דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט דרכי הפצת מאמרים
דרכי הפצת מאמרים
noam 07/04/11 |  צפיות: 1169

תחום מאמרים הינו תחום רחב וכולל סוגים רבים של מאמרים. יכולים אלו להיות מאמרים אקדמיים בכל מיני תחומי דעת , מאמרים הנכתבים בכתבי עת, עיתונים, שבועונים ומגזינים, וגם – מאמרים הנכתבים באינטרנט גם עבור עסקים שונים המפרסמים את מוצריהם והשירותים שהם נותנים במסגרת הפצת מאמרים באתרי האינטרנט שלהם, וגם עבור אתרי מאמרים אשר מהותם כשלעצמה היא הפצת מאמרים.

סוג נוסף של הפצת מאמרים הוא פרסום מאמרים העוסקים בנושאי אקטואליה שונים ונושאים אשר על סדר היום הציבורי . הפצת מאמרים זו נעשית הרבה פעמים בעיתונים היומיומיים במדורים מיוחדים בעיתונים המוקדשים למטרה זו.

בעולם האקדמי מתפרסמים כל העת מאמרים שונים בכל תחומי הדעת – במדעי הרוח והחברה, בתחום מדעי החיים, הבריאות והסביבה, וכמובן – בתחום המדעים המדוייקים והמקצועות הטכנולוגיים. רוב מאמרים אלו מבוססים על מחקרים המבוצעים על ידי אנשי אקדמיה וחוקרים אשר מקדישים את עבודתם למחקר בנושאים בהם הם מתמחים. אותם מחקרים מתפרסמים בכתבי עת אקדמיים, בעלונים וגם בכלי התקשורת. כך למשל מתפרסמים מעת לעת מחקרים בתחום הגנטיקה , הבריאות והסביבה המהווים פריצת דרך בעולמות תוכן אלו ומשנים הרבה פעמים פעולות ותהליכים שהיו נהוגים עד פרסומם. חשוב שתוצאות מחקרים אלו, במיוחד אם הם פורצי דרך , יובאו לידיעת הציבור וכאן נכנס תפקידה של הפצת מאמרים יעילה המיידעת לא רק את הקהילה האקדמית אלא גם את הקהל הרחב. הפצת מאמרים לציבור נעשית באמצעות העיתונים היומיומיים, עיתונים מקומיים, ידעונים מקומיים, מגזינים שבועיים, וכמובן – כתבי עת המיועדים לאוכלוסיות ייחודיות.

הפצת מאמרים מסוג זה נעשית גם דרך האינטרנט, ועל כן פתוחה לקהל הרחב.

הפצת מאמרים דרך אתרים של בעלי עסקים או ארגונים שונים חשובה לצרכים שיווקיים של העסק אך גם באה לספק מידע לגבי מוצרים של החברה . בדרך כלל מלווה הפצת מאמרים זו בקישורים נלווים המפנים למאמרים העוסקים בנושאים דומים.

כך למשל, עבור עסק המטפל בהשמת עובדי סיעוד ניתן להתאים הפצת מאמרים בהבטים חוקיים של השמת עובדים זרים, כיצד מגדיר החוק אוכלוסייה סיעודית הזכאית לעזרתם של עובדים אלו וגם הפניות לאתרים רלבנטיים אחרים.       


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI