פרויקט הקיימות של מרי קיי מוצג בפסגת האוקיינוס העולמית של Economist Impact בסינגפור
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 29/11/22

פרויקט הקיימות של מרי קיי מוצג בפסגת האוקיינוס העולמית של Economist Impactבסינגפור

דאלאס, 29 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc, תומכת גלובלית בקיימות וניהול ארגונים וחתומה על עקרונות האוקיינוס בר-הקיימא של UN Global Compact, ממשיכה לתמוך במאמצים הגלובליים להגביר את המודעות לאוקיינוס ולהדגיש את התפקיד החשוב שהאוקיינוס ממלא במאמצים להילחם בשינויי האקלים.

השבוע בפסגת האוקיינוס ​​העולמית של Economist Impact באסיה פסיפיק בסינגפור, פרויקט הנתמך על ידי מרי קיי המתמקד בנשים ובשימור הוצג בפאנל " חדשנות והסתגלות – פתרונות חופיים לשינויי אקלים". בפאנל נסקרה גם ההשפעה שיש לשינויי האקלים על המערכות האקולוגיות החופיות של אסיה-פסיפיק, כמו גם על האוקיינוס העולמי, והוצגו מקרי בוחן על האופן שבו האזור מתכונן לשינויי האקלים ומסתגל אליהם.

מנגרובים חיוניים למערכות אקולוגיות חופיות, אך הם אחת המערכות האקולוגיות המאוימות ביותר על פני כדור הארץ. כדי ליצור פתרונות ארוכי טווח למנגרובים בפפואה גינאה החדשה, Mangoro Market Meri – יוזמה הנתמכת על ידי שימור הטבע ומרי קיי – מקשרת בין מאמצים מקומיים, תיירות אקולוגית ופחמן כחול (הפחמן שנלכד על ידי האוקיינוסים והמערכות האקולוגיות החופיות בעולם) כדי ליצור תמריצים להגנה על מנגרובים ושיקומם.

נשות מנגורו מרקט מרי משווקות מוצרי מנגרובים בני קיימא, כגון רכיכות וסרטני בוץ כדי ליצור הכנסה והזדמנויות תעסוקה נחוצות, תוך הגנה על מנגרובים מפני קציר עבור העץ שלהם. בתמיכתה של מרי קיי, נשות מנגורו מרקט מרי מקבלות הכשרה בשוויון מגדרי, מנהיגות, אוריינות פיננסית וניהול עסקים.

רות קוניה, מנהלת תוכנית מנגורו מרקט מרי בתוכנית מלנזיה של שימור הטבע, הצטרפה לחברי פאנל מ-UNEP, WWF סין ומועצת הודו הירוקה יותר, כדי לחלוק את ההשפעה שיש לשימור הטבע באזור עם תמיכת המגזר הפרטי של מרי קיי.

"נשים חייבות להיות מועצמות בקבלת החלטות הקשורות לבריאותן, לחינוך, לממשל ולכספים שלהן. מנגורו מרקט מרי משנה דפוסי חשיבה ומעניקה לנשים שלנו הזדמנויות שוות על ידי העצמת נשים באמצעות שימור מנגרובים", אמרה רות קוניה. "כשנשים מועצמות, הפעולות שלהן משפיעות לטובה על משפחותיהן ומייצרות אדוות שמועילות לקהילה כולה".

מרי קיי מחויבת להיות דיילת טובה של משאבי טבע תוך טיפוח שוויון מגדרי והעצמת נשים בשימור ברחבי העולם. כדי לקרוא עוד על המחויבות שלMary Kayלקיימות, בקרו בכתובת marykayglobal.com/sustainability והורידו את אסטרטגיית הקיימות הגלובלית של מרי קיי: העשרת החיים היום למען מחר בר קיימא.

אודות The Nature Conservancy (TNC)

The Nature Conservancy שימור הטבע הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולם שלנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים אדמות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר קיימא ועוזרים להפוך ערים לבנות קיימא יותר. בעבודה ב-79 מדינות וטריטוריות, אנו משתמשים בגישה שיתופית העוסקת בקהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.nature.org או עקבו אחר@nature_pressבטוויטר.

אודות Mary Kay

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-40 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

ליצירת קשר ולמידע נוסף:

Mary Kay Inc.
Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

The Nature Conservancy
Misty Edgecomb
Communications Director
medgecomb@tnc.org or 484-343-3223

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63172.aspx