דף הבית אינטרנט והחיים ברשת דיוור רשימות תפוצה מסיבת רווקים
מסיבת רווקים
eruimclients 04/07/13 |  צפיות: 11327
לכל רווק יש בראש מסיבת רווקים אידיאלית שהוא היה רוצה שתיערך עבורו. כולנו מכירים מסיבות רווקים מהסרטים וגם השתתפנו בכמה מסיבות רווקים בעצמנו.. אך עדיין כאשר באים לארגן מסיבת רווקים פעמים רבות נעלמים לנו הרעיונות. עוד פעם בירה? ושוב חשפנית? לא היינו במסיבת רווקים כזאת לפני חודש?
אין ספק שעבור רבים זהו תמצית מסיבת רווקים מוצלחת. הרבה אלכוהול, מוסיקה טובה וחשפניות. טוב, מי שאין לא תקציב לפעמים מוותר על חשפניות ונשאר עם הרבה אלכוהול ומוסיקה. העיקר שנהנים. אבל אם רוצים לערוך מסיבת רווקים מושקעת ושווה מתחילים לחפש רעיונות כדי שתהיה מסיבת רווקים שונה ומדליקה. אפשר להיכנס היום לאינטרנט ולקבל רעיונות רבים איך לחגוג מסיבת רווקים. החל ממקומות בהם אפשר לערוך מסיבת רווקים ועד הפרטים הכי קטנים של מסיבת רווקים כמו פעילויות, סוג האלכוהול ועוד. מי שאחראי על ארגון מסיבת רווקים יכול להתרשם כבר באינטרנט מההיצע הרב של אפשרויות.
לאנשים רבים אחד הדברים החשובים כאשר עורכים מסיבת רווקים היא הפרטיות. פרטיות כזו אפשר למצוא או בדירות הפרטיות של אחד המשתתפים או במגוון דירות המוצעות בדיוק למטרה זו – לופטים מושקעים, מועדונים וברים שנסגרים במיוחד לרגל מסיבת רווקים שהזמנתם, וילות ועוד. בחלק מהמקומות תוכלו לשכור רק את המקום עצמו ובחלק מהמקומות ידאגו לכם במקום לכל הפרטים ההופכים מסיבת רווקים לאירוע מדליק – אטרקציות, הפעלות, קייטרינג ובר משקאות.
רעיונות שונים עבור מסיבת רווקים יכולים להיות סדנאות בתחום העניין של בעל השמחה וחבריו. אחת האפשרויות שמציעים היא סדנת ויסקי. אופציה אחרת עבור אוהבי הבישול היא מסיבת רווקים עם שף פרטי. מי שמעדיף ללכת לכיוון הקליל יותר יכול לבחור בסדנת צחוק, סדנת יוגה, סדנה עם סקסולוגית או אפילו מופע סטנד-אפ. אגב... לצחוק על החתן זו ממש מצווה במהלך מסיבת רווקים. ואם יש גם מספיק אלכוהול אף אחד לא יזכור מי צחק על מי ולמה ומתי.
אפשר לערוך מסיבת רווקות שתתנהל סביב קונסולות מחשב למיניהם. מה שיותר חדש ועדכני יותר טוב. זו כמובן מסיבת רווקים שלא מתאימה לכל אחד והיא לאוהבי משחקי המחשב וחבריהם. בקצה השני של הסקאלה אפשר למצוא פעילויות שטח כמו טיולי טרקטורונים או אופנועים, שיט ביכטות וכדומה שיכולות להוות בסיס מדליק עבור מסיבת רווקים למי שיותר בעניין של ספורט אתגרי ופעילויות שטח למיניהן.
אי אפשר שלא להזכיר את עניין האוכל שיש בכל מסיבת רווקות. יש כמה חוקים בסיסיים בנושא - גברים תמיד רעבים. גברים אוהבים לאכול בשר. טוב, לא כולם. יש כאלה שלא. אבל מדובר ברוב בלתי מבוטל. או לפחות נראה ככה. בחירה במנגל היא בחירה שכמעט לא מפספסת כפתרון לאוכל בכל מסיבת רווקות. מי שהתקציב מאפשר לו יכול להזמין מעדני גורמה ובכל מקרה גם אם לא חשבנו על אוכל או אם האוכל נגמר ונשארנו רעבים, תמיד אפשר להזמין פיצה. או המבורגר. או מגוון רחב של מאכלים אחרים. והכי חשוב זה לזכור להגיע לחתונה.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 eruimclients


 


מאמרים נוספים מאת eruimclients
 
מסיבת רווקים
לכל רווק יש בראש מסיבת רווקים אידאלית שהוא היה רוצה שתיערך עבורו. כולנו מכירים מסיבות רווקים מהסרטים וגם השתתפנו בכמה מסיבות רווקים בעצמנו.

מסיבת רווקים
גברים רבים יתארו מסיבת רווקים אידיאלית בשלוש מילים אלכוהול, חשפניות, מוסיקה. לא בהכרח בסדר הזה. אולי אלה הסרטים האמריקאים שאנחנו צורכים בכמויות שלימדו אותנו שזו הדרך הנכונה והטובה ואולי היחידה לחגוג מסיבת רווקים מוצלחת. מסיבת רווקים יש לזכור היא מסיבה של גברים.

שמלות כלה
קטלוג שמלות כלה 2012 יכול לעזור לכל כלה גם כלה שמתחתנת ב-2013, הרי כל כלה מחפשת את שמלת הכלה שתתאים לה בדיוק מכל הבחינות וזה לא משנה איפה נמצא אותה, העיקר שנמצא אותה בסופו של דבר. אנו יכולים להיעזר בקטלוגים שונים משנים שונות ומחנויות שונות בחרו להוציא קטלוג בעקבות מבחר מרשים שקיים אצלם.

קטלוג שמלות כלה 2009
אם יצא לנו להסתכל על קטלוג שמלות כלה 2009, סביר להניח שמצאנו שמלה שגרמה לנו לעצור ולבהות בה יותר מן הרגיל, שבדרך כלל אנו מדפדפות מהר לשמלה הבאה.

קייטרינג איכותי במרכז
אומרים שאחד הדברים שהכי זוכרים מאירוע מעבר לאולם והמוזיקה הוא האוכל.אוכל לאירוע הוא אחד ההחלטות היותר משמעויות וקשות שעומדים בפני בעלי השמחה, כך שבכל הנוגע לבחירת קייטרינג זה משהו שקצת עלול להוביל אתכם לצומת דרכים בתכנון האירוע שלכם.

קייטרינג גורמה
04/07/13 | צרכנות
על מנת לערוך אירוע מוצלח ישנה חשיבות למספר מרכיבים כאשר האוכל והכיבוד באירוע הוא אחד הבולטים שבין המרכיבים הללו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI