דף הבית קניות וצרכנות קניות שיטות המסחר בישראל!
שיטות המסחר בישראל!
bar shinfein 14/12/10 |  צפיות: 2523

שיטות המסחר בישראל
בשוק הישראלי קיימות מגוון שיטות מכירה כמו :


מכירה אישית , תן מחיר , מכרז , מכרזים , מכירה קבוצתית
הסברים :
עם התפתחות האינטרנט ניתנה דחיפה רבה לניצול אמצעי זה להעברת מסרים ותכנים, כדי לקשר בין המוכר לקונה. בעזרת תוכנות מחשב, המותאמות במיוחד לצורך זה, ואתרי אינטרנט ייעודיים ניתן לבצע רכישות של מוצרים ושירותים, באופן אוטומטי, באמצעות האינטרנט, ללא הצורך להפגיש את המוכר עם הקונה.
המודלים לפיהם מתבצעות העסקאות באינטרנט מדמים או זהים את אלו בהם יכול להתקל הצרכן מחוצה לו. ישנם אתרי מכירות פומביות המבקשים מהצרכנים להתחרות ביניהם בעבור ההצעה הגבוהה ביותר, אחרים המאפשרים "מכירות קבוצתיות" בה נמכרת כמות גדולה של מוצרים במחיר נמוך יחסית לקבוצת אנשים (לאו דווקא מאורגנת), וכאלו המאפשרים עסקאות "רגילות" - מוצר תמורת מחיר נקוב.
בשוק הישראלי קיימות מגוון שיטות מכירה כמו :
מכרזים , מכירה אישית , תן מחיר , מכירה קבוצתית , מכרז
1 מכירה אישית תוכלו לרכוש מוצר במחיר זול משמעותית ממחירו בשוק.
* במכירה זו הלקוח קובע את מחיר המוצר ואת מספר התשלומים.
* ההצעות ב מכירה אישית מתבצעות ללא תשלום.
*  שיטת המכירה הזאת נקראת גם תן מחיר .
2 מכרז או מכרזים תוכלו לזכות במוצר שערכו רב במחיר נמוך בהרבה ממחיר השוק.
* מחיר ההצעה משתנה בהתאם לערך המוצר.
*כמשתמש קבוע ופעיל המערכת מעניקה השתתפות ב מכרזים בחינם.
*ב מכרז ניתן לרכוש מוצרים ייחודיים שנמכרים רק באתרים בין לאומיים.
3 מכירה קבוצתית תוכלו לרכוש מוצר במחיר נמוך יחסית למחיר השוק
* כדי לרכוש מוצר ב מכירה קבוצתית חייבים להיות מספר של משתתפים המוגדר מראש במכירה
*מכירה זו מוגבלת בזמן ובכמות המוצרים המוצעים למכירה .


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 bar shinfein


 


מאמרים נוספים מאת bar shinfein
 
ערב הקריוקי
12/05/13 | תחביבים
בחרתם מפעיל קריוקי לאירוע שלכם ! השעה בה קבעתם שמפעיל הקריוקי יגיע כבר באה ! מפעיל הקריוקי כבר פורק ציוד, תנו לו להרכיב במקום הנוח לו. אל תשאלו אותו : "מה קורה עם המוסיקה" ? "למה לא שומעים" ? וכו'...

לתכנן ערב קריוקי
12/05/13 | מוסיקה
אז יופי, היגיע היום הולדת לאבא / אמא / אח / חבר / בעל / אשה אתם רוצים לעשות ערב קריוקי למסיבת גיוס , ערב קריוקי למסיבת חברה , ערב גיבוש עם קריוקי ועוד...

איך לבחור תקליטן
מזל טוב היום המיוחל לו חיכתם הגיע סוף-סוף אז אם אתם מחפשים תקליטן לחתונה / תקליטן לבר מצווה / תקליטן לבת מצווה תקליטן לחינה / תקליטן לבריתה / תקליטן לברית / תקליטן לבריתה / תקליטן למסיבה או תקליטן ליום הולדת אל תרוצו למהר ולסגור לפני שאתם קוראים את המדריך לבחירת תקליטן.

להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
אחת הבעיות העיקריות של שחיקה בחיי המין, היא חוסר היכולת של מרבית האנשים לתת ביטוי מעשי לדמיון שלהם. חיי המין הדמיוניים של רוב הזוגות, עשירים לאין ערוך מאלה המעשיים. ולכן זוגות רבים מוצאים את עצמם משועממים לאחר זמן בתוך המערכת הזוגית דבר הפוגע בחיי המין של בני הזוג מה שמשליך על כל מערכת היחסים ולפעמים אף גורם לפירוקה. מערכת זוגית ארוכת טווח מאופיינת בפרמטרים רבים, הראשי שביניהם הוא המונוגמיה. מעצם קיומה, המונוגמיה יכולה לגרום לתחושת הרגל ושעמום במערכת היחסים הזוגיים.

תחפושות למבוגרים
19/01/13 | אופנה
במשך עשרות שנים, תחפושות היו נחלתם הבלעדית של הזאטוטים בחג הפורים. כל שנותר למבוגרים הוא להתקנא בשמחה שנעלמה לה בין כותלי בית הספר התיכון. אולם בשנים האחרונות, ניתן לראות עלייה משמעותית בנשפי תחפושות למבוגרים, במסיבות בארועים, וחגים המיועדים לכך.

תחפושות מאז ועד היום
19/01/13 | נשים - אחר
אחת התופעות הנפוצות הקשורות לתחפושות היא שנשים מעדיפות להתחפש לילדות, מורות, שפנפנות ובאופן כללי כל מה שמיוצג כפנטזיה בעיני גברים. לעומת נערות שדווקא מעדיפות להתחפש לפיות, שלגיות, נסיכות, ואופן כללי לכל מה שמיוצג כפנטזיה שלהן.

דוכני מזון
תוספת נפלאה ופתרון נלווה נהדר לכל אירוע הוא דוכני מזון, דוכנים המכילים סוגי מזון שונים, החל מדוכני פיתות בטאבון, שווארמה, צמר גפן מתוק, פיתות דרוזיות ועוד...

קריוקי
27/11/12 | שירה
הקריוקי הינו בילוי חברתי מושלם של זמרים חובבנים ( שהם בעצם חלק מהקהל ) אשר שרים באמצעות מיקרופון, שירים המשודרים ישירות מהמחשב, כשברקע מנוגן הפלייבק של השיר

מוסיקה שחורה
07/10/12 | רדיו
המוסיקה השחורה טומנת בחובה את כל הזרמים המוסיקליים שהתפתחו בעקבות התרבות

האפרו – אמריקאית בארצות הברית כמו ההיפ הופ , הראפ , הג'אז והבלוז.


ראפ
07/10/12 | מוסיקה
מוסיקת הראפ הינה זרם אחד מתוך המון זרמים של ה מוסיקה שחורה המתבטאת כמוסיקת מחאה בוטה ונהירה יותר מההיפ-הופ ומהרגאי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI