דף הבית בית משפחה וזוגיות חתונות חתונה - היום הגדול, התכנון המושלם
חתונה - היום הגדול, התכנון המושלם
VPR 17/06/12 |  צפיות: 3530

לתכנן כמעט אף אחד לא אוהב, אבל כאשר מדובר בתכנון חתונה קרובה בני הזוג קופצים לים ומקווים שהם שוחים לכיוון הנכון. אז כמו ברוב המקרים, אלו שמתחתנים הינם זוג טרי אשר לא ידע מעולם על הנושא של חתונה.

בשביל זה יש מספיק אתרי אינטרנט ועזרה מחברים קרובים בשביל להבין מה באמת אנחנו צריכים לעשות בשביל לתכנן את החתונה הטובה ביותר שהייתה. לתכנן אירוע כזה גדול כמו החתונה שלנו, יש להצטייד בדברים הנכונים למסע במיוחד שאחד מהם הינו סבלנות, כי אחרי הכל החתונה שלנו הינה אירוע חד פעמי ורצוי לעשות אותו בדיוק כמו שאנחנו אוהבים, אנחנו לא רוצים להיות במתח כל החתונה אבל בהחלט לא רוצה להיות אדישים לאירוע וגודל שלו.

ספקים ועוד ספקים

בכל חתונה יש המון ספקים, המון בעלי מקצוע אשר יחדיו מרכיבים אירוע גדול שכזה. חלקם קשורים יותר לחלק של לפני האירוע ויש כאלו ספקים אשר קשורים יותר לחתונה עצמה. לפני שמתחתנים ידוע שיש מסיבות רווקים ורווקות, ויש טיפולי ספא וקניית טבעות נישואין ואירוסין. בחתונה עצמה הם הספקים היותר מהותיים לאירוע, ספקים כמו תקליטנים, קייטרינג ועוד. אפילו בחירת האולם עצמו לפעמים מקשה עלינו את התכנון אבל למען זה ישנם אתרי אינטרנט שכיום עובדים בתשתית של אינדקס רכב ומגוון של בעלי מקצוע עם חוות דעת והמלצות של חברים קרובים באתר.

כאשר אתם רוצים לתכנן חתונה מושלמת לא תמיד "פה לאוזן" עוזר כל כך, בעזרת הרשת היום אפשר למצוא מאות בעלי מקצוע הקשורים לנושא החתונה ואף אולי נמצא רעיונות טובים יותר וגדולים יותר ממה שחשבנו, אטרקציות כמו זיקוקים לאירועים, מגנטים לאירועים ועוד רעיונות נהדרים שאנחנו לא הכרנו עד היום, רק מאירועים של קרובים אחרים.

קצת על ספקים חשובים לקראת חתונה:

תקליטנים: בחרו לכם צוות של תקליטנים אשר מכירים וראו אתכם כבר, צוות שיכיר את הסגנון המוסיקה המועדף עליכם מעבר לכל סגנונות המוזיקה המוכרים והרגילים באירוע עצמו.

קייטרינג: זכרו להיות פחות מיוחדים בגיוון ויותר איכותיים ברמה של האוכל, הרי אם זהו אוכל שכולם מכירים ואוהבים, רצוי מאוד שיהיה גם איכותי, אחרי הכל הם שילמו בשמחה ובשיק על הארוחה שלכם

הזמנות לחתונה: כאשר אתם מדפיסים הזמנות לחתונה, זכרו לבקש כמה סקיצות, לא תברחו ישר לאשר על מנת לזרז את התהליכים, כולנו בני אדם וכולם יכולים לטעות או לחוות טעם שונה, תעבדו יחד עם גרפיקאי במקום בו הזמנתם בשביל לדעת שאתם מרוצים עד מאת האחוזים

למצוא ספקים טובים בישראל זו לא בעיה כי בהחלט יש המון בעלי מקצוע מוכרים עם שם מעולה בתחום שלהם אבל עדיין, אל תזרזו את עצמכם בשביל להיות רגועים מספיק זמן לפני החתונה, פשוט תעשו החלטות חמכות - השאר יבוא לבד. מזל טוב!


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 VPR

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים מקצועית! 


מאמרים נוספים מאת VPR
 
גן אירועים – הקיץ מחכה לנו
31/01/13 | חתונות
מאז ומתמיד זוגות מתחתנים יודעים שבשביל לבחור מקום צריך לצאת ולהסתובב בין המקומות, לחפש אתרי אינטרנט עם סיורים וירטואלים כאלו ואחרים על מנת לקבל את הויז'ן הכולל של המקום..

הדברה – הרחקת יונים ושלל פתרונות לבית
אנחנו מאוד אוהבים את הבית הפרטי שלנו, מאוד אוהבים את השקט הנפשי אבל לא תמיד הוא נשאר ככה ולא בגללנו.

כל הפרטים על רכישת טבעות נישואין
22/07/12 | חתונות
אם גם אתה מצאת את בחירת ליבך ומעוניין כבר למסד את הקשר, קרוב לוודאי שאתה מחפש אחר טבעת נישואין. טבעת נישואין היא ללא כל ספק הסממן הגדול ביותר המעיד על הקשר בין בני הזוג..

חתונה - היום הגדול, התכנון המושלם
17/06/12 | חתונות
לתכנן כמעט אף אחד לא אוהב, אבל כאשר מדובר בתכנון חתונה קרובה בני הזוג קופצים לים ומקווים שהם שוחים לכיוון הנכון. אז כמו ברוב המקרים, אלו שמתחתנים הינם זוג טרי אשר לא ידע מעולם על הנושא של חתונה.

ייעוץ משכנתאות - חיסכון של עשרות אלפי שקלים
04/06/12 | משכנתא
מי מאיתנו שעומד בפני הבחירה החשובה והמשמעותית של הלוואת משכנתא שתלווה אותו החל מרכישת נכס (כמו בית למשפחתו) ודרך עשרים או שלושים השנים הבאות של חייו, בוודאי יגלה עניין בנאמר במאמר זה.

עולם שלם של גאדג'טים מחכה לנו
24/05/12 | גאדג'טים
אנחנו כל הזמן רואים בחדשות על איזה פיתוח חדש כזה או אחר אשר משנה את פני העולם לתמיד, אמרו שבין גדולי מוחות ואנשים גדולים..

חוק סיעוד לקשישים- הזכות לקבלת סיוע סיעודי מהמדינה
24/03/12 | גיל הזהב
בכל מדינה מתוקנת ברחבי העולם, מחויבת להיות חקיקה כלשהי, המעגנת את זכויותיהם של האוכלוסייה הקשישה בה. במדינת ישראל, קיים חוק סיעוד לקשישים,

מוצרי מזון- מפגש של תרבויות
הצורך במוצרי מזון הוא מזמן לא רק בסיסי וקיומי, כשכיום מתאפשר באמצעות צריכת מוצרי מזון ממקומות שונים ברחבי העולם, ללמוד רבות אודות תרבויות הקיימות בעולם, דרך מאכליהם השונים.

עולם של עיצוב גרפי
עולם העיצוב כולל בתוכו מספר מקצועות גדול, המושכים את התעניינותם של רבים, כישנה מגמה של התקדמות מתמדת, המביאה להתעניינותם של רבים בכל הקשור לעולם זה.

החרדה ואנחנו
אי אפשר שלא לשים לב איך בישראל יותר ויותר אנשים הולכים לטיפולים משפחתיים ואישיים, טיפול פסיכולוגי וייעוץ על מנת לצאת מהמצב החרדתי שרודף את ההמונים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI