דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר התקנת אזעקה - עצור בטרם תעבור גבול
התקנת אזעקה - עצור בטרם תעבור גבול
טלי גל 19/11/12 |  צפיות: 2754

יותר ויותר אנשים מבינים שאם יבצעו התקנת אזעקה.  בביתם, מסיגי הגבול יחשבו פעמיים לפני שהם קופצים לבקר אצלכם בהפתעה ומבלי שהזמנו אותם בכלל. לאזעקה יש יכולת הרתעתית עוד הרבה לפני שהיא משמיעה את קולה, מי לא מכיר את השלטים או המדבקות שקיימות מחוץ לבתים או בתוך העסק שבאים בעצם לגלות לנו פה מותקנת אזעקה או במילים אחרות חבל לכם על הזמן אל תנסו.

כאשר ינסו בכל זאת לפרוץ לכם לבית או לעסק שבו הותקנה אזעקה אז יתכנו שתי פעולות הראשונה היא שהאזעקה תשמיע קול סירנה עולה ויורד ובחלק מהאזעקות הקיימות כיום תופעל התרעה גם לחברת שמירה אשר תשלח אליכם באותו רגע סייר מטעמה

פעולה שניה היא התקשרות לאחד הטלפונים של הדיירים באופן אוטומטי כדי להתריע בהודעה קולית על המתרחש.

ישנן מערכות אזעקה מתוחכמות אשר תוכנתו מראש וגובו במצבר חלופי נטען כדי שיוכלו להמשיך ופעול גם אם קרתה  הפסקת חשמל, ישנה חשיבות רבה למיקום שבחרנו בשביל הרכזת שמנהלת כל אזעקה.

חשוב מאוד למקם את הרכזת במקום חבוי ולא נגיש כדי שלפורץ לא תהיה אפשרות לנטרל אותה מבעוד מועד, בדר"כ תהיה הפרדה בין הרכזת לבין לוח המקשים אשר ימצא בכניסה לבית.

התקנת אזעקות הוא לא רק אזעקה לבית אלא גם לבתי עסק ולרכבים. בבואכם לבחור את האזעקה שתתאים לכם עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות שהתשובה להם תנחה אתכם בבחירה. שאלה כמו למה אני זקוק לאזעקה תעזור לכם להחליט מבין האזעקות הקיימות בשוק מה הכי מתאים לביצוע המשימה.

כאמור התקנת אזעקה בביתכם או בבית העסק תעניק לכם שקט נפשי וביטחון, עוד גורם שיוכל לחזק אצלכם את התחושה הזו היא המצלמה. כמעט כל ילד שמתחיל ללמוד שיעורי תנך יודע שעדות ראיה חזקה יותר מעדות שמיעה לכן התקנת מצלמות יחד עם התקנת האזעקה תכסה אתכם מכל הבחינות.

חשוב מאוד לזכור לפני שמזמיני ם התקנת אזעקה צריך לוודא שתנאי הבית אכן מתאימים לכך, ישנם בתים שדרוש להם עבודה נוספת מעבר להתקנה לכן מומלץ במקום להוסיף כסף אפשר פשוט לקנות מערכות אזעקה אלחוטיות, אשר אינן דורשת כלל תשתית מיוחדת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 טלי גל


 


מאמרים נוספים מאת טלי גל
 
ספרינקלרים - קו הפסקת האש
אחת השיטות היעילות לשליטה או למניעת שריפה הם הספרינקלרים. בבתי עסקים יש להתקין ספרינקלרים, וכל עסק מחויב לתקנים המחמירים ביותר של כיבוי וגילוי אש. בכל מקרה, חשוב לנקוט בצעדי מניעת שריפת גם בבתים פרטיים ובבתי מגורים על מנת למנוע אסון.

סדנת סושי לכל גיל
הכנת סושי דורשת מיומנות, לא מדובר במאכל פשוט כמו פיצה שכל אחד יוכל להכין בבית ללא הכנות מוקדמות. הטכניקה בה מכינים את הסושי אינה מורכבת אך היא כן דורשת תרגול והדרכה ראשונית. ההכנה הביתית מאפשרת הקפדה על שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים.

התקנת אזעקה - עצור בטרם תעבור גבול
יותר ויותר אנשים מבינים שאם יבצעו התקנת אזעקה. בביתם, מסיגי הגבול יחשבו פעמיים לפני שהם קופצים לבקר אצלכם בהפתעה ומבלי שהזמנו אותם בכלל.

סקסולוגית למסיבת רווקות - הטרנד הכי הסקסי לשדרוג המסיבה
רוצות להפיק ערב מרתק, סוחף חושים ומצחיק עד דמעות? אין היום מסיבת רווקות שלא כוללת בתוכה סקסולוגית מצחיקה שפותחת את הצ'קרות לכל מי שנמצא בחדר ומפיצה אווירה רומנטית וחושנית, וכמובן - בלתי נשכחת.

מסחר במט"ח - איך עושים את זה לקראת נסיעה
19/11/12 | מט"ח
ברגע שאתם מתכננים לנסוע לחופשה בחו"ל, אז סביר להניח שבתוך כל ההתארגנויות שלכם לקראת הנסיעה, תעברו בבנקים ובסניפים השונים כדי להמיר את המזומנים שלכם למטבע המקומי של הארץ אליה אתם נוסעים.

ניקוי יבש - מקצועיים בניקיון
ניקוי יבש מחזיר לסיבי הבד את הגמישות והרכות המקורית שלהם. בגדים שחוזרים מהמכבסה לאחר שעברו ניקוי יבש נראים ממש כמו חדשים. מגע עם מים מזיק לסוגים מסוימים של בדים, מכווץ אותם ופוגע באיכות הצבע.

טיפול שיאצו לילדים
טיפולי הרפואה המשלימה מתאימים לילדים, מבוגרים וקשישים כאחד. הרפואה הסינית משמשת לטיפול בבעיות נירולוגיות, בעיות אורתופדיות, הפרעות קשב וריכוז ושאר מחלות ילדות. בכדי לטפל בילדים עוברים המטפלים הכשרות מקצועיות מיוחדות, לומדים להכיר את המבנה האנטומי של הילדים ומפתחים גישה טובה לילדים.

עיצוב מטבחים - להוציא את הארוחה מהמטבח
בעבר, המטבחים היו מאופיינים בכך, שלצד ארונות המבטח, המקרר ושאר מוצרי המטבח, היה גם את שולחן המטבח ופינת האוכל. למעשה אנשים נהגו לאכול את ארוחת הצהריים שלהם במטבח, יתרה מזו, הם נהגו לארח (אם וכאשר אירחו) את המשפחה והחברים במטבח עצמו.

מזרקות לגינה - חלקת גן עדן קטנה
19/11/12 | גינון
מזרקות במקומות ציבוריים תמיד נותנים לנו הרגשה אירופאית של ממלכתיות ואציליות, יוקרה ושלווה. אז למה לא להפוך את המזרקה למשהו ביתי יותר, כזאת שתעמוד אצלכם בגינה, תשמיע קול קסום, ותהפוך את המרחב האישי שלכם

כנריות לאירועים - פורטים על המיתר הנכון
כשמדברים על אירוע מוצלח, מתכוונים לאירוע איכותי. בין כל המרכיבים נכללת גם, איך לא, המוסיקה: האם האנשים רקדו? האם הם שרו עם המוסיקה ברקע? האם הרחבה הייתה מלאה? האם הדי.ג'יי היה טוב? כולנו רוצים שהתושבות לכל השאלות הללו יהיו כן, ואת זה בקלות אתם יכולים להבטיח באמצעות כנריות לאירועים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI