דף הבית עיצוב ואדריכלות סטיילינג טבעת חתונה - Myrings
טבעת חתונה - Myrings
דנה הראלי 05/10/10 |  צפיות: 3396

טבעת חתונה - Myrings
בחירה של טבעת חתונה היא חשובה מאוד לזוגיות ולפתיחת הדף המשותף החדש בחיים. מדובר בהחלטה משותפת של בני הזוג לבחור טבעת חתונה, שני הצדדים כבר הסכימו על קיום החתונה וכל מה שנותר הוא לבחור את הטבעת שתוצג בחתונה ותיענד בברכת "הרי את מקודשת לי". כיצד ניתן לעשות בחירה זו? מה האופציות הקיימות בשוק התכשיטים? אנחנו פה בשביל לענות על שאלות אלה.

טבעת חתונה על פי היהדות
על פי הדת קיימת טבעת חתונה קלאסית בעלת מוטיב בסיסי חוזר שיש לשמור עליו על פי ההלכה. על פי ההלכה היהודית הגבר הוא שרוכש את הטבעות נישואין טרם החופה והיא חייבת להיות עשוה מכסף או זהב ללא ציפוי, שיבוץ או חריטה. עם זאת, האוכלוסייה החילונית יכולה "להתפרע" יותר וליהנות ממבחר רחב של טבעות חתונה בכל הסגנונות. טבעת החתונה היא סמל לזוגיות שלכם ועל כן היא צריכה למצוא חן בעיני שני בני הזוג.

בחירת טבעת חתונה
כאמור הבחירה של טבעת חתונה על פי היהדות מצמצמת את האפשרויות, עם זאת קיים מגוון של טבעות חתונה קלאסיות המתאימות לרוח ההלכה. לפחות מסורתיים שבינינו ניתן לבחור טבעת חתונה אינדיבידואלית ומיוחדת על פי טעמכם האישי. ניתן לבקש עיצוב אישי, הקדשה בחריטה על הטבעת, שיבוץ של יהלום או אבן יקרה , טבעת כסף, טבעת זהב וכו'.
הבחירה של טבעת הנישואין היא חשובה ויש לשקול מספר קריטריונים; יש לקחת בחשבון את עלות הטבעת, שאצלנו מתאימה לכל כיס. כמו כן את העובדה שמדובר בפריט תכשיטי שתענדו על אצבעכם ביום-יום. על כן קיימת עדיפות , גם לאוכלוסייה החילונית, לטבעות קלאסיות ופשוטות שלא יבלטו מדי ביום-יום, במיוחד לא על יד גברית שלא רגילה לתכשיטים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דנה הראלי


 


מאמרים נוספים מאת דנה הראלי
 
ערן שלזינגר- הדפסת חולצות לאירועים מיוחדים
באירועים כמו חתונה ובת או בר מצווה, חלק חשוב בארגון האירוע הוא בחירת מתנות לאורחי המסיבה. יש שבוחרים מחזיקי מפתחות, פרחים או תמונות מגנטיות אך חולצות עם הקדשה או הדפסה הומוריסטית גם מהוות מתנה חביבה וגם יוצרות שיח משעשע בין האורחים.

אורי עצמון- הדפסת חולצות בית ספר
עיצוב חולצה לילדים לבית הספר – זו חולצה שמלווה את הילד לכל אורך היום – בשיעורי החינוך הגופני ובהפסקות, מתחת לבגדים או כמלבוש העיקרי לבית הספר.

דנה תדמור מציגה: מצלמות סמויות - לתעד כל רגע במעקב
עוד חידוש כללי בעולם הבילוש, ובייחוד המצלמות למעקב וגם המצלמות הנסתרות הוא שדרוגן לאיכות צילום בHD. הדבר מבטיח תיעוד של המתרחש בצורה חלקה יותר שניתן מיידית להבין את המתרחש בה.

אקסיום אופנת בגדים לילדות
כשהולכים לאירועים לילדים או למבוגרים ויש צורך להיראות יפה ומגונדר, ישנן שמלות מיוחדות לאירועים כמו גם שמלות ערב. פריטי לבוש אלו עולים לרוב סכומי כסף גבוהים יותר, ומי שאינו מעוניין מטעמיו – שלו להזין את פרטיו באתר יכול ליצור קשר טלפוני עם החנות ולהמשיך את הטיפול בתשלום באופן שנוח לו.

פאונדרס הלבשה - חולצות לחתונה - קלאסיות או מפתיעות ?
09/04/13 | חתונות
אחד מן השלבים המשעשעים והכיפיים ביותר בחתונה, הוא שלב הריקודים עם החברים. בשלב זה של החתונה הזוג סוף משחרר לחץ, נהנה ומבלה. בשנים האחרונות, נכנסה מודה חדשה לעולם החתונות והיא חולצות החתונה.

פאונדרס- הפקות ארועים לכל כיס
הפקת ארועים בשנים האחרונות הפכו להיות אחת מההוצאות הגדולות ביותר עבור כל משפחה. בחירת הצלם, אולם ארועים, מעצב וכדומה הם רק חלק מההוצאות הנכנסות תחת קטגוריה זו של הפקת ארוע.

ערן שלזינגר- גן ארועים מה לבדוק?
הדבר החשוב ביותר בעת תכנון ארוע הוא בחירת המקום בו הוא ייתקיים. כיום אין ספק שארוע במקום פתוח מספק חוויה מדהימה לעומת ארוע במקום סגור. שלל הריחות, הצבעים והאוויר הטבעי

עו"ד דנה תדמור- מכרזים-חוקים והגבלות
מכרז היא שיטה להצעת עבודה תמורת מחיר מסוים על פי בקשה. בשיטת המכרז נלקח הספק אשר מציע את איכות העבודה הטובה ביותר תמורת המחיר הנמוך ביותר. מכרז הוא הליך משפטי

אריאל אורי עצמון- משחקים לתינוקות בני שנתיים
20/03/13 | הורות
אם אתם מצפים לתינוק חדש במשפחה, וודאי אתם מתארגנים כבר מבחינת כל הציוד הדרוש. אך מה לגבי משחקים? משחקים לתינוקות הפכו לדבר יקר במיוחד, ובמציאות בה יוקר המחיה גבוה

אקסיום- התפתחות וצעצועים לתינוקות
20/03/13 | הורות
ההתייחסות לילדים ובמיוחד לתינוקות עברה שינוי מהפכני בעשרות השנים האחרונות ואם בעבר ילדים יצרו שעשוע עבור עצמם, כיום תעשיית המשחקים מציעה שפע של אפשרויות לצעצועים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI