דף הבית בית משפחה וזוגיות בית משפחה וזוגיות - אחר חדרי ילדים
חדרי ילדים
בן איתי 03/09/13 |  צפיות: 2788
איך אנחנו נבחר לעצב חדרי ילדים אשר ישרתו את הילד בצורה הטובה ביותר? היום ידוע כי עיצוב הבית והחדרים בו יכולים להשפיע על התנהגותנו ובמיוחד כאשר מדבר בעיצוב חדרי ילדים.
גם תחום עיצוב חדרי ילדים תפס תאוצה בשנים האחרונות והתחיל לקבל התייחסות גבוה מבעבר, המודעת לעיצוב חדרי ילדים והשפעתם על הילד החלה להיכנס לתודעה וכיום ההורים משקיעים כספים רבים בעיצוב חדרי ילדים.
גם אם לכאורה מדובר בהחלטת ההורים לעצב חדרי ילדים מומלץ מאוד לשתף את הילד בתהליך העיצוב או לפחות לשאול אותו על רהיטים מסוימים או הקו העיצובי של החדר, כיוון שבסופו של דבר הילד הוא זה שיעביר את מרבית זמנו בחדר זה במשך מספר שנים.
בנוסף עיצוב חדרי ילדים יכול בקלות להפוך להיות בילוי זמן איכות עם ילדכם ואילו הבחירות אשר יעשו יוכלו בהחלט ללמד אותכם עליהם
כמו כן עיצוב חדרי ילדים צריך להיות פרקטי, בדרך כלל לילדים יש ערמות של צעצועים, משחקי קופסא, בובות, כדורים ועוד אשר נוטים להתפזר בכל רחבי הבית, עיצוב נכון וחכם של חדרי ילדים יכול לחסוך מאיתנו את הבלאגן-אפשר להציב בחדרי הילדים אירגניות צבעוניות, מדפים רבים, ארגון עם מגרות רבות ועוד שלל פיתרנות יצירתיים לאיחסון.
כמו כן יש לחשוב גם על התווך הארוך לא רק לעכשיו, כלומר עיצוב חדרי ילדים יהפוך בשלב מסוים מחדר ילדים לחדר לבני נוער, עיצוב חכם של חדרי ילדים יוכל לחסוך מכם בעתיד שינוי טוטאלי של החדר ולחסוך בקניית רהיטים חדשים.
היום יש מיטות רבות לילדים שבבוא הזמן ניתן יהיה להפוך אותן למיטות נוער, או לחבר בין השידות לארון ולהקים מעיין ספרייה קטנה, כאמור עיצוב חדרי ילדים הוא תחום מפותח ויש עיצובים שונים ומיוחדים אשר יכולים בעזרת פירוק והרכבה לשנות את פני החדר וכך להתאימו גם לקטנטנים אשר יהפכו לבני נוער.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 בן איתי


 


מאמרים נוספים מאת בן איתי
 
חדרי ילדים
איך אנחנו נבחר לעצב חדרי ילדים אשר ישרתו את הילד בצורה הטובה ביותר? היום ידוע כי עיצוב הבית והחדרים בו יכולים להשפיע על התנהגותנו ובמיוחד כאשר מדבר בעיצוב חדרי ילדים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI