דף הבית אימון אישי אימון לאיכות חיים קורס אימון אישי למיצוי נכון של החיים
קורס אימון אישי למיצוי נכון של החיים
ד"ר כרמי אומרו 26/08/11 |  צפיות: 3287

יש כאלו שמסלול חייהם מתוכנן בקפידה מראש והם יודעים בדיוק היכן יהיו בעוד 5 שנים מעכשיו, במה יעסקו, כמה ילדים יהיו להם ואפילו כיצד יראו. מאידך, יש את אלו, שלא כל כך מוצאים את עצמם בין ריבוי האפשרויות שיש כיום בעולמנו, או שלא מצליחים להגשים את המטרות בהם הם חושקים מכל מיני סיבות שונות. לאלו המבולבלים או המתקשים יש לנו הצעה – קורס אימון אישי.

מהו קורס אימון אישי וכיצד הוא מתנהל?

קורס אימון אישי מטרתו העיקרית אישי הינה להביא את המאמן למקום של סיפוק בחיים והעצמה בכל אחד מתחומי החיים בהם הוא שואף להתפתח. קורס אימון אישי מתנהל באמצעות סשן של מספר מפגשים, בהם המאמן האישי והמתאמן עוברים יחד תהליך אימוני חשוב ומשמעותי, המסייע למתאמן להכיר את עצמו, את יכולותיו, את רצונותיו, את קשייו, את נקודות התורפה והחולשה שלו, ובעיקר את החוזקות והעוצמות שבו, להגדיר לעצמו יעדים ולפעול בצורה הנכונה על מנת להשיגם.

כמה זמן אורךקורס אימון אישי?

קורס הכשרת מאמנים אישיים מורכב מ- 60 שעות אקדמאיות ומונה כ-10 מפגשים. שעות הקורס ניתנות לבחירה לכל מתאמן (שעות בוקר\שעות ערב). הלמידה בקורס אימון אישי מתבצעת באמצעות תרגילים אימוניים שונים, משחקי תפקידים וסימולציות נוספות בשילוב למידת חומר עיוני והרצאות שונות. כל מתאמן עובר תהליך אימון אישי בכל אחד מדרכי הלמידה, בין אם מדובר במפגשים, בהרצאות ובסימולציות ובין אם מדובר בעבודות העצמיות ובחומר העיוני שהמתאמן לומד בעצמו.

למי מתאים ללמוד את קורס האימון האישי?

כל אדם שמעוניין לשפר את איכות חייו, להגשים את שאיפותיו, את מטרותיו ואת חלומותיו העמוקים ביותר (אלה שחשב שאין בכוחו להגשים מסיבות כאלה ואחרות) רשאי לפנות ללימודי קורס אימון אישי, להעצים את עצמו, להתפתח בחייו האישיים, המקצועיים או הרגשיים כאחד ולמצוא את הסיפוק אליו הוא כמה. הקורס יעניק למתאמן כלים מעשיים להגשמת מטרותיו ולהגדרת שאיפותיו יחד עם שלל מיומנויות שיסייעו לו להתגבר על אי אלו מהמכשולים המעכבים אותו בדרך להגשמת ייעודו.

לסיכום

קורס אימון אישי הינו קורס יעיל, שמאפשר הגשמה עצמית והתפתחות בכל מישורי החיים השונים בהתאם לרצונו של המתאמן. ובכן, כל מי שמעוניין לשפר את איכות חייו ואת הרגשתו העצמית, יכול לפנות ללימודי קורס אימון אישי, ללמוד להכיר את עצמו, את חלומותיו, את עוצמותיו ואת חולשותיו ולרכוש את הכלים והמיומנויות שיסייעו לו להתגבר על הקשיים ולהגשים את מטרותיו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר כרמי אומרו

מכון פתרונות מאגד פתרונות טיפול זוגי, ייעוץ זוגי וגישור ובנוסף הינו אחדהגופים המקצועיים בישראל שמספק הכשרה איכותית בתחומי לימודי ייעוץ זוגי,  קורס גישור וקורס אימון אישי 


מאמרים נוספים מאת ד"ר כרמי אומרו
 
זוגיות והפחד מלהיקשר
03/06/20 | נישואין
בתהליך טיפול זוגי, לעיתים נתקל אצל אחד מבני הזוג בפחד מלהיקשר. תהליך ייעוץ זוגי מזהה את הפחד הזה כמקום בו האדם משייך את המחויבות והקשר הזוגי למצב המאיים על הפרטיות והחופש האישי.

זוגיות והפחד מלהיקשר
03/06/20 | נישואין
בתהליך טיפול זוגי, לעיתים נתקל אצל אחד מבני הזוג בפחד מלהיקשר. תהליך ייעוץ זוגי מזהה את הפחד הזה כמקום בו האדם משייך את המחויבות והקשר הזוגי למצב המאיים על הפרטיות והחופש האישי.

אני מעוניין להתחיל עם נשים אחרות
יואב התקשר אלי "יש לנו משבר בקשר. אשתי ראתה אותי יוצר קשר באתר הכרויות עם נשים אחרות. יש לי צורך להכיר נשים נוספות ואני רוצה לפתוח את הדברים ולשים אותם על השולחן. אנחנו התחתנו בגיל עשרים ולא התנסתי עם נשים נוספות. אני רוצה שהיא תבין את הצורך שלי". לאחר שיחה נוספת עם אשתו, שרצתה להכיר אותי בטלפון קבענו להיפגש למחרת.

המסת הקרח במהלך הייעוץ הזוגי
כיצד מתנהג זוג כשהוא מגיע ליועץ זוגי - מאמר מנקודה קצת אחרת

אימון אישי לכל מטרה
בעולם שלנו, בו פרושות בפנינו כל כך הרבה אפשרויות, לא פעם יוצא שאנחנו מתבלבלים\לא מוצאים את ייעודנו או פשוט נתקעים\נקלעים למשברים שונים. בין אם מדובר במקרים בהם אדם לא יודע לאיזו מסגרת תעסוקתית להיכנס, מצבים לפיהם מתקשים לבחור במסלול לימודים כלשהו ובין אם לא מצליחים לבחור בשיטת ההתנהלות הכלכלית הנכונה. מה עושים? זה פשוט – פונים לקבלת אימון אישי, שהיום מסייע לכל מטרה ומטרה.

תרגילי דמיון מודרך
אחד הענפים הטיפוליים שזוכים להכרה בימנו הוא לא אחר מאשר – דמיון מודרך. טיפול באמצעות דמיון מודרך, נחשב לשיטה נהדרת, פשוטה, ובעלת תוצאות חיוביות מאוד, מה שהופך את הפופולאריות הרבה שנצברת סביב ענף זה להגיונית ומובנת מאליה.

גישור כחלופה משפטית לפתרון סכסוכים
גישור לא מהווה חלופה אפקטיבית, והמקרה מועבר לניהולה של מערכת המשפט ולפסיקתה הסופית. במאמר שלפניכם, נבאר את מטרותיו של הגישור, יתרונותיו ותחומיו.

לימודי דמיון מודרך בדרך אל האושר
13/03/12 | NLP
במאמר קצר זה, נבאר את המושג דמיון מודרך ואף נפרוש בפניכם את התכנים הנלמדים בקורס.

יעילות טיפול זוגי
במאמר זה שלפניכם, נרחיב מעט ונסביר מתי טיפול זוגי מסייע לבני זוג לשקם את הקשר הזוגי שלהם, ואף באילו מקרים טיפול זוגי ייחשב כפחות יעיל.

ייעוץ זוגי ומשפחתי
ידוע לכל, כי כל מערכת יחסים חווה עליות וירידות, פנייה אל ייעוץ זוגי תסייע לבני הזוג ובכלל, למשפחה להתגבר על משבריהם ולשקם את הקשר הזוגי שלהם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI