דף הבית בידור ופנאי קולנוע שלבי יצירת סרט תדמית
שלבי יצירת סרט תדמית
יוסי בוזגלו 27/11/11 |  צפיות: 2765

סרטי תדמית לוקח זמן מה לייצר ולכן צריך תמיד להיות סבלניים ולהמתין עד שהכל יסתיים. השלב העיקרי הראשון הוא שלב ההכנות. בשלב הזה סרטי תדמית מתחילים את דרכם על הנייר והכל מתחיל להיות מתוכנן לפרטי פרטים. לאחר שמצאנו את חברת ההפקות המתאימה שאיתה נרצה לעשות לפחות סרט תדמית אחד חשוב לבצע עבודות תחקיר.

עבודות תחקיר מבוססות גם על הדרישות שלנו כלקוחות וגם על חומרים קיימים. צריך למצוא את כל הנדרש על מנת שהסרט יוכל להיות מבוסס על משהו קיים. מעבר לכך צריך לכתוב גם את התסריט ולמצוא את כל הלוקיישנים שיופיעו במהלך הסרט. החלק החשוב בשלבים הללו הוא האישור הסופי של התסריט. אנחנו צריכים לתת אור ירוק להפקה.

שלבי ההפקה עצמה

שלבי ההפקה הם מאתגרים יותר משום שצריך לתאם בין מספר רב של גורמים. התיאום אמור להיות מול אנשים ומקומות שקשורים לצילומים, הכנת השחקנים והחזרות, במידה ויש. מעבר לכך סרטי תדמית צריכים גם מוזיקה מקורית ולכן חשוב מאוד למצוא מישהו שיודע להלחין את הסרט בדיוק על פי רוח הדברים והמסרים שאנו מחפשים.

אם יש צורך בכך, גם קריינות היא חלק מתהליך ההפקה. סרטי תדמית מציגים תמונות מצב ותהליכים שצריך להסביר ובניגוד לקונוע אמנותי, כאן חשוב מאוד להאכיל את הקהל בכפית משום שהמסרים צריכים להיות ברורים ולשם כך יש את הקריינים שתפקידם הוא לקדם את התסריט באופן שכל לקוח וכל צופה יוכלו להתחבר למה שנאמר ומוצג על המסך.

לערוך וזהו

שלבי העריכה הם מורכבים משום שיש את העריכה הראשונית ואת העריכה הסופית. בכל אחת מן העריכות החומרים נחכתים ומתחברים בדיוק על פי מידת הצורך והדרישה שלנו כלקוחות. אמנם אנשי ההפקה יודעים מה לעשות את לא אחת נדרשת גם הסכמה שלנו, במידה ויש רעיון חדש בשלב העריכה, למרות שזהו שלב מסכם ואחריו נשאר רק לשדר.

גרסת השידור היא זו שלאחר כל שלבי העריכה אנו מוצאים לנכון להקרין והיא זו שתייצג אותנו. סרטי תדמית צריכים לשמור על מספר גרסאות שיתאימו לקהלי יעד שונים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI