רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Shoals Technologies Group, Inc לקבל ייעוץ
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 02/04/24

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Shoals Technologies Group, Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – SHLS

ניו יורק, 2 באפריל 2024, (GLOBE NEWSWIRE) :

מדוע: משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את המניות הרגילות של Shoals Technologies Group, Inc.(נאסד"ק: SHLS) בין התאריכים 17 במאי 2022 עד 7 בנובמבר 2023, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 21 במאי 2024 להגשת תביעה ייצוגית בניירות ערך.

מה החשיבות: אם רכשתם מניות רגילות של Shoalsבמהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

מה הלאה: בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת Shoals, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=23563, או צרו קשר עם פיליפ קים (Phillip Kim), במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל: [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 21 במאי 2024. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

למה משרד רוזן עורכי דין: אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

במה מדובר:על פי התביעה, הנתבעים הציגו מצג שווא ו/או נמנעו מלגלות כי: (1) Shoalsלא סיפקה מוצרי איזון חשמלי של מערכות ("EBOS") שעמדו ברמות האיכות והאמינות הגבוהות ביותר; (2) Shoalsקיבלה דיווחים על מוליכי נחושת חשופים ברתמות חוטי EBOS במספר רב של שדות סולאריים והייתה מודעת לכך שבחלק ניכר מרתמות החוטים שלה נמצאו פגמים; (3) Shoals תצטרך לשאת בעלויות של בין 60 מיליון דולר ל-185 מיליון דולר ארה"ב כדי לתקן את בעיית כיווץ החוטים; (4) Shoalsהמעיטה בעלות הכנסותיה במיליוני דולרים; (5) כתוצאה מכך, הצהרותיהם החיוביות של הנתבעים בדבר ההכוונה הפיננסית, עסקיה, פעילותה וסיכוייה של Shoalsהיו כוזבות ומטעות באופן מהותי ו/או חסרות בסיס סביר בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, נטען בתביעה כי נגרמו למשקיעים נזקים.

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד Shoals, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=23563או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל [email protected]לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firmאו בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firmאו בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq
Phillip Kim, Esq
The Rosen Law Firm, P.A
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire

לפרט


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article72822.aspx