דף הבית קניות וצרכנות אופנה עיצוב תכשיטים יחודיים
עיצוב תכשיטים יחודיים
noam 22/10/12 |  צפיות: 1577

עיצוב תכשיטים ייחודיים

רובנו מתחילים את מלאכת עיצוב והכנת התכשיטים ע"פ טכניקות ויסודות סטנדרטיים . השלב הבא הוא ללמוד את אמנות עיצוב תכשיטים יצירתי וייחודי.

ברגע שיש לך אהבה לעיצוב תכשיטים ואף חלום  להתפרנס מזה, רצוי שיהיה לך קו עיצוב ייחודי ושונה. לקוחות לא מחפשים רק תכשיטים איכותיים אלא גם תכשיטים ייחודיים ומקוריים שלא יראו על אנשים אחרים.

יסודות עיצוב תכשיטים

מה גורם לתכשיטים מסוימים למשוך את תשומת הלב לעומת אחרים? ידיעת יסודות העיצוב תעזור לספק הנחיה בהבנה כיצד תצורה של תכשיט משפיעה על הערכתנו אליו, כיצד חומרי הגלם בהם משתמשים פועלים על העונד, הצבעים, המרקם, האיזון וכלל תהליך היצירה משפיעים על עיצוב תכשיטים ייחודיים ומקוריים.

האלמנטים של העיצוב הם מה שעושים כל תכשיט שונה ומיוחד. אלמנטים של עיצוב כוללים קו, צורה, חומרים, חלל, מרקם, צבע וכלל השילוב בין האלמנטים.

צבע הוא אחד האלמנטים המשמעותיים ביותר בעיצוב תכשיטים ויכול להיות כלי רב עצמה ליצירת מצב רוח ורגש. צריך ללמוד כיצד להשתמש בגלגל הצבעים כדי ליצור שילובים מדהימים. גלגל הצבעים עוזר להגדיר את הצבעים, כמו גם להבין את ההבדל והשילובים בין הצבעים החמים לקרים.

צבעים הם יותר משילוב של אדום וכחול או צהוב ושחור. הם תקשורת לא מילולית. לצבעים יש משמעויות סמלית. בעת עיצוב תכשיטים, כדאי לזכור כיצד העין והמוח תופסים צבעים מסוימים ואת משמעויות הצבעים שאנו מקשרים לכל תכשיט.

יש לחשוב על עיצוב תכשיטים כשפה חזותית: חרוזים, אבני חן וחומרי גלם הם אוצר המילים ועקרונות עיצוב התכשיטים הם כללי הדקדוק. ברגע שיש לך הבנה טובה של יסודות אלה, השימוש בהם הופך לטבע שני, בדיוק כמו כתיבה ודיבור.

לבישות ועמידות

במלאכת עיצוב תכשיטים, בנוסף לנראות,  יש לקחת בחשבון שני פרמטרים חשובים שהם "לבישות" ו" עמידות ". כל יצירה יפה וייחודית של תכשיט לא תשמש את עונדו אם הוא כבד מדי, בעל חלקים ארוכים מדי ומגושמים, מסורבל, שביר, תכשיט שנתפס בקלות בשיער או בבגד או תכשיטים בעלי נטייה ליפול בקלות. כל אלה גורמים לתכשיטים להיות לא לבישים ולא עמידים. 

עוד גורם חשוב בעיצוב תכשיטים הוא בחירת החומרים . החשיבות של איכות החומרים תהיה הבסיס למוניטין שלך. יש לקוחות שאפילו לוקחים תכשיטים לבדיקה מהירה לפני  הקניה. עדיין, הדבר הראשון שימשוך ללקוח את העין בתכשיט יהיה העיצוב שלו ובשלב השני תבוא ההתעניינות בטיב החומרים והעבודה.

מחירי תכשיטים

מעצבי תכשיטים רבים סבורים כי החלק החשוב ביותר במכירת תכשיט הוא מחירו. המחיר הוא חשוב, אבל לפני שלקוח שואל כמה עולה, החלטה האם הוא אוהב ומעוניין בתכשיט כבר נעשתה ע"פ העיצוב והנראות. במילים אחרות, העיצוב הוא הראשון שתופס את תשומת לבו של הקונה ורק לאחר מכן המחיר ישחק תפקיד.

עיצוב תכשיטים עם אופי ייחודי, הוא שיגרום להם להתבלט מעל שאר התכשיטים. הנוחות בענידתם, ואיכותם ייבדקו רק לאחר שעיצובם תפס את תשומת הלב ובדיקת המחיר תגיע בסוף, כשלרוב יירכש התכשיט שמצא חן ביותר גם  אם מחירו גבוה במעט מהשאר.

גלריות עיצוב תכשיטים וצורפות: עיצוב תכשיטים

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 noam


 


מאמרים נוספים מאת noam
 
צלם חתונה יקר או זול?
13/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי אירועים במרכז, צלם אירועים במרכז וכמו כן, על צלם חתונה, למידע נוסף אודות צלמי אירועים במרכז היכנסו לכאן

חברות ניקיון | שירותי ניקיון משרדים במרכז
מחפשים חברת ניקיון במרכז ? שירותי ניקיון משרדים הינם לא עסק פשוט - אישורים , עבודה נקייה, עמידה בלו"ז . כדאי להכיר כמה פרטים לפני .

צלמים במרכז מקצועיות זה לא הכל
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר איתכם על צלמים במרכז וכמו כן, על צילום ארועים, למידע נוסף אודות צלמים במרכז ובכלל היכנסו לכאן.

שירותי ניקיון למשרדים
המשרד מלוכלך ? זה הזמן לקרוא לאנשי מקצוע! כל מה שצריך לדעת לפני הזמנה של ספק שירותי ניקיון - הכנסו והכירו את הפרטים

צלם חתונה מקצועי ואמין איך מוצאים?
12/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם חתונה וכמו כן, על צילום אירועים במרכז, למידע נוסף אודות צלם חתונה היכנסו לאתר ותקבלו מידע רלוונטי

עטים עם לוגו + הדפסה על מוצרים
12/02/13 | מיתוג
בעולם הפרסום והשיווק של היום יש המון מסרים שיווקים . הדפסה על מוצרים, ועטים עם לוגו כדוגמא זו הדרך להגיע ללקוח שלכם.

על צלמי חתונות והדרך הקלה אליהם
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמי חתונות, וכמו כן, על צילום בר מצווה והדרך הקלה למציאת צלמי חתונות מקצועיים. למידע נוסף אודות צלמי חתונות היכנסו לאתר.

הדרך הקלה למציאת צלמים לאירועים וחתונות
11/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלמים לאירועים ובעיקר על צילום חתונות, למידע נוסף אודות צלמים לאירועים היכנסו לאתר.

צילום בת מצווה על ידי צלם אירועים איכותי
10/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צלם אירועים והדרך למציאת שירות צילום בת מצווה איכותי ומקצועי. למידע נוסף אודות צלם אירועים היכנסו לאתר.

הכל אודות צילום אירועים איכותי ומקצועי
05/02/13 | צרכנות
במאמר זה נדבר על צילום אירועים וכמו כן, על צילום וידאו ברמה גבוהה, על מנת לדעת יותר על צילום אירועים היכנסו לאתר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI