דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט חנות וירטואלית – נגישות לפני הכול
חנות וירטואלית – נגישות לפני הכול
יוסי בוזגלו 22/09/11 |  צפיות: 1484

כמו בכל חנות, גם ניהול חנות וירטואלית חייב להיות אדיב ואמין. אנשים מצפים לקבל שירות איכותי בכל מקום ולכן יש לנהל חנות וירטואלית כמו כל עסק . ללא שירות אדיב והצעות אטרקטיביות תתקשה החנות להצליח לכן יש להחיל על ניהולה אמות מידה דומות לאלה המתקיימות בניהול חנות גילה. אין ספק שניהול חנות וירטואלית מחייב מיומנויות נוספות אך בהחלט מומלץ לזכור שמבחינות רבות חנות וירטואלית דומה לחנות רגילה.

אחד האלמנטים החשובים ביותר שאנשים רבים נוטים לשכוח נוגע לאיכות הסחורה והביקוש למוצרים השונים בחנות. המידה והחלטתם להקים חנות וירטואלית מוטב לברר מראש את על העובדות והפרטים על מצב השוק העדכני. במידה והשוק מוצף בחנויות וירטואליות המציעות מוצרים זהים מוצרים שאתם מתכוונים למכור כדאי לשקול פעמיים את תזמון ההקמה.

שירות איכותי ואמינות

לקוחות מצפים לשירות אמין ואיכותי. העובדה שאתם מנהלים חנות אינטרנטית אינה מאפשרת לכם לזלזל בלקוחות ולכן חשוב מאוד לספק שירות קשוב ועדכני. חשוב מאוד לעמוד בהבטחות השונות המופיעות האתר. אם לא תעמדו בהצעות המחיר השונות ובמבצעים כפי שהם מופיעים באתר, תצברו מוניטין מפוקפק ואנשים יהססו אם לקנות אצלכם לכן מומלץ לספק שירות אמין ואיכותי.

הנגשת החנות שלכם לקהל הלקוחות חשובה מאוד' וכוללת כמה אלמנטים. חנות וירטואלית חייבת להיות קלה מאוד לתפעול ולכן על ממשק המשתמש להיות ידידותי במיוחד.הגולשים השונים צריכים להיות מסוגלים למצוא את מבוקשם בקלות רבה וכמובן  לבצע את הקניה במהירות ויעילות.  אין צורך לסבך את ממשק המשתמש באפליקציות מיותרות.

נגישות לפני הכול

חנות וירטואלית חייבת לקבל חשיפה מספקת על מנת לממש את הפוטנציאל העסקי שלה. ניתן להשיג חשיפה מספקת באמצעים רבים אך מוטב להתייעץ עם אנשי מקצוע איכותיים בנושא. אין ספק שככל שתעודדו גולשים רבים יותר לבקר באתר שלכם, כך תגדילו את הרווחים מהחנות.

אנשי מקצוע מהתחום יסייעו לכם להגדיל את יחס ההמרה שלכם האתר באמצעים שונים, לכן בהחלט מומלץ  להשתמש בשירותים מקצועיים. הפעלת חנות וירטואלית כרוכה בהשקעה רבה רך בתנאים הנכונים ניתן לקיים עסק רווחי ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI