דף הבית קניות וצרכנות אופנה תולדות התחתונים
תולדות התחתונים
bar shinfein 20/02/12 |  צפיות: 2808
תחתונים

תחתונים הם בגד אשר לובשים בצמוד לגוף, מתחת למכנסיים, לחצאית או ל שמלה במטרה להגן על איברי המין ולכסות אותם, וכן להגן על בד הבגדים מהפרשות. .

ה תחתונים כפריט לבוש תחתון נפוץ הומצאו בתחילת העידן הוויקטוריאני – המלכה ויקטוריהטענה כי לא מכובד שאיברי המין יגעו בבד המכנסיים. בשל כך פותחו בגדיםתחתונים מכותנה מלאה ללבישה מתחת למכנסי הגבר – גטקס. יש לציין כי ה תחתונים הראשונים היו ארוכים עד גובה הברכיים ורק לקראת סוף העידן הוויקטוריאני קוצרו לכשליש מגודלו המקורי.

ה תחתונים יוצרו בגזרה אחת ובגוון אחד בלבד – לבן. עם התחלת המהפכה התעשייתית החלויזמים לייצר את התחתונים לגבר בצורה תעשייתית. מחירי הכותנה ירדו ואנשים עםהכנסה נמוכה יכלו להרשות לעצמם לקנות פריט לבוש זה.

עד תחילת המאה ה-20 עדיין נתפסו התחתונים כפריט לבוש לא הכרחי, אולםכאשר האפיפיור יצא בהצהרה כי על אברי המין להישאר מוצנעים כמה שניתן,הכנסייה הקתולית באירלנד הכניסה את התחתונים כפריט חובה שעל המאמין להשתמשבו באופן קבוע. משם הופץ המנהג ברחבי העולם.

סוגי תחתונים

תחתונים רגילים (סלנג: תחתוני סבא) – יושבים על המותן ועל קו המפשעה ללא מכנס (שרוול הרגל)

סליפ תחתונים רגילים מעוצבים וחסרי שליץ.

טנגה (מ"נטנגה", מילה המתארת את אזור החלציים בשפת הקימבונדו שהייתה נפוצהבדרום אמריקה לפני תקופת הקולוניות) – יושבים מתחת לקו המותן ומכסים את כלהישבן. הישבן ואזור המפשעה מכוסים לחלוטין ומחוברים ביניהם בעזרת רצועה אוחוט באזור הירכיים.

ביקיני – מתחת קו המותניים ומכסים חצי ישבן.

חוטיני – לא מכסים את הישבן.

ברזילאי – מכסים רק את שיער הערווה.

בוקסר – דומים למכנסיים קצרים .

הלבשה תחתונה סקסית , הלבשה תחתונה לנשים , הלבשה סקסית לנשים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 bar shinfein


 


מאמרים נוספים מאת bar shinfein
 
ערב הקריוקי
12/05/13 | תחביבים
בחרתם מפעיל קריוקי לאירוע שלכם ! השעה בה קבעתם שמפעיל הקריוקי יגיע כבר באה ! מפעיל הקריוקי כבר פורק ציוד, תנו לו להרכיב במקום הנוח לו. אל תשאלו אותו : "מה קורה עם המוסיקה" ? "למה לא שומעים" ? וכו'...

לתכנן ערב קריוקי
12/05/13 | מוסיקה
אז יופי, היגיע היום הולדת לאבא / אמא / אח / חבר / בעל / אשה אתם רוצים לעשות ערב קריוקי למסיבת גיוס , ערב קריוקי למסיבת חברה , ערב גיבוש עם קריוקי ועוד...

איך לבחור תקליטן
מזל טוב היום המיוחל לו חיכתם הגיע סוף-סוף אז אם אתם מחפשים תקליטן לחתונה / תקליטן לבר מצווה / תקליטן לבת מצווה תקליטן לחינה / תקליטן לבריתה / תקליטן לברית / תקליטן לבריתה / תקליטן למסיבה או תקליטן ליום הולדת אל תרוצו למהר ולסגור לפני שאתם קוראים את המדריך לבחירת תקליטן.

להיות מישהו אחר עם מישהו אחר...
אחת הבעיות העיקריות של שחיקה בחיי המין, היא חוסר היכולת של מרבית האנשים לתת ביטוי מעשי לדמיון שלהם. חיי המין הדמיוניים של רוב הזוגות, עשירים לאין ערוך מאלה המעשיים. ולכן זוגות רבים מוצאים את עצמם משועממים לאחר זמן בתוך המערכת הזוגית דבר הפוגע בחיי המין של בני הזוג מה שמשליך על כל מערכת היחסים ולפעמים אף גורם לפירוקה. מערכת זוגית ארוכת טווח מאופיינת בפרמטרים רבים, הראשי שביניהם הוא המונוגמיה. מעצם קיומה, המונוגמיה יכולה לגרום לתחושת הרגל ושעמום במערכת היחסים הזוגיים.

תחפושות למבוגרים
19/01/13 | אופנה
במשך עשרות שנים, תחפושות היו נחלתם הבלעדית של הזאטוטים בחג הפורים. כל שנותר למבוגרים הוא להתקנא בשמחה שנעלמה לה בין כותלי בית הספר התיכון. אולם בשנים האחרונות, ניתן לראות עלייה משמעותית בנשפי תחפושות למבוגרים, במסיבות בארועים, וחגים המיועדים לכך.

תחפושות מאז ועד היום
19/01/13 | נשים - אחר
אחת התופעות הנפוצות הקשורות לתחפושות היא שנשים מעדיפות להתחפש לילדות, מורות, שפנפנות ובאופן כללי כל מה שמיוצג כפנטזיה בעיני גברים. לעומת נערות שדווקא מעדיפות להתחפש לפיות, שלגיות, נסיכות, ואופן כללי לכל מה שמיוצג כפנטזיה שלהן.

דוכני מזון
תוספת נפלאה ופתרון נלווה נהדר לכל אירוע הוא דוכני מזון, דוכנים המכילים סוגי מזון שונים, החל מדוכני פיתות בטאבון, שווארמה, צמר גפן מתוק, פיתות דרוזיות ועוד...

קריוקי
27/11/12 | שירה
הקריוקי הינו בילוי חברתי מושלם של זמרים חובבנים ( שהם בעצם חלק מהקהל ) אשר שרים באמצעות מיקרופון, שירים המשודרים ישירות מהמחשב, כשברקע מנוגן הפלייבק של השיר

מוסיקה שחורה
07/10/12 | רדיו
המוסיקה השחורה טומנת בחובה את כל הזרמים המוסיקליים שהתפתחו בעקבות התרבות

האפרו – אמריקאית בארצות הברית כמו ההיפ הופ , הראפ , הג'אז והבלוז.


ראפ
07/10/12 | מוסיקה
מוסיקת הראפ הינה זרם אחד מתוך המון זרמים של ה מוסיקה שחורה המתבטאת כמוסיקת מחאה בוטה ונהירה יותר מההיפ-הופ ומהרגאי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI