מנהל המכירות הראשי של AI-Media נרגש להציג חדשנות בתחום הכתוביות בתערוכת השידור הקרובה של IBC
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 14/09/23

מנהל המכירות הראשי של AI-Media נרגש להציג חדשנות בתחום הכתוביות בתערוכת השידור הקרובה של IBC

AI-Media מציגה בתערוכת IBC 2023

AI-Media תציג בתערוכת IBC 2023 באמסטרדם, ניו יורק בין התאריכים 15-18 בספטמבר 2023

ברוקלין, ניו יורק, 13 בספטמבר 2023, (GLOBE NEWSWIRE):

AI-Media, המובילה בפתרונות של הצגת כתוביות, תמלול ותרגום חי מונעי טכנולוגיה, מתרגשת להכריז כי תהיה נוכחת בתערוכת IBC 2023 המתוכננת להתקיים בין ה-15 ל-18 בספטמבר באמסטרדם. האירוע מבטיח להיות מפגש בין מומחים בתעשייה, מובילי מחשבה וחברות חדשניות במגזר טכנולוגיות השידור והמדיה.

כמובילה העולמית בהכנת כתוביות לתעשיית השידור, AI-Media גאה לקחת חלק באירוע רב ההשפעה הזה. מנהל המכירות הראשי שלנו, ג'יימס וורד, יוביל את המשלחת שלנו וייצג את המחויבות שלנו למצוינות באספקת פתרונות מעודכנים ללקוחותינו ולשותפינו.

ג'יימס וורד, מנהל המכירות הראשי של AI-Media אמר: "אנו שמחים להשתתף שוב בתערוכת IBC. התערוכה המסחרית הזו היא פלטפורמה יוצאת דופן עבורנו להציג את החידושים האחרונים שלנו ולהדגים כיצד אנו ממשיכים לדחוף את הגבולות של מה שאפשר להשיג בתעשיית השידור. אנו נרגשים להיפגש עם מובילי התעשייה, לקוחות ושותפים, ולחלוק את החזון שלנו לעתיד השידור".

AI-Media תציג באירוע מספר פתרונות שידור חשובים, ואבן הפינה שלהם הוא LEXI, פתרון הכתוביות האוטומטיות בשידור חי שלנו המבוסס על בינה מלאכותית. LEXI מספק באופן עקבי שיעורי דיוק של למעלה מ-98%, מזהה שינויים של דוברים ומשתמש בבינה מלאכותית כדי להבטיח שהכתוביות לא יפריעו לתוכן שמוצג על המסך, והכל בשבריר מהעלות של כתוביות שמיוצרות בידי אנשים. כלי חדשני זה מחולל מהפכה בהצגת כתוביות בזמן אמת, ומספק פתרון חסכוני שאומץ על ידי גופי השידור המובילים בעולם. AI-Media תערוך הדגמות חיות בדוכן כדי להציג את הטכנולוגיה פורצת הדרך הזו בפעולה.

בנוסף תציג החברה ב-IBC2023 את AI-powered LEXI Captioning Tool Kit , ערכה שכוללת שישה פתרונות מפתח שכל אחד מהם נועד להתייחס לצורך אחר של כתוביות. LEXI Tool Kit משנה יצירת תוכן וכיתוב, ומציעה פתרונות מלאים מקצה לקצה עבור חברות מדיה, גופי שידור, מפיקי אירועים, מוסדות חינוך ויוצרי תוכן ברחבי העולם. גופי שידור יכולים לערבב ולהתאים את רכיבי Tool Kit לצרכים העסקיים שלהם, תוך גישה לפתרונות הכוללים כיתוב, תרגום, ארכיב וחיפוש והתאוששות מאסון.

בימים אלו בהם הפקת וידאו IP נמצאת בחזית החדשנות בנוף השידורים, גופי שידור יכולים לבחון את הפתרון ALTA של AI-Media עבור פתרון קידוד הכתוביות והכתוביות תואם ה-IP שלהם. ALTA תומך בתקני שידור עולמיים כולל SMPTE-2110, כניסות MPEG-TS, ויכול להפיק כתוביות 2110-40, DVB, DVB TTML, DVB Teletext ו-SMPTE 2038. ALTA ניתן לפריסה כמכונה וירטואלית עצמאית, AMI באריזה מוכנה מראש או שרת פיזי מוכן לשימוש, והוא יכול להשתלב בכל תזרים ייצור. לצד טיפול ללא מאמץ בשש שפות לכל מופע, ALTA תומך גם בהכנסת רמזים פרסומיים באמצעות SCTE-35 ו-SCTE-104. עם ALTA,AI-Media עוזרת לגופי השידור להעלות את שידורי וידאו ה-IP שלהם לגבהים חדשים של טווח הגעה ונגישות. כמו כן, נציג בדוכן מגוון את מקודדי חומרת ה-SDI שלנו, כולל מקודד הכיתוב Encoder Pro (HD492) 1 RU שלנו - כעת שם נרדף כתקן שידור למקודדי SDI.

אנו גם שמחים לספק ללקוחות מבט מוקדם על פתרון LEXI Translate המשודרג שלנו, שהוא הרמה הבאה של נגישות שפה בערכת הכלים LEXI שלנו. גרסה זו שתושק בקרוב מתהדרת בדיוק שאין שני לו בתרגום בזמן אמת, מה שמאפשר לגופי שידור להפיץ תוכן לקהל רחב יותר מאי פעם.

הצטרפו ל- AI-Media באירוע IBC 2023, בימים 15-18 בספטמבר, מרכז הכנסים RAI אמסטרדם, ביתן #5.C31. אנו מעודדים את המשתתפים לקבוע פגישה עם צוות AI-Media כדי לגלות את מגוון פתרונות כתוביות השידור מקצה לקצה שלנו.

אודות AI-Media

חברת הטכנולוגיה AI-Media, שנוסדה באוסטרליה בשנת 2003, היא מובילה עולמית בפתרונות כתוביות, תמלול ותרגום חיים ומוקלטים. החברה מסייעת לגופי השידור, ארגונים וסוכנויות ממשלתיות המובילים בעולם להבטיח כתוביות מדויקות, מאובטחות וחסכוניות באמצעות פתרון הכתוביות האוטומטי LEXI המבוסס על בינה מלאכותית. כתוביות LEXI מועברות למיליוני מסכים ברחבי העולם באמצעות מגוון מקודדי הכתוביות של AI-Media ורשת הענן iCap שלה - רשת מסירת הכתוביות הגדולה והמאובטחת ביותר בעולם. ברחבי העולם, AI-Media מספקת מעל 8 מיליון דקות של מדיה חיה ומוקלטת מדי חודש. AI-Media נסחרת בבורסה האוסטרלית (ASX:AIM). למידע נוסף, אנא בקרו באתר AI-Media.tv.

תמונה הנלווית להודעה זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/976356bd-2ae1-4f56-89ed-437f9da454a2

למידע נוסף:

Media Contact:

Fiona Habben

Senior Marketing Manager – Global

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article69164.aspx