דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים חידוש המטבח: מטבחים לבנים מטבח מודרני
חידוש המטבח: מטבחים לבנים מטבח מודרני
רובי 08/01/13 |  צפיות: 28567

 יש הרבה אופציות בימינו בעיצוב הבית, ובעיקר בשיפוץ מטבחים, תחום גדול שיש בו המון סגנונות עיצוב ואפשרויות. יש המון ברירות לקנות כיום מטבחים:ממעצב? מאדריכל? מנגר? ומיבואן? מחברה?. איזה מהם טוב לנו? ואילו אפשרויות קיימות לנו לקנות מטבח מודרני? על כל הנושא נסביר כאן. נרחיב לגבי כל אפשרות שקיימת, ונציג 3-4 דוגמאות על מנת שתהיו מסוגלים לקחת רעיונותנוספים.

כאשר ניגש אל שיפוץ מטבח מודרני קריטי שנבחר את אקססוריז כמו שצריך, המפות, הכסאות, הפירזול ווכולי. כך למשל: שנדליר שונה מנורות ספוטים, כל מאור מאלה יתאים בשביל מטבח שונה. מטבח מודרני הוא מטבח באופן יחסי מודרני ובעקבות זאת יש צורך להיצמד אל ההסגנון הספציפי הזה. עיצוב אי למטבח מודרני זהו אי מרווח יחסית שיכול לכלול משטח עבודה נוח.

מטבחים שמנת - יצרנים שנוכל לבחור
מטבחים לבנים זה סגנון עיצוב גרמני, אין ספק שיש אפשרות למצוא המון יצרני מטבחים שיהיו מסוגלים לייצר אותו, אולם מה ההבדל בין אדריכלי מטבחים אל מעצבי מטבחים נגריות מטבחים אל יבואני מטבחים אל חברה זו הבעיה. חברה לרוב בעלת קטלוג מטבחים ואנחנו נוכל לקבל בחירה מבין תמונות מיוחדים הנמצאים בקטלוג, נגר מטבחים בניגוד לכך זה שונה לגמרי, נגר מטבחים אינו פחות טוב מחברה ונגר המטבחים מתכנן גם כן ביחד איתנו את המבנה שחלמנו עליו, יבואן מטבחים מייבא עיצוב בהתאם לעיצוב יוצר כבר ומתוך זה אנו צריכים להחליט, ומצד שני אדריכל כמובן עובד מול נגר מטבחים ומנווט אותו בהתאם לרצונו. זהו השוני הבסיסי שבין כל היצרנים.

מטבח מודרני בעיצוב מטבחים לבנים - ככה נעצב
מטבח מודרני בעיצוב מטבחים לבנים הוא מטבח מודרני ויוקרתי. בימינו כמובן שכל יצרן יהיה מסוגל לעצב עבורינו, אך לא תמיד הרמה נשמרת. החוכמה זה להיצמד אל החוקים, וישנם מספר חוקי עיצוב שהכרחי לדעת. למשל הצבעים של מטבח מודרני מומלצים להיות מגוונים, כשנסגנן מטבח מודרני בעיצוב של מטבחים לבנים קריטי שיהיו קיימים מגוון של גוונים מאותה משפחה. המנורה במטבח מודרני בנוסף חייבת להיות כהה יחסית וזה מה שמאפשר עבורינו את המראה השונה. לאחר שגמרנו את התאורה למטבח, ולאחר שבחרנו את הצבעים כעת זה הזמן להחליט לגבי הסקיצה של המטבח. ישנם כמה סוגים של מבנים אבל השוני המהותי זה בין מטבחים פתוחים לעומת מטבחים סגורים, זהו בהחלט אלמנט חשוב שיש לו השפעה על שיפוץ מטבח מודרני ויהיה בעל משמעות. מבנה סגור נבדל ממטבח בעיצוב פתוח, ובמידה מרובה יגביל את האופציות מבחינה עיצובית.

כל האפשרויות - תמונות של המון מטבח מודרני
האלמנט שהכי חיוני בשיפוץ מטבחים לבנים בסגנון מטבח מודרני הוא לברר לגבי מגוון הקטלוגים בכל אחד מאתרי האינטרנט. כאן אנו ממליצים לכל גולש לפנות אל פורטלים של מטבחים. פורטל של מטבחים זהו אתר עצום בנושא עיצוב המטבחים שקיימים בתוכו הרבה נגריות ועיצובים ששייכים אל כמות גדולה של יצרני מטבחים, משום כך הוא נותן תועלת במקרים רבים הרבה יותר מאשר אתר של כל נגרייה. אופציה שאני ממליץ עליה היא גם להסתכל באינסטגרם, כיום זה מאוד שכיח וזה נחמד. אפשרות חדשה שנהייתה פופולארית היא להוריד אפליקציות וכמובן תוכנות הדמיית מטבחים. כך לדוגמא תוכנת ההדמיית המטבח ששייכת לאיקאה, התוכנה מקנה כל מיני אפשרויות לעיצוב שיעזרו לכולנו כשאנו רוצים לבחור את עיצוב המטבח שנרצה ולהתבונן על מטבחים לבנים ועל מטבח מודרני שיהיו מתאימים לנו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רובי


 


מאמרים נוספים מאת רובי
 
המדריך לבחירת שירותים איכותיים של טלמיטינג לעסק שלנו
02/10/13 | מכירות
כפי שרובנו מכירים, מכירות הן הנושא הכי נחוץ בכל חברה. טלמיטינג הוא אגף שממונה על המכירות שלנו לכן חשוב ביותר למצוא חברת טלמיטינג איכותית. כדי שהעסק שיש לנו יכניס מספיק רווחים חשוב להקדיש משאבים רבים באגף הטלמרקטינג בעסק.

יתרונותיו של מוקד טלמרקטינג לעסקים קטנים
ניהול חברה זה דבר הדורש מומחיות, על מנת לשווק את החברה שלכם באופן כזה שנצליח לאגור כסף צריכים להיות עם ניסיון. במאמר ניתן המון טיפים על איך לעשות זאת.

במחירים זולים: מטבחים פרובאנס קנייה נכונה באמת
חידוש מטבח הוא לא נושא קל או זול, יש המון חברות שמציעים לבנות לנו את המטבח בצפון או במרכז. מטבח מעוצב כיום עם יכולת להיות מעוצב בהרבה אפשרויות עיצוב, עבור כל סגנון עיצובי קיים את הכללים שלו, עכשיו נדריך ספציפית לגבי סגנון עיצוב שונה ויוקרתי וניתן מספר טיפים.

מחירי מטבחים באשדוד קנייה נכונה באמת
עיצוב מטבח הוא איננו דבר פשוט או מהיר, יש המון יצרנים שמציעים לחדש לנו מטבח בדרום ובמרכז. עיצוב מטבח כיום עם יכולת להיות בהרבה סוגים, עבור כל סגנון עיצובי קיים את החוקים שלו, היום נדריך ספציפית לגבי דרך עיצוב מיוחד וובעל נגיעות יוקרה ונראה 3-4 טיפים.

טיפים מועילים בנושא ויזה לארה''ב
הרבה צעירים בימינו בעלי עניין ללכת לטייל בארצות הברית, על מנת להגיע אל ארהב אנחנו זקוקים לאישור ובשביל זה זקוקים להוציא ויזה. קיימים הרבה טכניקות לקבל ויזה וכאן נדגים בנושא. התהליך להוצאת ויזה לארה''ב כוללת 2-3 שלבים שנצטרך לבצע, ובכל מצב יש צורך לקבל סיוע מיועצים בתחום כי מחיריהם אינם גבוהים.

חידוש המטבח: מטבחים לבנים מטבח מודרני
חידוש מטבח זהו לא נושא קל או זול, ישנם המון עיצובים ויצרנים שמציעים לבנות בשבילינו את המטבח. עיצוב מטבח כיום יכול להיות מעוצב בהרבה אפשרויות עיצוב, לכל סוג קיים את החוקים שמתאימים עבורו, כאן נסביר ספציפית על סגנון עיצוב שונה ויוקרתי ונספק 2-3 טיפים.

מטבחים פרובאנס - חידוש מטבח אנגלי
18/12/12 | שיפוצים
מטבחים הם מרכז החום של הבית, כשאנו מתמקדים ב- עיצוב מטבחים פרובאנס יש הרבה דגשים בעיצוב שחשוב לדעת. למשל זהות בסגנון העיצוב, פיגמנט מאותו הקטגוריה וכו'. כשאנחנו מעוניינים ב- מטבחים פרובאנס אז הדגשים שהדגשנו קריטיים מאוד.עיצוב מטבח אנגלי זהו עיצוב מיוחד שכמובן יש לו את התכונות ששייכים לו, אך שלא להתעלם שקריטי לשים לב אל הדגשים. לפני הכל כל חוקי עיצוב הפנים הנפוצים, ואחר כך לבצע אותם על עיצוב בסגנון מטבח אנגלי.

חידוש המטבח:מטבחים לבנים מטבח אנגלי
עיצוב של מטבחים זה תחום גדול, ישנם סגנונות עיצוב פנים מרובים עם שוני גדול האחד מהשני, לכל סגנון עיצוב קיימים האלמנטים ששייכים לו וחיוני לדעת את ההבדל בין מטבח פרובנס, לכפרי, אנגלי וכו'. פה נציג באופן מדוייק איך משפצים בצורה מקצועית את המטבח שיש לנו ככה שיהיה מתאים לעיצוב הדירה ובאופן תואם לחוקי אדריכלות הפנים.

עיצוב גינה קטנה עם מטבח - עסק פשוט ונוח לאחסון מזון
עיצוב מטבחים בסגנון פרובנס ועיצוב גרמני הם שני סגנונות עיצוב מובילים - הנה מה קורה כאשר אנחנו משלבים את שניהם, הטיפים וההסברים כבר בפנים

דלתות פנים - העיצובים
ישנו מבחר כה עצום של דלתות פנים, עיצובים ויצרנים מובילים, אצל מי נקבל דלת איכותית? מהם מבחר העיצובים והסגנונות? ומה חשוב לבדוק למען ביטחוננו, ובקיצור כל מה שחשוב לפני רכישת דלת פנים לבית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI