דף הבית בית משפחה וזוגיות מעבר דירה הזמנת הובלת מקרר בשכיבה
הזמנת הובלת מקרר בשכיבה
nati bentov 06/06/12 |  צפיות: 4422

פותחים דף חדש!

בשביל רובנו העברת העסק זה שלב מרגש. מדובר בשלב טוב לעשות סדר בדברים, לעבור על חפצים שאגרנו, לעשות סדר ולהכניס את החדש. עם זאת, כשעומדים לפני מעבר דירהמומלץ לבחור בקפידהחברה בעלת ניסיון שתעביר לנו את הרכוש שאספנו כל חיינו ושתאפשר לנו מעבר נעים וקל ככל האפשר.

מה צריך לבדוק כשמחפשים הובלת מקרר בשכיבה?

המרכיב הראשון שרוב האנשים ימהרו לבדוק הוא המחיר הנדרש להובלה. המחיר הוא רכיב מרכזי בבחירת חברת ההובלות עבור מרבית האנשים, השאלה אם מחיר נמוך מהווה ברוב הפעמים את הפתרון הטוב ביותר עבורכם?

אנא מכם, אל תהיו מופתעים אם מצאתם שירותי הובלה לכל העסק בשמונה מאות חמישים שקל והגיע גבר רופס עם טנדר פתוח. בדומה לזה שלא הייתם שמים את הפרייבט בכל מוסך זול ככל שיהיה, למה תרצו לשים את החפצים שאספתם כל חייכם בידיו של שרלטן, גם אם מחירו זול.

אז איך בוחרים?

חסרי ניסיון בעניין? עדיף לכם לבדוק כמה הצעות מחיר. השוואה בין מס' חברות הובלה תקבלו מושג מה כל חברה וחברה נותנת לכם ועבור איזה מחיר, בדרך זו יתאפשר לכם להבין עלויות שונות ולהגיע לידי החלטה איזה מחיר אתם מוכנים ויכולים לשלם ולהיות בידיעה שקיבלתם את השירות הטוב ביותר במחיר זה. בבדיקת הצעת מחיר של הובלות רעננה המחירים השונים יהיו בגלל:

ניסיון בתחום והמלצות - חברות בתחום ההובלה הפועלות בענף מעל עשר שנים מעסיקות אנשים מיומנים שיודעים לעשות את עבודתם בזריזות תוך כדי שמירה וטיפול מסור ברכוש האישי שלכם. לחברות הובלות ותיקות אלו מס' גדול של לקוחות ומסוגלות להראות מס' רב של המלצות.

ביטוח ואחריות - קחו לתשומת לבכם שחלק ניכר מההצעות ה"מפתות" שתקבלו אינן מציינות סעיף הקשור לביטוח. בזמן העברת משרד חשוב מאוד להקפיד שקיים בכלל סעיף כזה ולשאול על מה הוא נותן אחריות כדי שלא תהיו בלחץ.

רכב ההובלה וגודל הצוות - חברות רציניות יגיעו עם משאית גדולה בהשוואה לעוסקים מהצד שיגיעו לבד נהוגים על טנדר ישן שבמקרה הכי טוב סגור. חברות הובלה הפועלות דרך קבע יגיעו עם צוות עובדים מקצועי שהקטן ביותר הוא של 3 אנשים, תלוי בגודל העבודה - דבר הגורר שירות טוב וזהיר יותר בתכולת הבית.

שכירת מנוף להובלה - הבאת מנופאי יגרור עליה במחיר ובמקרים מסויימים לא תהיה בידיכם אפשרות אחרת מלבד שימוש בו בשל הדרך הסבוכה אל המשאית. עם זאת, שווה לקחת שירות מסוג זה גם כשלא מוכרחים בגלל שזה חוסך זמן רב ומצמצם אפשרות של נזק לרכושכם בעת ניוד הפריטים בחדרי מדרגות צפופים.

בשאיפה שנתתי לכם מספיק בשביל להתחיל למציאת הצעת הובלה , כזו שתטיב איתכם. זקוקים לטיפים למציאת מובילים בעלות נמוכה?גלשו עכשיו לאתרותוכלו לקרוא עלמידע והמלצות אשר יאפשרו לכם לעבור את ההובלה בקלות, ככל הניתן.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nati bentov


 


מאמרים נוספים מאת nati bentov
 
,בר משקאות לאירועים וחתונות
באילו דרכים יוצרים רושם חיובי בחתונה או בבת מצווה? ללא כל ספק זו אחת ההתלבטויות החשובות שכל מארגן ארוע מחפש מידע לגביה בזמן ארגון המסיבה שלו. לקושיה זו אין מענה אחד, אבל בשנים האחרונות לא חסרות דרכים יצירתיות שבאמצעותן ניתן למתג את הערב ולעשות אותו לאגדי וליותר מרק אירוע שיגרתי.

חברת אריזה למעבר לבית חדש
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו המעבר זה שלב משמח. זהו שלב טוב מאוד לבצע סדר בדברים, לעבור על הקיים, לסדר את הקיים ולאפשר מקום לחדש. למרות זאת, כאשר עוברים לבית חדש חשוב להקפיד ולבחור חברה אמינה שתעביר בשבילנו את החפצים והזכרונות , שבזכותה יהיה לנו מעבר קל ונוח ככל הניתן.

מגנטים לאירועים במרכז - עבור יום הולדת
כיצד יוצרים אקסטזה בחתונה או בבר מצווה? זאת בהחלט אחת מהנקודות הרציניות שכל אחד ואחד תוהה לגביה לפני שמתחיל לתכנן את האירוע המשמעותי שלו. לנקודה זו אין פתרון אחד, אולם כעת לא חסרות דרכים יצירתיות שאפשר באמצעותן למתג את הערב המיוחד ולהפוך אותו לייחודי וליותר מסתם אירוע רגיל.

ריסוס אורגני למכרסמים
כל אחד מאיתנו שמע על החוויה המלחיצה הבאה, אתם נכנסים באישון ליל לדירה ורואים תיקנים עצבניים. הג'וקים הם מפגע רציני, ואף מעבר לאי נעימות, לעיתים הם עשויים לסכן את בריאותנו. אז איך לפעול במקרים בהם יש נחשים בביתנו?

קליפים לאירועים לימי הולדת
באירועים גדולים – אין ספק שזה השירות הכי נפוץ אשר מאפשר לנו לזכור את האירועים המשמעותיים ביותר בדיוק. התחתנתם? חוגגים ברית לבן? בעולם המודרני אנו לא יכולים להמנע מצוות צילום לשם תיעוד כל שנייה חשובה מהערב הגדול שלכם. בעתיד כשתרגישו נוסטלגיים תוכלו להכניס את הסרט ב-DVD וכך תוכלו לראות את הרגעים המרגשים.

הזמנת הובלת מקרר בשכיבה
06/06/12 | מעבר דירה
בשביל רובנו העברת העסק זה שלב מרגש. מדובר בשלב טוב לעשות סדר בדברים, לעבור על חפצים שאגרנו, לעשות סדר ולהכניס את החדש. עם זאת, כשעומדים לפני מעבר דירה מומלץ לבחור בקפידה חברה בעלת ניסיון שתעביר לנו את הרכוש שאספנו כל חיינו ושתאפשר לנו מעבר נעים וקל ככל האפשר.

אולם אירועים יפו מהמם
הפקה של ארועים היא לא עבודה קלה. כל ארוע משפחתי כולל חלקים קטנים, כאשר כל אחד מחייב חשיבות אינדיבידואלית. בסוף המסלול אתם קוצרים את הפירות, בגלל שאתם ארגנתם ארוע אדיר!

קליפ יום הולדת וחתונה
צלמי אירועים – כולם נהנים מהשירות המקל עלינו להיזכר בימים הגדולים ביותר בחיינו בדיוק כפי שהיו. הייתה לכם חתונה יפהפיה? סבא חוגג תשעים? כיום אין אפילו אפשרות שלא לקחת צלם מקצועי שיוכל לצלם הכל של הערב. בהמשך תוכלו להכניס את הסרט בדיוידי ותוכלו לראות את האירוע מחדש.

הובלות מרכז עם מנוף
05/06/12 | מעבר דירה
עבור רובנו המעבר זה הליך כיפי ומרגש. מדובר על זמן מעולה לערוך סדר בחפצים, לעבור על הקיים, לעשות קצת סדר ולהתחדש. על אף הכל, כשעוברים לבית חדש חשוב לבחור בקפידה חברת הובלות שתארוז לנו את כל החפצים , שבזכותה יהיה לנו מעבר נעים וזריז ככל הניתן.

גני אירועים בפתח תקווה לימי הולדת
תכנון מסיבות הוא סוגייה לא קלה. כל ארוע חברתי מורכב מפרמטרים שונים, כשכל אחד מהם חייב חשיבות אישית. בערב הארוע כולם שמחים, אחרי שהרמתם את המסיבה המושלמת!
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI