סטודנטית ישראלית באוניברסיטת מינרווה הוכרזה לחוקרת רודס 2023
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 05/12/22

סטודנטית ישראלית באוניברסיטת מינרווה הוכרזה לחוקרת רודס 2023

גל רובין היא אחת משני הסטודנטים מישראל שנבחרו לתלמידי רודס הנבחרים לשנת 2023

סן פרנסיסקו, 5 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

גל רובין, סטודנטית שנה רביעית באוניברסיטת מינרווה (Minerva University), מוסד עצמאי ללא מטרות רווח להשכלה גבוהה המוכר ברחבי העולם בזכות מודל הלמידה החדשני שלו, נבחרה למחזור 2023 של תוכנית מלגות רודס. בכל שנה, קרן רודס (Rhodes ) בוחרת בוגרי קולג' מרחבי העולם להשתתף בתוכנית היוקרתית ולהמשיך את השכלתם לתואר שני באוניברסיטת אוקספורד בבריטניה. רובין, ילידת ישראל, היא אחת משני החוקרים הישראלים שנבחרו לתוכנית.

רובין לומדת כיום לתואר במדעי הטבע באוניברסיטת מינרווה. מחקריה התמקדו בבריאות אימהות בינלאומית, במטרה להפחית את תמותת האימהות ברחבי הארץ. לשם כך, היא חיברה סדרה של מאמרים המעריכים ומשפרים את ההנחיות הקליניות ליתר לחץ דם בהריון. רובין שואפת להפוך לרופאה ולמובילה עולמית בתחום בריאות הציבור. באמצעות המחקר שלה, גב' רובין רוצה להשפיע באופן רחב יותר על העולם והיא נלהבת לשפר את חייהן ובריאותן של נשים. היא נותנת קרדיט לאוניברסיטת מינרווה על שנתנה לה תחושה של חשיבה רב-תחומית, ושלל הזדמנויות שלא היו זמינות במקומות אחרים.

"באוניברסיטת מינרווה, אנו מטפחים פותרי בעיות מונחי מטרה כמו גם בדרכם העתידית ומכינים אותם להזדמנויות מכובדות כמו מלגת רודס", אמר מייק מגי, נשיא אוניברסיטת מינרווה. "אנו נרגשים לראות את גל שואפת להגיע קרוב יותר למטרתה, להפוך למובילה בתחום בריאות הציבור ותומכת בנשים ברחבי העולם".

גב' רובין תתחיל את לימודיה לתואר שני באוקספורד בסתיו הבא ומתכננת להירשם לתואר שני במדעים של האוניברסיטה בבריאות בינלאומית ורפואה טרופית, ולאחר מכן לתואר שני באמבריולוגיה קלינית או מדיניות ציבורית.

"אני אסירת תודה לאוניברסיטת מינרווה וליועץ שלי, פרופסור דיאמונד, על שהגישו לי מועמדות להזדמנות זו", אמרה גב' רובין. "התוכנית של אוקספורד מספקת פלטפורמה משמעותית לאנשים שרוצים להשפיע. כשאני שואפת להתמודד עם פערים בבריאות הציבור, במיוחד עבור נשים בארץ ובעולם, אני מקווה ללכת בדרכם של חוקרים אחרים מרודס".

מלגת רודס נחשבת לתוכנית המלגות הבינלאומית הוותיקה והיוקרתית ביותר בעולם. בחירתה של גב' רובין הגיעה לאחר הליך מיון קפדני ותחרותי ביותר.

אודות Minerva University

אוניברסיטת מינרווה (Minerva University) מציעה חוויה אוניברסיטאית שהומצאה מחדש לסטודנטים המבריקים ובעלי המוטיבציה הגבוהה ביותר מרחבי העולם. מינרווה, שזכתה בתואר האוניברסיטה החדשנית ביותר בעולם, משלבת תוכנית לימודים בין-תחומית חוצת הקשרים פורצת דרך בסטנדרטים האקדמיים הגבוהים ביותר, חוויית מגורים סוחפת גלובלית החוצה שבע מדינות, סביבת למידה דיגיטלית חדשנית וסגל מוכשר הבקיא במדע הלמידה. תוכניות הבוגרים של מינרווה משלבות את הגישה החדשנית שלנו ללמידה, ומציעות מנהיגות מתקדמת, קבלת החלטות ומיומנויות חשיבה אנליטית לאנשי מקצוע ברחבי העולם. אוניברסיטת מינרווה מוכרת על ידי האיגוד המערבי של בתי ספר ומכללות / מכללה בכירה ונציבות האוניברסיטה (WSCUC).

למידע נוסף:

Junko Green
[email protected]

Jessica Segers
[email protected]

מקור: Minerva University

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article63210.aspx