דף הבית אינטרנט והחיים ברשת תכניות שותפים רשת תוכניות שותפים ישראלית חדשה
רשת תוכניות שותפים ישראלית חדשה
איציק דר 02/09/13 |  צפיות: 10791

מה זה תוכנית שותפים ?

עולם הפרסום והשיווק הולך ונהיה תחרותי מיום ליום. מציאות זו מצריכה את בעלי העסקים והחברות לחפש פלטפורמת שיווק ייחודית שתעשה את העבודה תוך כדי שמירה על עלויות שיווק משתלמות.

דרכי הפרסום המוכרים ברדיו ובטלוויזיה ירדו בהיקפם לעומת עלייה בשיווק באמצעות מדיה חברתית ומנועי חיפוש- באופן ממומן או אורגני. לתוך נישה זו נכנס אמצעי שיווק חדש הנקרא רשת תוכניות שותפים המבוסס על עיקרון affiliates ( שותפים ).

ייחודה של רשת תוכניות שותפים

בבסיס הרעיון, מאפשרת השיטה למפרסם לשלם רק עבור תוצאות מוכחות. איך זה עובד ? החברה או העסק המפרסמים מעבירים את שיווק המוצר לידי מקדם שותף חיצוני אשר מציע אמצעים שונים להביא לקוחות לעסק. רשת תוכניות הינה מודל שיווק עסקי לחברות אשר לא רוצות לקחת סיכון על שימוש בהוצאות התקציב המיועד לשיווק מוצר קיים או חדש. רשת תוכניות שותפים פועלת בכמה דרכים עיקריות : תשלום עבור מכירה ( pay per sale ), תשלום עבור הקלקה ( pay per click ), תשלום עבור הפניה ( pay per click ) או תשלום עבור שיחה נכנסת לעסק ( pay per call ). בניגוד לתוכניות שיווק קודמות, רשת תוכניות שותפים מבטיחה ברוב המקרים שהלקוח יפנה לעסק כאשר יש לו עניין ממשי במוצר.

רשת תוכניות שותפים - איך מצטרפים?

תוכניות שיתופים נחשבות חדשות יחסית בשוק השיווק. יחד עם זאת , בישראל פועלות לא מעט חברות המפעילות רשת תוכניות שותפים באינטרנט , כל חברה על פי שיטות שיווק משתנות. ניתן לאתר את החברות באמצעות אתרי האינטרנט המאגדים אינדקס שותפים פוטנציאליים או בחיפוש פשוט במנועי חיפוש


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI