דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה דמוקרטיה ושלטון בזכות סגנית ראש העיר: ענפי ספורט נוספים בגבעתיים
בזכות סגנית ראש העיר: ענפי ספורט נוספים בגבעתיים
הדס כהן 21/03/11 |  צפיות: 11167

רוח ספורטיבית חדשה מנשבת בגבעתיים בעקבות הכניסה של סגנית ראש העיר, איריס אברהם, לתפקידה החדש כמחזיקת תיק הספורט בעירייה. זמן קצר לאחר כניסתה של איריס אברהם, הוסיפה העירייה פעילויות ספורט רבות בעיר אשר לא התקיימו בעבר.

בין היתר הוקמו לאחרונה קבוצות צעידה לכל הגילאים, נוספו חוגי ספורט ייחודיים לבנות ולנשים כגון חוגי כדורסל, כדוריד, כדורגל וכדורגל, וכן החלו להתקיים סדנאות טאי צ'י.בנוסף, בכוונה של איריס אברהם ועיריית גבעתיים ליזום אירועי ספורט פתוחים בגינות הציבורית, וכן להרחיב את התמיכה בגופי הספורט הפועלים בעיר.

"בשנת 2010 התמקדנו בהעלאת המודעות לספורט הקהילתי", מספרת איריס אברהם, "מאות תושבים נהנים ומשתתפים בפעילויות, אולם העשייה עדיין מרובה. אנו נמשיך להטמיע ולהעמיק את החזון של תרבות הספורט, חינוך לתזונה ושמירה על אורח חיים בריא. אני מאמינה אני מאמינה שפעילות קהילתית בשיתוף עם גורמי ספורט מקצועיים יאפשרו לנו לעודד את התושבים למודעות לאורח חיים ספורטיבי ובריא ברחבי העיר".

חלק מרכזי ברפורמה אותה מובילים איריס אברהם וראש העיר ראובן בן שחר הוא ריכוז הפעילויות הספורטיביות אשר מנוהלות ע"י גוף אחד, במקום עמותות אשר אין לעירייה יכולת פיקוח על ההתנהלות והמדיניות שלהן. בתמיכת מנהל הספורט במשרד התרבות והספורט, אושרה לאחרונה תוספת תקציב לסל הספורט של עיריית גבעתיים.

בנוסף, ובזכות פעילותה של איריס אברהם, חנכה העירייה לפני מספר שבועות מתחם ספורט וכושר משוכלל בעלות כוללת של כ-300 אלף ₪, בגינת חיל האוויר בדרום גבעתיים. המתחם החדש כולל מתקני כושר שהוצבו באוויר הפתוח - מה שאפשר ביצוע של אימון בדיוק כמו בחדר כושר, ללא עלות. בין השאר הוקמו גם מתקנים לחיזוק ועיצוב השרירים, מתחם טניס שולחן, וכן השבילים בגן חודשו וכעת הם גם מכילים מסלולי ריצה והליכה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI