב השנים הזה ביד, טוטו יתמוך בבומברדייה באמצעות מגוון פעילויות ונקודות מגע.

"טוטו הוא מנהיג ויזם בעל חזון המגלם את רוח החדשנות, המצוינות, הביצועים והתחרותיות שהפכו כולם לשם נרדף למטוסי העסקים של בומברדייה ברחבי העולם", אמר אריק מרטל, נשיא ומנכ"ל בומברדייה. "אנו גאים במיוחד בכך שעיניו הבוחנות של טוטו וחשיבה מונעת איכות הובילו אותו להעמיק את קשריו עם בומברדייה באמצעות הסכם זה. אנו מצפים להציג את היכולות שלנו ולהמשיך לקדם את המותג בומברדייה ברחבי העולם".

"כלקוח בומברדייה לטווח מלא במשך למעלה מ-15 שנה, החל מסדרת Learjet ו-Challenger ועד ל- Global 6000, אני מעריך ומעריץ את רמת האיכות יוצאת הדופן והחדשנות הבלתי פוסקת שבומברדייה מייצגת", אמר טוטו וולף. "בומברדייה משתפת את הדחף שלי לביצועים גבוהים, ולעתים קרובות מקלה עליו, ואני מצפה לשאוב את החוויות שלי כשאני מייצג את המותג הפנטסטי הזה ברחבי העולם".

טוטו יתמוך במוצרי Challengerומטוסי הסילון העסקיים Global- כולל מטוס הצ'לנג'ר 3500 הסופר-בינוני העדכני ביותר, שתוכנן באופן בר-קיימא, ומטוס הדגל המוביל של Global 8000 - כמו גם יוזמות חדשניות, כגון פרויקט המחקר EcoJet של בומברדייה שנחשף לאחרונה. טוטו ישמש גם אחראי להדגשת רשת מרכזי השירות העולמית המתרחבת של בומברדייה, שחגגה לאחרונה אבני דרך משמעותיות בצמיחה בסינגפור ובמלבורן, אוסטרליה, וצפויה לחנוכות נוספות השנה בלבד בלונדון, בריטניה ומיאמי, פלורידה. ליתר דיוק, טוטו יתמקד בתפקידי השגריר סביב הצעות הרענון, השיפוץ והשדרוג של רשת השירות הזמינות כעת באזורים גיאוגרפיים נוספים, בעקבות פתיחת מתקנים ושיפורים.

אודות Toto Wolff

טוטו וולף הוא מנהל צוות, מנכ"ל ובעלים משותף של קבוצת מרצדס-AMG PETRONAS F1. טוטו, נהג מרוצים לשעבר שהפך למשקיע, החל את הקריירה שלו בהקמת קרן הון סיכון ממוקדת טכנולוגיה באוסטריה. הוא נכנס ל-F1 עם נתח בעלות בקבוצת Williams F1ב-2009, לפני שרכש נתח של 30% בצוות העבודות של מרצדס-בנץ ב-2013. טוטו הוביל את הקבוצה, הכוללת את נהג ה-F1 המצליח ביותר בכל הזמנים, לואיס המילטון, לגבהים חסרי תקדים, והפכה לקבוצת הספורט המצליחה ביותר בעולם המבוססת על אליפויות עולם רצופות.

אודות בומברדייה

בומברדייה היא מובילה גלובלית בתעופה, המתמקדת בעיצוב, ייצור ושירות של מטוסי העסקים יוצאי הדופן ביותר בעולם. משפחות המטוסים צ'לנג'ר וגלובל של בומברדייה ידועות בחדשנות המתקדמת שלהן, בעיצוב תא הנוסעים, בביצועים ובאמינות שלהן. לבומברדייה יש צי עולמי של כ-5,000 מטוסים שבשירות אצל מגוון רחב של חברות רב לאומיות, ספקי טיסות שכר ובעלות חלקית, ממשלות ואנשים פרטיים. מטוסי בומברדייה מהימנים גם ברחבי העולם בתפקידי משימה מיוחדת.

חברת בומברדייה, שבסיסה במונטריאול, קוויבק, מפעילה מתקני תעופה, הרכבה ויצור בקנדה, ארצות הברית ומקסיקו. רשת תמיכת הלקוחות החזקה של החברה כוללת מתקנים במיקומים אסטרטגיים בארצות הברית וקנדה, כמו גם בבריטניה, גרמניה, צרפת, שוויץ, איטליה, אוסטריה, איחוד האמירויות הערביות, סינגפור, סין ומתקן אוסטרלי שנפתח בשנת 2022.

לחדשות ומידע ארגוניים, כולל דו"ח הסביבה, החברה והמשילות של בומברדייה, בקרו בכתובת www.bombardier.com. קבלו מידע נוסף על המוצרים ושירות הלקוחות המובילים בתעשייה של בומברדייה www.businessaircraft.bombardier.com או תעקבו אחרינו בטוויטר @Bombardier.

Bombardier, Learjet, Global, Challenger , Global -ו-Global 8000 , הם סימנים מסחריים רשומים או לא רשומים של בומברדייה בע"מ או של חברות הבת שלה.

לפרטים נוספים:

Mark Masluch
Senior Director, Communications
Bombardier
+1 514 855 7167

תמונת יח"צ הקשורה להודעה לעיתונות זו זמינה בכתובת:

at https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/13ccfb40-d1a3-440e-919e-655db79b4f68

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62800.aspx