GMAT™ Focus Edition עומד בפני עצמו בהערכות של בתי הספר לעסקים כשהגרסה הקודמת בוטלה
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 02/02/24

GMAT™ Focus Edition עומד בפני עצמו בהערכות של בתי הספר לעסקים כשהגרסה הקודמת בוטלה

המבחן המחודש של GMAC ממשיך לזכות באמון מצד מועמדים, בתי ספר

רסטון, וירג'יניה, 1 בפברואר 2024, (GLOBE NEWSWIRE):

לאחר כמעט שלושה חודשי אספקה מוצלחת של GMAT™ Focus Edition , מועצת הקבלה לניהול תארים מתקדמים - Graduate Management Admission Council (GMAC) אישרה כי היא הפכה לגרסה היחידה של בחינת ה-GMAT הזמינה לנבחנים פוטנציאליים ברחבי העולם. GMAC, שהיא האיגוד העולמי של בתי ספר מובילים למנהל עסקים לתארים מתקדמים, העבירה את הגרסה המעודכנת של הבחינה הנפוצה ביותר בבתי ספר לעסקים בסתיו שעבר במקביל ל-GMAT הקיים כדי להקל על הכנה של מועמדים והגשת מועמדות לבית הספר לעסקים.

ה-GMAT, שהושק לראשונה לפני שבעה עשורים, היה לתקן הזהב והציג התפתחות מתמדת כדי להבטיח שהוא שומר על ההקפדה הפסיכומטרית שלו תוך שהוא נותר המחוון הרלוונטי ביותר למוכנות המועמדים לתוכניות עסקיות לתואר שני. המבחן שופץ בשנה שעברה כדי להציע חוויית מבחן טובה ויעילה יותר, ועם תכונות חדשות וגמישות יותר, כדי לתמוך טוב יותר במועמדים במסע ההשכלה העסקית והקריירה שלהם.

"הרגשנו בטוחים ומעודדים יותר מהמשוב החיובי המדהים שקיבלנו מרבים שעברו את המבחן עם המהדורה האחרונה של GMAT, וצברו אמון חדש להמשיך בחינוך עסקי מתקדם", אמרה ג'וי ג'ונס, מנכ"לית GMAC. "אני מאמינה שהשגנו את מה שקבענו לעשות עם תחילת העיצוב המחודש לפני יותר משנתיים, מה שמאפשר לאלו שרוצים ללמוד בבתי ספר לעסקים להפגין בצורה הטובה ביותר את היכולות שלהם במיומנויות הרלוונטיות והמבוקשות ביותר, כמו חשיבה ביקורתית ואינטליגנציה מבוססת נתונים. אנו בטוחים שבתי הספר לעסקים ייהנו מהעלייה בעניין והמחויבות המופגנים ממאגר מועמדים גלובלי רחב ומכיל יותר".

GMAC חשפה את GMAT Focus Edition לאחר מאמצי מחקר נרחבים בהם היו מעורבים מאות אנשי מקצוע בבתי ספר, ואחרי בדיקות קונספט מעמיקות עם אלפי תלמידים פוטנציאליים ברחבי העולם. עם שלושה קטעים של 45 דקות בלבד, כולל חלק חדש של 'תובנות מבוססות נתונים' שפותח לאחרונה, הוא קצר בכמעט שעה מהגרסה הקודמת של GMAT ודורש פחות תוכן להכנה. בעוד שהגרסה הקודמת של בחינת ה-GMAT אינה זמינה עוד, הציונים שלה ממשיכים להיות בתוקף למשך חמש שנים. נבחנים ובתי ספר קיבלו מידע מועיל כדי שיוכלו להשתמש בקלות בציונים משתי מהדורות הבחינה במהלך תקופה זו.

"העיצוב המחודש הופך את הבחינה לממוקדת יותר, נגישה יותר ופחות מרתיעה. אבל העובדה שהיא יותר ממוקדת אינה אומרת שהיא קלה יותר או שהערך שלה מופחת. זה רק אומר חכם יותר", אמר רודריגו מלטה, מנהל גיוס וקבלת MBA בבית הספר לעסקים מק'קומבס (McCombs) באוניברסיטת טקסס.

סון לונג, מנכ"ל תוכנית MBA בינלאומית באוניברסיטת פודאן בסין, ציין כי בית הספר שלו הוא בין בתי הספר המובילים הרבים לעסקים ברחבי העולם עם השקפה חיובית על האיטרציה האחרונה של GMAT. "זה עזר לקרב אותנו לענות על הצרכים של מועמדים לתוכנית MBA תוך שיפור בחירת הכישרונות של בתי הספר לעסקים בסביבה העסקית המשתנה ללא הרף".

אודות GMAC

*

The Graduate Management Admission Council - המועצה לקבלה ללימודי ניהול למוסמכים (GMAC) היא ארגון מכוון משימה של בתי ספר למינהל עסקים למוסמכים מובילים מכל העולם. GMAC מספקת מחקר ברמה עולמית, כנסים של הענף, כלי גיוס והערכות לענף לימודי הניהול למוסמכים, וגם כלים, משאבים, אירועים ושירותים שעוזרים להדריך מועמדים במסע ההשכלה הגבוהה שלהם. הבחינה Graduate Management Admission Test™ (GMAT™) שבבעלות וניהול GMAC היא ההערכה הנפוצה ביותר לתואר שני בבית הספר למינהל עסקים.

יותר מ-12 מיליון מועמדים ללימודים סומכים על הפלטפורמות של GMAC, כולל mba.com, BusinessBecauseו- GMAC Toursכדי ללמוד על תוכניות MBA ותואר שני במנהל עסקים, ליצור קשר עם בתי ספר ברחבי העולם, להתכונן ולהירשם לבחינות ולקבל ייעוץ כיצד להשיג בהצלחה את יעדי החינוך העסקי והקריירה שלהם. GMAC הוא ארגון עולמי עם משרדים בסין, הודו, בריטניה וארצות הברית.

למידע נוסף על הפעילות שלנו בקרו בכתובת www.gmac.com

קשרי מדיה

Media Contact:

Teresa Hsu
Sr. Manager, Media Relations
Mobile: 202-390-4180
[email protected]*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article72584.aspx