דף הבית בידור ופנאי קולנוע היכן ניתן להציג סרטי תדמית?
היכן ניתן להציג סרטי תדמית?
יוסי בוזגלו 18/12/11 |  צפיות: 2638

גופים מסחריים, גדולים וקטנים כאחד, עמותות שונות, בין אם הן עמותות חברתיות ובין אם הן עמותות פוליטיות, ואנשי ציבור שונים, כל אלה ועוד רבים נוספים יכולים רק להרוויח מייצור והפקה של סרטי תדמית. אחת הסיבות לכך היא שניתן להציג סרטי תדמית אלו במספר גדול מאוד של מקומות ובמספר פלטפורמות.

ככל שמציגים את סרטי התדמית במספר מקומות גדול יותר כך מספר האנשים אשר נחשפים אל אותם סרטי תדמית גדול יותר גם הוא בהתאמה. דבר זה משרת מאוד את יוצרי סרט התדמית. ככל שיותר אנשים נחשפים לסרט התדמית שלהם כך הם יכולים לגייס יותר תרומות, למתג את עצמם, לזכות ביותר אהדה ציבורית ועוד.

הפקת סרטי תדמית נעשית לא פעם במיוחד כדי שיהיה ניתן להעלות את הסרט לאינטרנט. כיום אנשים רבים מקבלים את המידע שלהם דרך האינטרנט ובפרט דרך האתרים הפופלאריים ביותר כמו יו טיוב והרשתות החברתיות שונות. הגולשים יכולים לשלוח אלה לאלה את סרטי התדמית ובכך התפוצה של הסרט גדלה מאוד.

כמובן שהאינטרנט הוא אינו המקום היחיד בו ניתן להציג סרטי תדמית. לא פעם מציגים סרטי תדמית באירועים רבי משתתפים שמארגנים גופים מסחריים, עמותות ואפילו מפלגות. הפקת סרטי תדמית היא לא תמיד עניין זול כל כך אבל החשיפה של קהל גדול לאותם סרטים בהחלט מחזירה את ההשקעה הכלכלית של הגופים.

הפקת סרטי תדמית עבור כנסים גדולים

כנסים מקצועיים הם אחד המקומות הנפוצים ביותר להקרנות של סרטי תדמית. כך גופים מסחריים יכולים להציג בפני הקהל של הכנס, שאותו סרט מאוד רלוונטי לגביו, את סרט התדמית ולהעביר לאותו קהל בצורה הטובה ביותר את המסרים שרוצים שהוא ישמע.

הפקת סרטי תדמית עבור קהל מטרה ספציפי

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לנסות להבינם כאשר מפיקים סרט תדמית הוא מיהו הקהל אשר אמור לצפות בסרט. למשל, כל עמותה פונה לקהל מעט אחר מתוך ידיעה כי קהל זה יפתח את כיסו ואת לבו לאותה העמותה. בתהליך של הפקת סרטי תדמית חשוב מאוד להבין מיהו הלקוח כדי ליצור סרט שיפנה אל לבו.

המאמר נכתב בחסות חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI