דף הבית בידור ופנאי קולנוע שלבי הפקת סרט תדמית
שלבי הפקת סרט תדמית
יוסי בוזגלו 27/12/11 |  צפיות: 2899

סרטי תדמית צוברים תאוצה והופכים לכלי שיווקי חשוב ואיכותי. חברות רבות מבינות כי עליהן להשתלב במנועי חיפוש כמו יוטיוב ולהראות נוכחות במדיה החברתית. סרט תדמית הוא כלי שיווקי ותדמיתי, בסרט האורך שתי דקות ניתן להעביר מספר מסרים ולכוון לקהל מטרה מסוים. סרט ערוך היטב יגרור תגובות בהתאם לכן יש להבין תחילה מהם השלבים הנדרשים ואיך לבחור בחברת הפקות איכותית.

תחקיר

פגישת אפיון צרכי הלקוח ותיאום ציפיות. הבנת החברה ומוצריה, הבנת קהל המטרה והמסר הנדרש.

תסריט

לאחר קבלת וניתוח נתוני התחקיר ייכתב תסריט לפי אורך הסרט. תסריטאי מקצועי יבין את דרישות הלקוח, יבין את המוצר וידע איך להכווין את סצנות הסרט להשגת המטרות.

גרפיקה

בעת הפקת סרט תדמית נדרשת עבודת הכנה גרפית של חומרי שיווק לשילובם בסרט.

צילום

לאחר בחירת מקום הצילומים צלם מקצועי יצלם חומרים בציוד מקצועי לקבלת איכות גבוהה וזוויות צילום ייחודיות.

קריין ומראיין

בסרט תדמית איכותי יש לרוב קריין מקצועי היודע להעביר מסרים ויודע לתת הדגשים שיווקיים בזמן הקראת הטקסט. מראיין נדרש להכין את המרואיינים לפני צילום והוא מכתיב את קצב הראיון אתם.

בימוי ועריכה

 לאחר דגימת כל החומרים עוברים לחדר עריכה. לסרט בן שלוש דקות נדרשים לפעמים צילומים של 6 שעות צילום. עורך מקצועי ידע ללקט את החומרים המובחרים ולשזור אותם יחדיו לסרט איכותי ומלוטש. במאי מקצועי הוא בעל ניסיון בהפקת סרטי תדמית ויידע איך לשלב מוטיבים שיווקיים בבימוי.

בחירת חברת הפקה

צילום סרט תדמית שונה מצילום רגיל לכן יש לשכור חברה מקצועית ומנוסה בתחום. הפקת סרט תדמית  דורשת מקצועיות, ידע וניסיון. סרט תדמית מלווה את החברה לתקופה ארוכה ודורש ידע שיווקי ותדמיתי באמצעות וידאו.

תקציב

קיימים פערים גדולים בשוק הישראלי בין החברות. חברות בעלות ניסיון ומוניטין דורשות סכום גבוה שלרוב מוכיח את עצמו. לחברה כדאי לתאם פגישה עם מספר חברות הפקה, לאחר התרשמות כללית ובחינת תיק עבודות ניתן לקבוע מסגרת תקציבית ובהתאם לכך לבחור חברת הפקה ולקבוע מה הם הצרכים והרצונות בהפקת הסרט.

המאמר בחסות Dreamview  המציעה פתרונות בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI