התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 12/04/24

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ניו יורק, 12 באפריל 2024, (GLOBE NEWSWIRE) :

מדוע: משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מודיע על חקירה של תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם  בעלי המניות של Autodesk, Inc.(נאסד"ק: ADSK) הנובעות מהטענות כי Autodeskפרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של Autodesk במהלך התקופה המדוברת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה. משרד רוזן עורכי דין מכין תביעה ייצוגית להשבת הפסדי המשקיעים.

מה הלאה: בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית הפוטנציאלית נגד חברת Autodesk, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=24019, או צרו קשר עם פיליפ קים (Phillip Kim), במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל [email protected].

במה מדובר: ב-1 באפריל 2024, לאחר סגירת השוק, הגישה Autodeskל-SEC הודעת הגשה מאוחרת על גבי טופס NT 10-K. בהודעת ההגשה המאוחרת נכתב כי Autodeskלא הצליחה להגיש את ה- NT 10-K שלה לשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בינואר 2024 בתוך פרק הזמן שנקבע.

כמו כן, Autodesk הודיעה כי "עם פרסום רווחי החברה ביום 29 בפברואר 2024, הובא לידיעת ההנהלה, אשר הודיעה מיד לוועדת הביקורת ("הוועדה") של דירקטוריון החברה, אשר גרם לוועדה לפתוח בחקירה פנימית בסיוע יועצים ויועצים חיצוניים, בנוגע לתזרים המזומנים החופשי של החברה ולנוהלי הרווח התפעולי non-GAAP. הוועדה מורכבת כולה מ"דירקטורים בלתי תלויים" חיצוניים כפי שהוגדרו בתקני הרישום של נאסד"ק. החקירה נמשכת וכל הצדדים פועלים במלוא המרץ להשלמת החקירה. החברה פנתה מרצונה ל-[SEC] כדי להודיע לה שחקירה פנימית נמשכת, ובכוונת הוועדה לספק מידע נוסף לוועדה ככל שהחקירה תתקדם. החברה זקוקה לזמן נוסף כדי לסייע לוועדה בחקירתה ולבחון את התנהלותה בעניין זה".

במידע זה, מניית Autodeskירדה ב-10.73 דולר למניה, או 4.1%, ונסגרה במחיר של 248.71 דולר למניה ב-2 באפריל, 2024.

למה משרד רוזן עורכי דין: אנו מעודדים את המשקיעים לבחור עורך דין מוסמך, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך. היו נבונים בבחירת עורך דין. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
www.rosenlegal.com


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article72887.aspx