דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פרסום באינטרנט שלבי הפקת סרט תדמית
שלבי הפקת סרט תדמית
פאזל מדיה 22/09/11 |  צפיות: 1646

שלבי הפקת סרט תדמית

הפקת סרט תדמית איכותי המייצרת את האפקט המבוקש הוא עניין מורכב המצריך מקצוענות, מחשבה, מקוריות ויכולת ביצוע גבוהה.

להלן שלבי העשייה:

1. פגישת אפיון העסק, ייחודו ותחקיר ראשוני- מטרת שלב זה להבין מהו העסק, מי הם קהל היעד הפוטנציאלי לאותו סרט תדמית ומה המטרות המצופות מהסרט.

2. תחקיר- בשלב זה אנו נלמד את העסק, שירותיו והמוצרים אותם הוא מספק. נלמד את הייחוד שלכם וגם את מתחריכם כדי להבין כיצד ניתן לענות בצורה הטובה ביותר על הסעיף מעלה וכיצד נפיק את סרט התדמית שישרת את עסקכם בצורה הטובה ביותר.

3. תסריט- בשלב זה ולאור התחקיר שבוצע על העסק שלכם, תחום עיסוקכם ומתחריכם, נכתוב תסריט מקורי, עם קונספט שיווקי/מכירתי מקורי ש"יתקוף" בצורה המדויקת ביותר את מטרת סרט התדמית- להגדיל את מעגל לקוחותיכם ורווחיות עסקכם.

4. צילומים- אנו בפאזל מדיה מצלמים בFULL HD כסטנדרט את כל הסרטים שלנו. איכות הצילום היא הגבוהה ביותר ומבטיחה שהתכנים הויזואלים של הסרט יעברו בצורה הטובה, המקצועית והטובה ביותר. איכות עבודתנו הנראית תשליך בראש ובראשונה עליכם כעסק והסטנדרטים בהם אתם עובדים.

5. עריכה- בהתאם לצילומים שיתקבלו ולאור התסריט נבצע עריכה מדויקת, קצבית תוך כדי התאמה של הצילומים בפועל ושיפור התסריט המקורי לאורם.

6. אפקטים מיוחדים- בשלב זה אנו נמקצע את הסרט לכדי יצירה מרהיבה שתשתמש במיטב הכלים הקיימים בעולם הפוסט פרודקשיין. באם זה כותרות מתקדמות, אנימציה, דו מימד, תלת מימד, הדמיות גרפיות. אין חזון ויזואלי שלא נוכל להגשים.

7. עיצוב סאונד ומוזיקה- בשלב זה נבצע עריכת סאונד מקצועית על מנת שסרט תדמית גם ישמע בצורה הטובה ביותר. נוסיף קריינות מקצועית במידת הצורך, אפקטים קוליים להמחשת והעצמת המסרים בסרט ולבסוף נתאים ונערוך מוזיקה לשלמות התמונה והקול.

8. סגירת הפרוייקט- בשלב זה לאחר הצגת גרסא ראשונית ללקוח וקבלת הערותיו נבצע ליטושים אחרונים הן ברמת התמונה, תיקוני צבעים, קומפוזטינג והן ברמת הסאונד והאפקטים הקוליים, כולל מיקס סאונד והמרה לכל פורמט רצוי על ידי הלקוח.

לנו יש את החלק האחרון להצלחה שלך- פאזל מדיה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 פאזל מדיה


 


מאמרים נוספים מאת פאזל מדיה
 
תקציב סרט תדמית
תקציבו של סרט תדמית או כל סרטון עסקי אחר מורכב מגורמים רבים. זאת יספרו לכם בכל חברות ההפקה האחרות. (הם לא מטעים אתכם) אך אנו בפאזל מדיה נציג לכם כיצד ניתן להפיק סרטים עסקיים במחירים המותאמים למגוון עסקים ותקציבים מבלי להתפשר על האיכות, המקצועיות והקונספט המכירתי/שיווקי.

שלבי הפקת סרט תדמית
הפקת סרט תדמית איכותי המייצרת את האפקט המבוקש הוא עניין מורכב המצריך מקצוענות, מחשבה, מקוריות ויכולת ביצוע גבוהה.

סרט תדמית- למה זה טוב?
סרט תדמית הוא לא מותרות- הוא הכרח לעסק מצליח. יותר מכך, עסקים רציניים משדרגים את האתר שלהם בסרט תדמית חדש אחת לכמה זמן מהסיבה הפשוטה שסרט תדמית מקצועי הוא לא מוצר שעולה לעסק כסף אלא כלי שמכניס כסף והרבה. בעולם העסקי אסור לכם להישאר מאחור. בעולם טכנולוגי הכול נעשה נגיש יותר, ממש בלחיצת כפתור אך במקביל גם התחרות גדלה ובמקביל סבלנותו של הלקוח הממוצע התקצרה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI