דף הבית ביטוח ביטוח רכב השוואת המחירים של הביטוח שלכם מתחילה כאן
השוואת המחירים של הביטוח שלכם מתחילה כאן
neri bennun 21/04/11 |  צפיות: 2564

מחירי ביטוח מקיף יכולים להשפיע בצורה עמוקה מאוד על סוג הביטוח אותו נבחר. למרות שכולנו מודעים לפרמטרים נוספים שאינם קשורים למחיר כמו אופי חברת הביטוח, הניסיון שיש להם וכמובן הכיסויים שהיא מציעה - מחירי ביטוח מקיף עדיין יהיו אחד המרכיבים החשובים ביותר. אך מדוע כדאי לשים לב ואיך בוחרים ביטוח מקיף נכון?

לא תמיד הייתה כאן כזו תחרות

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא תמיד מחירי ביטוח מקיף לרכב היו פתוחים לתחרות כמו שהם כיום. רק בשנים האחרונות, עם כניסת חברות ביטוח מחו"ל, מחירי ביטוח מקיף ירדו בצורה משמעותית ונגישים לחלק גדול מאוד מהציבור. זו למשל גם אחת הסיבות לכך שכיום ישנם פשוט יותר ביטוחי מקיף מאשר בעבר. אם עד לא מזמן היה נהוג להתייחס אל ביטוח מקיף כאל פריבילגיה השמורה לאלו אשר הממון מצוי בכיסם, הרי שכיום ניתן לראות תוספת של ביטוח מקיף לביטוח החובה כחלק אינטגראלי מדרישות הלקוח.

המחירים משתנים בהתאם לשוק

בנוסף לכל אלו, מחירי ביטוח מקיף משתנים בגלל תהליכים שעוברים על המשק הישראלי. מחירי ביטוח מקיף אינם יכולים להיות גבוהים כאשר התחרות גדולה כל כך, ומצד שני מחירי ביטוח מקיף חייבים להיות בהתאם ליכולת הכלכלית של הלקוחות. אך למרות הפופולאריות של ביטוחים מקיפים לרכב כפי שצוינו שם, על מנת לבצע השוואה בין מחירי ביטוח מקיף, כדאי להכיר לעומק את הכיסויים שמספק סוג כזה של ביטוח ואת הרלוונטיות שלו עבור לקוחות מסוגים שונים.

מהו ביטוח מקיף לרכב ומה הוא כולל?

ביטוח מקיף לרכב הוא למעשה כיסוי עבור רכבו של המבוטח התקף למקרים של התנגשות ברכבים אחרים, התהפכות, תאונות בעצמים, נזקים שאירעו לרכב תוך כדי שריפה או גניבה ועוד. במילים אחרות, ביטוח מקיף מכסה את כל הנזקים אשר ביטוח חובה אינו רלוונטי לגביהם. בהקשר הזה יש לומר, כי מחירי ביטוח מקיף כמובן משתנים בהתאם לאופי הפוליסה ולכיסויים אותם מבקש המבוטח. מחירי ביטוח מקיף עם פוליסה מלאה לא יהיו כמו מחירי ביטוח מקיף עבור פוליסה מצומצמת יותר, ולכן כל אחד מאיתנו צריך לבחון היטב מהו הביטוח המתאים עבורו. כך למשל מחירי ביטוח מקיף ופוליסות של ביטוח כזה אינם כוללים כיסוי למקרי פרעות ומהומות, אותו יש לדרוש מחברת הביטוח באופן פרטני. לעומת זאת, מחירי ביטוח מקיף כוללים בדרך כלל שירותי גרירה וסיוע.

שמרו על האינטרסים שלכם

אין ספק, כי התחרות אותה הזכרנו קודם עושה שירות מצוין לכל אחד מהלקוחות אשר מחפשים השוואה בין מחירי ביטוח מקיף. בסופו של דבר, מדובר בשוק פתוח אשר מחירי ביטוח מקיף באים בו לידי ביטוי על פי הדרישות של חברות הביטוח ועל ההתאמה בין אותן דרישות לאינטרסים של המבוטחים. מחירי ביטוח מקיף יכולים גם להצטמצם במידה ובוחרים לבטח את הרכב בחברה בה נרכשו גם ביטוחים אחרים כמו ביטוח בריאות, ביטוח דירה וכדומה וגם את הנתון הזה כדאי לקחת בחשבון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 neri bennun


 


מאמרים נוספים מאת neri bennun
 
לימודי הנדסת מחשבים – לימודי הנדסה לכל דבר
לימוד מחשבים הפך בעשרות השנים האחרונות ללימודים מאד מבוקשים. עולם המחשבים זקוק לאנשי מקצוע מסוגים שונים ובעלי מיומנות שונה בכל תחום ספציפי. הנדסת מחשבים היא תת-תחום בענף במחשבים - מה לומדים במסלול זה?

הסבה מקצועית – לשיפור החיים
בעבר היה אדם מתקבל במקום עבודה והוא היה יכול להיות בטוח שמקומו מובטח לו עד הפנסייה. הזמנים השתנו ומקומות עבודה כאלה לא נשארו כמעט בכלל.

סוכרת – המחלה והטיפול
אורח החיים המלחיץ רבים מאיתנו גורם לרבים להזניח את אורח החיים הבריא, לתזונה לא נכונה הכוללת אוכל שומני ורווי סוכרים, לחוסר פעילות גופנית המביאים לעלייה לא מבוקרת במשקל ולצריכת חומרים ממכרים. אלה הם גורמי הסיכון המרכזיים לסוכרת מסוג 2.

סרטן השד – אבחון מוקדם מציל חיים
03/10/12 | סרטן
סרטן השד הוא סרטן מאד שכיח אצל נשים ומקורו ברקמות השד העוטפות את בלוטות החלב. סרטן השד ידוע כסרטן שיכול לשלוח גרורות לאברים חיוניים בגוף אם לא התגלה בשלב מוקדם.

חשיבות ביטוח בריאות פרטי
בשנת 1995 נחקק חוק בריאות ממלכתי הקובע כי כל אדם במדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות מטעם הביטוח הלאומי.

סוגים שונים של ביטוח רכב
03/06/12 | ביטוח רכב
במדינת ישראל קיים חוק הנקרא 'חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים' אשר אומר כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי כספי בגין נזק גופני או נפשי אשר נגרם לו, הוצאות רפואיות ועוד.

השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
24/04/12 | ביטוח רכב
לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה.

ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
11/03/12 | ביטוח רכב
כמו שכולכם בוודאי יודעים, על הכביש אף אחד לא ממש בטוח, בין אם אתם נוהגים ברכב ובין אם אתם הולכי רגל. תאונות לצערנו קורות ואף אחד אינו מחוסן מפניהן. לכן, אם אתם בעלי רכב, עליכם לבטח אותו.

ביטוח צד ג – מה זה ולמי זה מתאים?
11/03/12 | ביטוח רכב
סוף סוף הגשמתם משאלה וקניתם רכב. אין זה משנה אם הרכב שקניתם הוא חדש או ישן, גדול או קטן. אתם צריכים לבטח אותו. קיימים שלושה סוגי ביטוחי רכב – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג. במאמר זה נעסוק בסוג השלישי, אך לפני כן, נציג סקירה קצרה של כל סוגי הביטוחים.

רכישת ביטוח רכב און ליין - לנסוע עם הזמן
15/01/12 | ביטוח רכב
תחילת המאה ה21 היא תקופה מרתקת מסיבות רבות. ללא ספק מדובר במעין תקופת מעבר, בה אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת, אשר משנים מדי יום ביומו את עולמנו ואת הדרך בה אנו מתנהלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI