דף הבית ביטוח ביטוח - אחר ביטוח נסיעות – ליהנות מטיול בראש שקט
ביטוח נסיעות – ליהנות מטיול בראש שקט
neri bennun 26/04/11 |  צפיות: 2472

טיול לחו"ל כרוך פעמים רבות בהתארגנות ארוכה ומורכבת. לחדש דרכון, להוציא ויזה, לקנות ציוד חדש והכרחי, לארגן תיק מתאים וכמובן לא לשכוח לקחת את כל הביגוד, הנעליים וכדומה שצריך. אולם, יחד עם כל ההתארגנות החשובה הזו, ישנו פרט נוסף והכרחי שחובה לזכור והוא ביטוח נסיעות. ביטוח נסיעות לחו"ל דואג לכסות רפואית את השוהים בחו"ל, שאינם מכוסים במהלך התקופה במסגרתו של ביטוח הבריאות שלהם בארץ. טיפולים רפואיים בחו"ל עלולים לעלות סכומי כסף גבוהים במיוחד. במידה ותדרשו חלילה לקבל אותם, ביטוח נסיעות יאפשר להם את כיסויים וכן גם כיסויים נוספים, ההכרחיים במהלכה של נסיעה לחו"ל ויאפשר לכם ליהנות מטיול בראש שקט.

ביטוח נסיעות – לפני כל נסיעה

ביטוח נסיעות לחו"ל הינו ביטוח הכרחי בין אם אתם מתכננים שהות ארוכה בחו"ל או בין אם טיול קצר של כמה ימים בודדים. ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב במיוחד במצבים בהם אתם מתכננים למשל פעילות אקסטרימית, כדוגמת קפיצת באנג'י או טיפוס הרים, פעולות מסוכנות, העלולות לעיתים לגרום לפציעות קשות. ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים יאפשר לכם כיסוי מפני פציעות, העלולות להיגרם לכם כתוצאה מהשתתפות בפעולות אתגריות מסוג זה ולהבטיח לכם קבלת טיפול רפואי הולם כבר בחו"ל.

במצבי חירום רפואיים, כמו למשל הצורך בטיפול שיניים, או כאבי בטן פתאומיים או אפילו כאבי ראש לא ברורים, הדורשים התערבות רפואית, סביר כי תדרשו להגיע לבית החולים המקומי ולקבל טיפול רפואי במקום. ביטוח נסיעות לחו"ל יכסה את ההוצאות הכספיות השונות, שידרשו לכם במסגרתו של הטיפול שתקבלו ללא שתדרשו להוציא אתם עצמכם סכומי כסף גבוהים במיוחד. פרט נוסף וחשוב הוא במקרה ונוסעת לחו"ל משפחה עם ילדים. פעמים רבות, במסגרתו של טיול בחו"ל, ובמיוחד ומדובר בילדים צעירים, נדרשים לעיתים הילדים לקבל טיפול רפואי. ביטוח נסיעות לחו"ל עבור הילדים יאפשר לכם להתמודד עם מצבי חירום לא נעימים אלה ולהבטיח כי ילדיכם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר, מבלי לחשוב כלל על העלות הכספית.

ביטוח נסיעות – אפשרויות הביטוח השונות

מלבד מצבים רפואיים, ביטוח נסיעות לחו"ל מהווה גם פתרונות נוספים, במקרה למשל של אובדן הכבודה שלכם במהלך הטיול בחו"ל. ביטוח נסיעות מאפשר כיסוי לכבודה, כדי שבמידה וזו תיגנב או תינזק, תקבלו פיצוי מחברת הביטוח שלכם, במסגרתו של ביטוח נסיעות. רבים בוחרים לנסוע לחו"ל עם ציוד יקר ערך, כמו מצלמה או מחשב נייד. אובדן אחד מהם במהלך הטיול בחו"ל הוא בהחלט לא נעים. גם כי מדובר בציוד חשוב וגם כי מדובר בציוד יקר במיוחד. ולכן, כאן נכנסת שוב חשיבותו של ביטוח נסיעות, ככזה המאפשר לכם לקחת אתכם בראש שקט את הציוד היקר ולדעת כי אם חלילה ייגנב, אתם מכוסים.

ביטוח נסיעות – לבחור נכון

משהתחלתם לתכנן את הנסיעה לכם לחו"ל רשמו לפניכם כי לפחות חודש לפני הנסיעה חובה עליכם להוציא ביטוח נסיעות לחו"ל. בנוסף, הקפידו לבחור את ביטוח הנסיעות המתאים בדיוק עבורכם, בהתאם לסוג הנסיעה שלכם. אם אתם מתכננים כאמור טיול אתגרי במיוחד, ודאו כי ביטוח נסיעות זה כולל גם כיסויים עבור פעילויות כאלו, אם אתם מעוניינים לקחת אתכם ציוד יקר ערך, ודאו כי הציוד מכוסה במסגרתו של ביטוח נסיעות. אל תהססו לבדוק היטב היטב את תנאי הפוליסה ולוודא כי אכן בחרתם ביטוח נסיעות מתאים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 neri bennun


 


מאמרים נוספים מאת neri bennun
 
לימודי הנדסת מחשבים – לימודי הנדסה לכל דבר
לימוד מחשבים הפך בעשרות השנים האחרונות ללימודים מאד מבוקשים. עולם המחשבים זקוק לאנשי מקצוע מסוגים שונים ובעלי מיומנות שונה בכל תחום ספציפי. הנדסת מחשבים היא תת-תחום בענף במחשבים - מה לומדים במסלול זה?

הסבה מקצועית – לשיפור החיים
בעבר היה אדם מתקבל במקום עבודה והוא היה יכול להיות בטוח שמקומו מובטח לו עד הפנסייה. הזמנים השתנו ומקומות עבודה כאלה לא נשארו כמעט בכלל.

סוכרת – המחלה והטיפול
אורח החיים המלחיץ רבים מאיתנו גורם לרבים להזניח את אורח החיים הבריא, לתזונה לא נכונה הכוללת אוכל שומני ורווי סוכרים, לחוסר פעילות גופנית המביאים לעלייה לא מבוקרת במשקל ולצריכת חומרים ממכרים. אלה הם גורמי הסיכון המרכזיים לסוכרת מסוג 2.

סרטן השד – אבחון מוקדם מציל חיים
03/10/12 | סרטן
סרטן השד הוא סרטן מאד שכיח אצל נשים ומקורו ברקמות השד העוטפות את בלוטות החלב. סרטן השד ידוע כסרטן שיכול לשלוח גרורות לאברים חיוניים בגוף אם לא התגלה בשלב מוקדם.

חשיבות ביטוח בריאות פרטי
בשנת 1995 נחקק חוק בריאות ממלכתי הקובע כי כל אדם במדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות מטעם הביטוח הלאומי.

סוגים שונים של ביטוח רכב
03/06/12 | ביטוח רכב
במדינת ישראל קיים חוק הנקרא 'חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים' אשר אומר כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי כספי בגין נזק גופני או נפשי אשר נגרם לו, הוצאות רפואיות ועוד.

השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
24/04/12 | ביטוח רכב
לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה.

ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
11/03/12 | ביטוח רכב
כמו שכולכם בוודאי יודעים, על הכביש אף אחד לא ממש בטוח, בין אם אתם נוהגים ברכב ובין אם אתם הולכי רגל. תאונות לצערנו קורות ואף אחד אינו מחוסן מפניהן. לכן, אם אתם בעלי רכב, עליכם לבטח אותו.

ביטוח צד ג – מה זה ולמי זה מתאים?
11/03/12 | ביטוח רכב
סוף סוף הגשמתם משאלה וקניתם רכב. אין זה משנה אם הרכב שקניתם הוא חדש או ישן, גדול או קטן. אתם צריכים לבטח אותו. קיימים שלושה סוגי ביטוחי רכב – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג. במאמר זה נעסוק בסוג השלישי, אך לפני כן, נציג סקירה קצרה של כל סוגי הביטוחים.

רכישת ביטוח רכב און ליין - לנסוע עם הזמן
15/01/12 | ביטוח רכב
תחילת המאה ה21 היא תקופה מרתקת מסיבות רבות. ללא ספק מדובר במעין תקופת מעבר, בה אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת, אשר משנים מדי יום ביומו את עולמנו ואת הדרך בה אנו מתנהלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI