דף הבית פיננסים וכספים מט"ח קניית מט"ח לנסיעות לחו"ל
קניית מט"ח לנסיעות לחו"ל
יוסי בוזגלו 08/05/12 |  צפיות: 2546

לקראת נסיעה לחו"ל אפשר לבצע קניית מט"ח בדרכים שונות ומגוונות. אפשר לקנות מט"ח אצל הבנקים השונים, אצל חברות פרטיות, וכמובן, אצל חברות האשראי למיניהן. קניית מט"ח זהו עסק מצוין עבור מי שמוכר, כי הוא מרוויח הרבה על העמלות, ועבור מי שקונה זהו שירות חובה, ולרוב השירות הוא טוב. אומנם יש אנשים שטוענים שעדיף לבצע המרת מטבע במדינות זרות ולא בישראל, אך לא תמיד הדבר מתאפשר. אם אתם חושבים להחליף את רוב הכסף של הטיול שלכם בחו"ל, אתם תצטרכו לשלם על כך עמלות, ויתרה מכך, אתם חייבים להתחיל את הנסיעה שלכם עם איזשהו סכום של כסף במט"ח. זוהי הסיבה לכך שבתי ההשקעות השונים כן מציעים שירותים של המרת מט"ח, ויש להם לקוחות רבים מאוד, בין אם מדובר על לקוחות קבועים ובין אם מדובר על לקוחות מזדמנים.

המרת מטבע חוץ אצל הבנקים השונים

אם אתם מתכוונים לבצע קניית מט"ח בסכומים גדולים, לעיתים משתלם יותר לבצע זאת אצל הבנקים השונים, כי אז העמלות הן יותר נוחות. יתרה מכך, הבנקים השונים מאפשרים לנו, כלקוחות, לבצע חסכונות ישירות במטבעות החוץ, כך שעובדה זו גם נוחה לנו. אנחנו יכולים לבצע חסכון ישירות באירו או בדולר, ואז למעשה ביום משיכת הכספים כלל אין לנו תשלום של עמלה, ויש לנו את כל הכסף שדרוש לנו.

חברות פרטיות וחברות האשראי

למי שמעדיף לבצע קניית מט"ח אצל החברות הפרטיות או אצל חברות האשראי גם זה אפשרי. חברות האשראי הן אחת הדרכים הנוחות ביותר לתשלומים של מט"ח כי הם למעשה מתבצעים בפריסה לתשלומים. אם כרטיס האשראי שלנו הוא בן לאומי, נוכל לבצע כל רכישה שהיא בחו"ל, ובפועל נראה את הביצוע שלה בחשבון הבנק שלנו רק בהמשך, כלומר כעבור כמה חודשים. חשוב ביותר לזכור שלמרות שהדרך הזו היא מאוד נוחה, כי כך אנחנו לא צריכים להסתובב עם הרבה כסף מזומן עלינו, מדובר על אופציית תשלום שעולה לנו הרבה מאוד כסף, כי נצטרך לשלם עמלות גבוהות, הן בגין המרת המטבע והן בגין פריסת התשלומים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יוסי בוזגלו


 


מאמרים נוספים מאת יוסי בוזגלו
 
אסטרולוגיה והתאמה זוגית
12 המזלות נשלטים בידי כוכבים ומייצגים טיפוסים שונים של בני אדם. נהוג לחלק את 12 המזלות לארבע קטגוריות

יסודות של אסטרולוגיה למתחילים
מתעניינים בעולם המסתורין של האסטרולוגיה? מסוקרנים לדעת מאין האסטרולוגים שואבים את המידע המרתק שלהם על בני אדם? לא מפתיע.

המלצה על "חברת פינוי דירות"
אני נשואה כבר 10 שנים ובזמן האחרון התחלתי להבחין כי בעלי מפתח בעיה של אגירת חפצים שונים וזבל שאין לנו שום צורך בו. בתחילה חשבתי כי מדובר במשהו שיעבור אך עם הזמן זה הפך להיות הרבה יותר חמור ובלי ששמתי לב המחסן של הבית שלנו, הגג והמרפסות הפכו להיות עמוסים בזבל וחפצים שונים אותם הוא מצא ברחוב.

בגידה בבסיס סגור
23/06/13 | בגידות
אל מרקוס סיפוקובס הגעתי לאחר ההחלטות קשה. מצד אחד, לא הייתי הטיפוס שמזמין חקירות אצל חוקר פרטי, מצד שני, הייתי חייבת לגלות את האמת והאמת הייתה קשה. המזל שלי היה שמרקוס הוא אחד האנשים האנושיים ביותר והחוקרים המקצועיים ביותר.

הורוסקופ כעיקרון ישים
מקורה של האסטרולוגיה מגיע אלפי שנים אחורה עד בבל העתיקה. עיקרה של תורה זו הוא חיזוי עתידו של האדם באמצעות הכוכבים. אחד הכלים המרכזיים של האסטרולוגיה הוא ההורוסקופ.

לרתק את הילדים באמצעות אטרקציות במרכז
אטרקציות זה הכוונה לבילויים מיוחדים שהם עולם שלם למוגרים ולצעירים. קשה מאוד לרצות ילדים והם דורשים גירויים מתמידים במיוחד בתקופת החופש הגדול וצריך למצוא להם את אטרקציות במרכז היכולים להתאים להם.

המערות בעיר העתיקה – עוד מגוון של אטרקציות בירושלים
אחת המערות הידועות ביותר בירושלים היא מערת צדקיהו, הבנויה תחת העיר העתיקה. הרבה אגדות סופרו על המערה הזאת עוד מתקופת בניית בית המקדש על ידי המלך שלמה על בריחתו של צדקיהו.

הורוסקופ וגלגל המזלות
הורוסקופ הוא מושג באסטרולוגיה. הוא לקוח מהשפה היוונית ופירושו "מבט לשעה". מדובר בסוג של פרשנות ותחזית אסטרולוגית שמתבססת על מיקומי השמש ביחס לגלגל המזלות.

פתרון לכאבי גב באמצעות מדרסים
כאבי גב. עשרות מאמרים, ואלפי מחקרים נעשו ועדיין נעשים, בבעיה הכואבת והנפוצה ביותר אצל בני האדם.

מדרסים- על רגל אחת
חשבתם פעם כמה לחץ מופעל על כפות הרגליים שלנו, בכל יום? הליכה, ריצה, עמידה הן רק חלק מהפעולות היומיומיות שאנו מבצעים שהאיבר העיקרי הפעיל בהן הוא כף הרגל.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI