דף הבית קניות וצרכנות אופנה מה יכול להעצים מעצבי אופנה?
מה יכול להעצים מעצבי אופנה?
יוסי בוזגלו 08/12/11 |  צפיות: 1350

מעצבי אופנה כמו טומי הילפיגר עובדים קשה מאוד לאורך חייהם על מנת שהמותגים שלהם יהיו בעלי משמעות לחובבי ומעריצי האופנה בכל רחבי העולם אמנם טומי הילפיגר התחיל מעסק קטן של עיצוב בגדים במקביל לפאב שבו הוא הציע גם מוצרים נלווים לכך, אך ברבות השנים הוא איחד את שני האלמנטים הללו.

כיום מדובר על אחת מחברות האופנה החשובות ביותר בעולם וזאת מתוך העובדה שמוצרי טומי הילפיגר אינם נחשבים למוצר רגיל אלא מדובר על מותג המכיל בתוכו הרבה מאוד טרנדים אופנתיים ועולם של ערכי חברה ותרבות החולקים את מרבית מדינות העולם. האם אנו יודעים להבדיל בין מעצב אחד לאחר כיום?

קו התצוגה לעומת הקו התעשייתי

חשוב מאוד להבדיל בין שני המרכיבים הללו בכל מציאות עבודה של מעצב אופנה טוב. כל מעצב חושב על שני מישורים מאוד משמעותיים וגם טומי הילפיגר הוא חלק ממה שמעצבי האופנה מכירים ויודעים לייצר. הקו הראשון הוא קו התצוגה והוא מציג את הלך הרוח של המעצב עצמו. בתצוגה אנו יכולים לראות את כל הרעיון.

לעומת זאת, יש גם את הקו התעשייתי שבו לא נראה את כל מה שהיה בתצוגה וזאת משום שאלמנטים רבים שיש בתצוגה אינם פרקטיים ברמה סבירה אלא נמצאים שם כדי להראות את הלך הרוח הכללי. הקולקציה הנלווית לתצוגה שמיוצרת להמונים באה להיות פרקטית יותר ונעימה למשתמשים ולרוכשים בחנויות השונות.

עדיין יש לתת עדיפות למוצרים הטובים

ההבדלה בין מוצרים מתצוגה ובין מוצרים למכירה המונית היא עקרונית משום שמעצב לא רוצה רק למכור את הבגדים ואת ליין האופנה הנוכחי שלו, אלא במקרים רבים הוא רוצה גם להעביר את המסר. מסר יכול לבוא לידי ביטוי בקווים החדשים של הגזרה, בצבעים ובבדים שיכולים להשתנות מבגד לבגד לאורך זמן.

אך גם טומי הילפיגר יודע שצריך לתת לקהל את מה שהוא אוהב ולא אחת מדובר על הקלאסיקה. החולצות הקלאסיות של טומי עם שינויים מעניינים יכולים תמיד ליצור עניין ולתת לעקצוץ של רגש בכל פעם שלובשים את הקולקציה החדשה.

המאמר נכתב בחסות חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI