דף הבית קניות וצרכנות אופנה מותג הג'ינס
מותג הג'ינס
יוסי בוזגלו 28/02/12 |  צפיות: 1267

ג'ינס הינו פריט לבוש פופולארי ביותר בקרב הציבור בישראל ובעולם בכלל. מרבית האנשים מחזיקים מספר רב של ג'ינסים בסגנונות שונים

עיצובים ודוגמאות שונות ואף צבעים שונים. לג'ינס יש מספר רחב של שימושים והוא מתאים כמעט לכל סגנונות הלבוש ורלוונטי לכל קהלי היעד, מילדים קטנים ועד מבוגרים, כולם לובשים ג'ינס.

היות ומוצר זה כה פופולארי ישנן חברות רבות שמתחרות ביניהן על ליבם של הקונים, כאשר הידועות והוותיקות ביותר הינן חברות ליוויס ודיזל.

חברת ליוויס

חברת ליוויס היא החברה הראשונה שייצרה ג'ינסים כפי שאנו מכירים אותם היום. החברה נוסדה בשנת 1853 על ידי יהודי גרמני שהיגר לחופה המערבי של ארצות הברית. אותו מהגר לוי שטראוס ייצר את מכנסי הג'ינס עבור כורי הזהב, במטרה שיהוו מכנסי עבודה עמידים. אולם מכנסים אלה היו נוטות להכרע בשל העבודה המאומצת של הכורים, וכך בשילוב עם חייט בשם גייקוב דיוויס ייצרו השנים את הג'ינס במתכונתו היום, שבו יש מסמרי נחושת בכיסים השומרים על עמידותו וחוזקו של הבד.

חברת ליוויס מייצרת מגוון רחב של ג'ינסים עם סגנונות שונים ודגמים שונים, ומעדכנת את הסגנונות מדי שנה כדי להתאים לאופנה העכשווית ולנסות ליצור לעצמם ייחוד על פני המתחרים.

החברה העבירה את מפעלי הייצור שלה, כפי שעשו חברות רבות נוספות אל מחוץ לארצות הברית לשם הפחתת עלויות הייצור.

חברת ליוויס משווקת את מוצריה ברחבי העולם. בארץ החנות היחידה של החברה מצויה בנמל תל אביב, אולם ג'ינסים של ליוויס ניתן למצוא במגוון חנויות ברחבי הארץ המחזיקות את מוצרי החברה.

היכן ניתן להשיג את המוצר

מוצר הג'ינס הוא כה פופולארי שניתן להשיג אותו בכל חנות בגדים ואופנה המכבדת את עצמה. מלבד לחנויות המתמחות בעיקר בג'ינסים כמו ליוויס ודיזל ניתן למצוא מכנסי גינס גם בחנויות אופנה רגילות כמו קסטרו, רנואר, פוקס, גולף ובעצם כמעט בכל חנויות האופנה הגדולות בישראל.

מחירי הג'ינסים כמובן נעים בהתאם לפופולאריות המותג ולאיכות שלהם. בעוד שג'ינסים של חברת המקור ליוויס יהיו יותר יקרים, ניתן למצוא ג'ינסים של חברות קצת פחות ממתגות במחירים זולים יותר


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI