חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
נכתב על ידי: איריס וינשטיין
תאריך: 01/05/23

חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבורSSE ב-.2023

ה-Gartner 2023 Magic Quadrant for Security Service Edge (SSE) מתאר את ספקי ה- SSE וממקם אותם על פי קריטריונים שונים, החל זיהוי והגנה על מידע רגיש דרך שימוש מאובטח באינטרנט ובענן, זיהוי והקטנת איומים וכלה בחיבור ואבטחת עובדים מרוחקים. בדו"ח המלא מפרטת חברת המחקר גרטנר כיצד כל אחד מהספקים תורם לבניית מערך הגנה מלא הנדרש לכל ארגון המעוניין לשדרג את הארכיטקטורה הטכנולוגית שלו כולל WEB Proxy (SWG), ZTNA, CASB & DLP לכדי פתרון אחד רב עוצמה ובעל ביצועים גבוהים.

בדוח היכולות הקריטיות (Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE, גרטנר העריכה את היצע ה-SSE של 10 ספקים ואת יכולתם לספק מגוון רחב של תכונות הנדרשות להשגת SSE. Netskope קיבלה את הציונים הגבוהים ביותר מבין כל הספקים בשניים מתוך ארבעה מקרים - מקרה השימוש של עובדים מרוחקים ו-Secure Remote ו-Ident and Protect Sensitive Information Case Use Case.

"כשלקוחות בוחרים ספקי SSE, הם צריכים להיות בטוחים שהספק אינו מפגר בשום מקרה שימוש מרכזי", אמר ג'ייסון קלארק, מנהל אסטרטגיה ראשי, Netskope. "אנו גאים בכך ש-Netskope הוכרה כיצרנית בעלת ציונים גבוהים בדוח היכולות הקריטיות, והיא המנהיגה היחידה ברביע הקסם של גרטנר עבור SSE שדורגה גם בשלושת המקומות הראשונים של כל שימוש ביכולות קריטיות."

בדו"ח החדש לשנת 2023, ניתן לראות מהם הקריטריונים המשמשים לניקוד ולמיקום הספקים ברבוע הקסם. בנוסף ניתן ללמוד על מגמות השוק הרחבות המשפיעות על אימוץ של טכנולוגיית SSEוהגישה שבה נוקטים הספקים בעת שדרוג מערכות כמו Web gateway (SWG) , Cloud access security broker (CASB) , ו- Zero trust network access (ZTNA) components.

עידן בן נאים, מנהל הפעילות של Netskope בישראל אמר כי:" היכולת שלנו להציע ללקוחותינו את הפתרון המתקדם והטוב ביותר בתחום ה- SSE מהווה יתרון יחסי בולט על פני כל פתרונות אחרים. אנו רואים כי איכות הפתרון היא פקטור בולט  גידול המתמיד של נתח השוק שלנו בישראל."

דו"ח גרטנר מזהה גם מספר מגמות חשובות עבור ארגונים הבונים יכולות SSE ו-SASE, כולל הנקודות הבאות, המצוינות על ידי גרטנר כהנחות תכנון אסטרטגיות:

· עד 2025, 70% מהארגונים שמטמיעים גישה מבוססת ZTNA יבחרו בספק SASE או SSE עבור ZTNA, במקום בהצעה עצמאית.

· עד שנת 2026, 85% מהארגונים המבקשים לרכוש מתווך אבטחת גישה לענן (CASB), גישה מאובטחת לאינטרנט (SWG) או ZTNA יקבלו את אלה מפתרון אחד (Converged Solution).

· עד 2026, 45% מהארגונים יתעדפו תכונות אבטחת מידע מתקדמות לבדיקת נתונים במצב מנוחה ובתנועה כקריטריון בחירה עבור SSE.

לקבלת הדו"ח המלא לחצו על הקישור

https://www.netskope.com/resources/analyst-reports/2023-gartner-magic-quadrant-for-security-service-edge


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article64368.aspx