דף הבית ביטוח ביטוח חיים כיצד ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח חיים באינטרנט ובכלל?
כיצד ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח חיים באינטרנט ובכלל?
neri bennun 23/10/11 |  צפיות: 12153

אם אנחנו רוצים להבטיח שהקרובים לנו והתלויים בנו יוכלו להמשיך להסתדר גם אם בגלל אירוע פתאומי אנחנו לא נוכל לעשות את זה, כדאי לנו לרכוש פוליסת ביטוח חיים. מה הם ההבדלים העיקריים בין פוליסת ביטוח אחת לרעתה; כיצד ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח חיים בין פוליסת ביטוח חיים אחת לשנייה, ולמה חשוב לשים לב בעת השוואת מחירי ביטוח חיים בכלל.

ביטוח חיים בשביל השקט הנפשי – לא רק סיסמא.

ביטוח חיים הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר שאדם יכול לעשות. מלבד הפיצוי למשפחה ולקרובים לנו במקרה של פטירה, פוליסת ביטוח חיים גם תפצה אותנו במקרים של אובדן כושר השתכרות. מדובר בעניין קריטי: הרי אם אנחנו לא יכולים עוד להשתכר – ממה נחייה? ביטוח החיים הוא קרש ההצלה אשר יאפשר לנו לשרוד גם במצב כזה. תקרת הפיצוי של פוליסת ביטוח החיים תלויה בעיקר בפרמיה שאנחנו מוכנים לשלם, אולם ישנם הבדלים נוספים בין פוליסת ביטוח אחת לשנייה אשר משפיעים על המחיר ושצריך להיות מודעים להם.

אם אתם רוצים להבטיח שבחרתם את הפוליסה הנכונה מומלץ לעשות השוואת מחירי ביטוח חיים בין הפוליסות המוצעות. רק על ידי השוואת מחירי ביטוח חיים נוכל להבטיח שאנחנו בוחרים את הפוליסה הטובה ביותר עבור תקרת הפיצוי שבחרנו. אולם – וזאת עצה חשוב בכל ענייני הביטוח באשר הם – חשוב לשים לב ל"אותיות הקטנות" של הפוליסה: התנאים השונים של הפוליסות יכולים להיות מאוד משמעותיים.

הבדלים בין פוליסות ביטוח חיים

כאמור כדאי מאוד לבצע השוואת מחירי ביטוח חיים בין הפוליסות המוצעות, אך חשוב מאוד לזכור כי איננו קונים משהו שהוא יחידה אחת ותמיד מהווה את אותה חבילת פיצוי; לעתים פוליסה אשר בעת השוואת מחירי ביטוח חיים נראית לנו זולה יותר, יכולה לכלול סעיפים המגבילים את הפיצוי הניתן לנו או המועד בו הביטוח מתחיל לפצות אותנו. מלבד גובה הפיצוי המקסימאלי של הביטוח, גם מצב הבריאות שלנו יכול להשפיע על מחירה של הפוליסה. כיוון שמחירי הפוליסות יכולים להיות שונים, צריך לבדוק על חשבון מה זה בא.

כך למשל, השוואת מחירי ביטוח חיים תגלה כי לעתים ניתן – תמורת תשלום – לקצר את תקופת ההמתנה במקרים של אבדן כושר עבודה, עד שהביטוח נכנס לפעולה ומתחיל לשלם לנו את הפיצוי על פי תנאי הפוליסה. בדרך כלל ביטוחי חיים דורשים תקופת המתנה של שלושה חודשים – משך הזמן בו רוב מי שחוזרים בסופו של דבר לעבוד אחרי אובדן כושר עבודה, באמת חוזרים לעבוד. על ידי כך חברות הביטוח מבטיחות לעצמם שברוב המקרים של אובדן כושר עבודה זמני – הן לא תצטרכנה לפצות את המבוטחים. כאשר מבצעים השוואת מחירי ביטוח חיים חשוב לשים לב – ייתכן כי פוליסה יקרה יותר היא גם כדאית יותר בגלל התניות כמו זאת שפירטנו לעיל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 neri bennun


 


מאמרים נוספים מאת neri bennun
 
לימודי הנדסת מחשבים – לימודי הנדסה לכל דבר
לימוד מחשבים הפך בעשרות השנים האחרונות ללימודים מאד מבוקשים. עולם המחשבים זקוק לאנשי מקצוע מסוגים שונים ובעלי מיומנות שונה בכל תחום ספציפי. הנדסת מחשבים היא תת-תחום בענף במחשבים - מה לומדים במסלול זה?

הסבה מקצועית – לשיפור החיים
בעבר היה אדם מתקבל במקום עבודה והוא היה יכול להיות בטוח שמקומו מובטח לו עד הפנסייה. הזמנים השתנו ומקומות עבודה כאלה לא נשארו כמעט בכלל.

סוכרת – המחלה והטיפול
אורח החיים המלחיץ רבים מאיתנו גורם לרבים להזניח את אורח החיים הבריא, לתזונה לא נכונה הכוללת אוכל שומני ורווי סוכרים, לחוסר פעילות גופנית המביאים לעלייה לא מבוקרת במשקל ולצריכת חומרים ממכרים. אלה הם גורמי הסיכון המרכזיים לסוכרת מסוג 2.

סרטן השד – אבחון מוקדם מציל חיים
03/10/12 | סרטן
סרטן השד הוא סרטן מאד שכיח אצל נשים ומקורו ברקמות השד העוטפות את בלוטות החלב. סרטן השד ידוע כסרטן שיכול לשלוח גרורות לאברים חיוניים בגוף אם לא התגלה בשלב מוקדם.

חשיבות ביטוח בריאות פרטי
בשנת 1995 נחקק חוק בריאות ממלכתי הקובע כי כל אדם במדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות מטעם הביטוח הלאומי.

סוגים שונים של ביטוח רכב
03/06/12 | ביטוח רכב
במדינת ישראל קיים חוק הנקרא 'חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים' אשר אומר כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי כספי בגין נזק גופני או נפשי אשר נגרם לו, הוצאות רפואיות ועוד.

השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
24/04/12 | ביטוח רכב
לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה.

ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
11/03/12 | ביטוח רכב
כמו שכולכם בוודאי יודעים, על הכביש אף אחד לא ממש בטוח, בין אם אתם נוהגים ברכב ובין אם אתם הולכי רגל. תאונות לצערנו קורות ואף אחד אינו מחוסן מפניהן. לכן, אם אתם בעלי רכב, עליכם לבטח אותו.

ביטוח צד ג – מה זה ולמי זה מתאים?
11/03/12 | ביטוח רכב
סוף סוף הגשמתם משאלה וקניתם רכב. אין זה משנה אם הרכב שקניתם הוא חדש או ישן, גדול או קטן. אתם צריכים לבטח אותו. קיימים שלושה סוגי ביטוחי רכב – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג. במאמר זה נעסוק בסוג השלישי, אך לפני כן, נציג סקירה קצרה של כל סוגי הביטוחים.

רכישת ביטוח רכב און ליין - לנסוע עם הזמן
15/01/12 | ביטוח רכב
תחילת המאה ה21 היא תקופה מרתקת מסיבות רבות. ללא ספק מדובר במעין תקופת מעבר, בה אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת, אשר משנים מדי יום ביומו את עולמנו ואת הדרך בה אנו מתנהלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI