דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים דירות למכירה
דירות למכירה
dadon 03/07/12 |  צפיות: 2098

דירות למכירה מידע כללי

כשהסכמתם פה אחד שהנכם מעוניינם לרכוש דירה, תהיו מאושרים להיווכח כי היום יתאפשר לכם לבצע זאת בצורה פשוטה ומהירה.  מאמר זה יתן לכם דרכים חכמות בכל הקשור אל רכישת דירות למכירה ויותר מזה, יתן אינפורמציה בהקשר לחלופות למיניהן של בתים שניתן לרכוש.

דירות למכירה - ישנן כמה אפשרויות:

נכון להיום, כל אדם המעוניין לרכוש בית יוכל לעשות זאת ב-2 אפשרויות:

· תיווך נדל"ן - מתווכים שיש להם במאגר דירות למכירה. יש להבין כי במשרד רציני תבצעו מפגש עם איש התיווך ושם תגדירו מהו סכום הכסף העומד לרשותכם, היכן הייתם רוצים לקנות נכס ונתונים נוספים שבהקשר של איתור דירות לרכישה, ובהתאם סוכן התיווך יציע לכם מאגר של דירות וכמובן גם יעזור לכם במהלך הדברים עד הסגירה הסופית. יש לדעת שיהיה עליכם לקבל את הנייר שבו הנכם מסכימים שהשתמשתם בעזרה של סוכן הנדל"ן ובמידה ותהיה קנייה תדרשו לשלם סכום כסף שנהוג ע"פ חוק.

· אינדקסים של דירות למכירה - יש פרסומים רבים בתחום נכסים להשכרה ולקניה ברחבי האינטרנט וכמובן גם בעיתונים המקומיים. מקורות מידע אלה יקנו לכם חיפוש של דירה ע"פ פילוח אישי באותם איזורים, לפי הגודל הרצוי והתנאים השונים שאתם חושקים בהם.

דבר שמאוד עוזר באתרים המציגים דירות למכירה בא לידי ביטוי שיש בהם מבחר של בתים שבדרך כלל עדכני לתאריך החיפוש. יש אתרים המציעים אינפורמציה זו ללא עלות ויש גם אתרים שמבקשים מהמחפש עלות בסיסית.

דירות למכירה מומלץ לבדוק לפני

ישנם מספר נקודות שיש לוודא טרם רכישת דירות למכירה:

· זכויות - דירות למכירה בד"כ רשומות בטאבו בארצינו. כדאי לוודא כי האיש שקורא לעצמו הבעלים של הבית הינו אכן הבעלים החוקיים והכול מתועד ושהדירה ללא הגבלות צו זה או אחר ועוד.

· כשירות הבית - מומלץ לראות את הבית ואת השכונה. הדבר המומלץ הוא לבחון את השכונה בזמן שיש אור וגם כשיש חושך לראות את תקינות התריסים, לבדוק מחיר ארנונה שגורמים אחרים שחשוב לבדוק.

· חוזק הבית והיתרים -  יש לוודא כי הדירה בתקן אישורי הבנייה, האם קיים אופציה להרחבת בנייה וכו'.

לסיכום, יש באפשרותכם לעשות חיפוש יש דירות למכירה ע"י אתרי דירות למיניהם וכן עם עזרת תיווך. כשאתם מוצאים את הנכס המתאים אל תשכחו לעשות את הבירורים המתאימים ועשו את הרכישה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 dadon


 


מאמרים נוספים מאת dadon
 
גסמין קוקטייל - לדעת לבחור נכון
מעוניינים להזמין גסמין קוקטייל וזאת כדי ליהנות מחוויית אלכוהול מפנקת במיוחד שתסב לכם הנאה יוצאת מגדר הרגיל? דעו לכם כי תוכלו להשיג בדיוק את שאתם מחפשים בכל הנוגע לכך וללא שום בעיה. רק תרצו לוודא כי אתם מודעים לכל האפשרויות השונות שתהיינה זמינות לכם בכל הקשור לעניין הזה. אך ורק כך תמצאו מענה הולם אשר יביא לשביעות רצונכם ובצורה המלאה ביותר שרק אפשר להעלות על הדעת. אז אל תשכחו זאת.

מה חשוב לקחת בחשבון בעיצוב רולאפ לעסק?
עומדים לעצב רולאפ לעסק שלכם? אם כן, הגעתם אל המקום הנכון.

איך אפשר לקבל הקלות בפסיכומטרי?
בכדי לקבל הקלות בפסיכומטרי עליכם לעבור כמה אבחונים שונים, להביא מכתבי המלצה ממורים או מדריכים שליוו אתכם, תעודות שונות ועוד.

איך לבחור מוהל מומלץ
אין ספק שהולדתו של ילד חדש משנה את החיים וברור מדוע גם אתם, אפילו אם אתם לא מאוד דתיים, רוצים לעשות לילד ברית מילה.

איך ליצור צילומים לבוק בת מצווה מיוחדים ושונים משל כולם?
14/03/17 | צילום
אין ספק כי צילומים לבוק בת מצווה הפכו לנפוצים ומושקעים הרבה יותר ממה שהיה בעבר.

ברזים לכיור מודרני במטבח
השימוש בברזים נפוץ בעיקר במטבחים ובחדר האמבטיה. כדאי לדעת שכיום ישנה נטייה לאנשים להחליף את הברזים המשעממים שמעטרים את ביתם בברזים הרבה יותר מרשימים, כאלו שיכולים להוסיף נופח עיצובי מיוחד לחלל כולו ופשוט לשפר פלאים את ההרגשה.

גריל פחמים - לאוהבי הבשר הצלוי
ההתלבטות של חובבי ה"על האש" המסורים שאוהבים להשקיע בבשר שלהם ובמזון שלהם ברורה - והבחירה קשה: גריל גז או גריל פחמים?

קבלן שיפוצים במרכז
13/12/16 | שיפוצים
בעזרתו של קבלן שיפוצים במרכז תוכלו להיות בטוחים כי תמצאו בדיוק את שאתם מחפשים, זאת אומרת שיתאפשר לכם להיות במצב בו תשיגו את המענה הטוב ביותר שישנו לצרכים שלכם וזאת בכל הנוגע לתוכניות הבנייה השונות שלכם.

חברות קבורה ואתרי הנצחה מומלצים
כיום ישנם אנשים רבים אשר רוצים להעניק ליקירים שלהם את הכבוד האחרון המגיע להם בצורה הטובה ביותר, ורוצים להעניק להם שירות מכובד הרבה יותר מהשירות הממשלתי המוכר לכולנו.

מועדונים לבת מצווה במרכז
אם אתם מחפשים מועדונים לבת מצווה במרכז, תוכלו למצוא רבים כאלו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI