דף הבית בידור ופנאי קולנוע המטרות השיווקיות של סרטי תדמית טובים
המטרות השיווקיות של סרטי תדמית טובים
יוסי בוזגלו 28/11/11 |  צפיות: 2731

במקרים רבים נהוג לחשוב שסרטי תדמית הם כמו סרטי קולנוע ויש הרבה אמת באמירה הזו, אך חשוב מאוד לומר כי מדובר בסרטים שהשיווק שלהם הוא הדבר החשוב. כמו בעולם הקולנוע, יש להשתמש בכל אמצעי טכני קיים כדי להעביר את המסר הנכון, אך חשוב מאוד להבין שיש גם מטרות שיווקיות לאותם סרטי תדמית ולא מדובר רק אמנות.

האמנות היא חלק בלתי נפרד מכל יצירה קולנועית וגם אם אנחנו צריכים לשמור על רמת דיוק מקצועית אופטימאלית, עדיין יש את הצורך להעלות כמה שאלות מאוד חשובות ולאורן אנו יכולים להפיק סרטי תדמית טובים. לכן, לפני הכל אנו צריכים להגדיר את המטרות השיווקיות אחת לאחת כדי שניתן יהיה לעמוד בהן לאורך הפקת כל סרט תדמית שנצטרך.

כמה נקודות חשובות

אם יש לנו מוצר קיים, אנו צריכים להגדיל את המכירות שלו. סרטי תדמית יכולים להיות מיועדים להעלאת כמות המכירות של כל מוצר קיים או לחילופין, אם מדובר על מוצר חדש אנו צריכים להגדיר שהיעד הוא להציג את המוצר כדבר הגדול הבא אל מול הלקוחות הפוטנציאליים. מכירות היא מילת מפתח בכל הנוגע לעולם העסקים הרוצים סרטי תדמית.

מטרה חשובה לא פחות היא גיוס משקיעים. כאשר יש לנו את הצורך בדיוס כספים אנו חייבים להראות למשקיעים פוטנציאליים מה בדיוק החברה שלנו מייצגת ועולם הערכים של העסק מוצג לעיני כל בסדרה של סרטי תדמית או לפחות אחד משמעותי ומרכזי. הדבר גם יכול להציב כמטרה את מיצוב החברה או העסק כמובילים בשוק שבו החברה פועלת.

להציג תמיד תדמית טובה

אחת המטרות העיקריות של סרטי התדמית היא התצוגה החיובית. יכול להיות שהחברה לא צריכה לקדם מוצר או לגייס כספים אך היא רוצה להראות את תדמיתה החיובית בעיני העוברים והשבים ברחוב או בעיני קהל המוזמנים לתערוכה מיוחדת. על כן יכולה החברה להפיק סרט תדמית שיראה את מבנה החברה, את התהליכים המתבצעים בה וכיוצא בזה.

הדרישה הבסיסית היא להציב מטרות ריאליות וללכת עם הזמן לכיונים נועזים יותר


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI