דף הבית בית משפחה וזוגיות חיות בית מאלף כלבים מומלץ במרכז הארץ
מאלף כלבים מומלץ במרכז הארץ
ריקו עובדיה 11/12/11 |  צפיות: 1562

מחפשים חבר חדש? הבאתם כלב והייתם מעוניינים לגלות איך לטפל בו ולאלפו? ההכרעה לקנות או לאמץ כלב אינה פשוטה ואסור שתתבסס רק משום חיבה לבע"ח. מחפשים מידע בנושא אילוף כלבים? במאמר זה תקבלו מס' עצות מועילות בנושא כלבים:

חשוב לוודא שאתם בשלים להביא כלב הביתה, הן מבחינת התמורה שהמעשה יביא לחייכם ובלו"ז שלכם, והן מבחינה כלכלית. רווחת כלב משמעותה טיולים יומיים, לזכור להאכילו ולהשקותו, והענקה של חיבה ותשומת לב.

כמו כן גידול כלב כרוך בהוצאות כספים, סדירות וארעיות, לחיסונים, אוכל לכלבים, טיפוח וטיפולים במקרה כמו מחלה ותאונה. אם אתם לא חושבים שאתם מסתדרים על זה, עדיף שתחסכו מבעוד מועד את כל הכאב ותוותרו על אימוץ כלב בזמן הקרוב.

תמיד בחרו בכלב מכלביה ע"פ כלבים מבעלים פרטי – כלב גזעי ממוכר תמיד ימצא קונים, בעוד שכלביות מלאות עד אפס מקום באלפי כלבים נטושים יפהפיים. מכלאות רבות מרדימות כלבים שנמצאים במקום אחרי שהות מסויימת, ואפילו אלה שלא מוכנות ללכת לעשות את זה בדרך כלל אינן יכולות לתת לכלבים טיפול מקיף במיוחד בגלל הצפיפות. כך תוכלו לבחור כלב מושלם מתוך מבחר רב ביותר ונוסף על כך, כלב מכלביה ייתן לכם אהבת אינסוף ויהיה מלא תודה מכיוון שנתתם לו חיים חדשים.

כלב גזעי או מעורב? למרות שכלבים גזעיים מציעים לנו יוקרה וסמל סטטוס, חבריהם המעורבים נוטים כמעט תמיד להיות יותר נבונים, הם בעלי חיים יותר ארוכים ופחות לוקים במחלות.

אם הבאתם כלב, חשוב מאוד שתשקיעו במשימה לחנכו. כלב מאולף כהלכה זה כלב מרוצה, ואם מצבו המנטלי שליו ומאוזן, גם לבעליו יותר נחמד לחלוק סביבת מחייה.

מתעניינים בנושא מאלף כלבים?
גילשו לאתר, שבו תמצאו מידע חיוני על כלבים, שיטות חינוך, טיפים, ואינפורמציה בנושא מומחים לוטרינריה, מאלפים מצוינים, מזון וציוד.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ריקו עובדיה

ריקו 


מאמרים נוספים מאת ריקו עובדיה
 
יתרונות של שימוש במסוף אשראי
אבל מהו הפתרון העדיף? מה הכי טוב עבורך, מנהל העסק ברמה הכלכלית ומבחינת יעילות העבודה?

אולי תואר שני בהנחיית קבוצות?
אם הינך מתקשה לבחור לאיזה מסלול להירשם, אז לפני שתבחר ,חשוב שלא תשכח שבמטלת בחירת המקצוע הדבר המרכזי הוא תמיד להישאר עם 2 רגליים על האדמה

קניית כורסת הנקה ומוצרים נוספים לתינוק
כאשר צעירים נכנסים להריון הם מהר מאוד מגלים לא מעט בעיות שכלל לא התמודדו עימן בעבר.

קייטרינג בשרי בצפון - מומלץ בחום
14/02/12 | חתונות
יש לכם כוח להרים חתונה קצת אחרת? ברור שכן, והיום זה גם לא מסובך! אורחים רבים כבר הורגלו בארועים כאלה וסביר להניח שהם ישתעממו כמעט מיד מהאירוע.

מתי כדאי לעשות בגרויות אקסטרני?
ככל שמחכים יותר זמן אחרי סיום בי"ס - כך יהיה לכם קשה יותר להשלים את תעודת הבגרות. לפיכך, קל יותר לפתוח בתהליך כמה שיותר מהר.

מתי צריך הובלות במנוף?
14/02/12 | מעבר דירה
זיכרו שיש סיבה טובה למעבר. חלק גדול מהאנשים עוברים מסיבות טובות של התקדמות למרחב מגורים מרווח וחדש או כשרוצים לשפץ בית קיים.

מה עדיף תמונות לבית קנבס או ניר צילום?
תחשוב פשוט, אבל מקורי. אפשר לרגש בפשטות. אני מתכוון לכתוב על מתנה ספציפית שרכשתי לזוגתי דאז לפני מספר שנים,

לקיחת הלוואות לעסק בהקמה
14/02/12 | הלוואות
אין אחד שלא מסוגל במקרה להתקל בנקודה בחיים של הרבה רכישות, ללא כיסוי מתאים, שהעלימו את המסגרת שלכם במקרה עם הסיום הטוב או רכישות שגררו אותך

להתמודד עם בגידות בחיי הנישואין
26/12/11 | חקירות
זה לא משנה אם אנו בבית, סוגרים את מקום העבודה, או פורשים לבילוי לילי, זכותנו להיות בעלי היכולת לעשות זאת בביטחון מלא שאין לפרוץ למקום בהיעדרנו,

לומדים לפסיכומטרי ונהנים
ככל שעובר יותר זמן אחרי סיום בי"ס - ככה יהיה לכם יותר קשה להשלים את תעודת הבגרות. ומסיבה זאת,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI