דף הבית ביטוח ביטוח חיים שאלות ותשובות נפוצות אודות ביטוח חיים
שאלות ותשובות נפוצות אודות ביטוח חיים
אבי 21/11/13 |  צפיות: 9554

אנשים עובדים כל חייהם על מנת להבטיח לעצמם ולמשפחתם רמת חיים נאותה. לפעמים הדבר מצריך יציאה ללימודים, עבודה בשתי עבודות במקביל ושעות רבות מבלי לראות את הילדים או את בן/בת הזוג. כל זאת אנשים עושים על מנת שמשפחתם תהייה מסודרת והם יוכלו להרשות לעצמם לנהל את חייהם בכבוד ובנוחות. אף אחד מאיתנו לא רוצה לחשוב על מצב בו חס וחלילה אירעה תאונה, או מקרה של מוות והמשפחה נותרת ללא מקור פרנסה. מחשבה זו נדחקת לשוליים ורבים נמנעים מלחשוב אותה ולכן נמנעים מלטפל בה. אולם, אין זה עוזר לטמון את הראש בחול ולהתעלם מסוגיה זו. רצוי כי תבינו כי סיטואציה שכזו עלולה לקרות ולכן תבטחו את עצמכם מבעוד מועד כדי למנוע מצב בו המשפחה שלכם תתקשה כלכלית. הדרך לעשות כן היא על ידי רכישת ביטוח חיים. יש מגוון רחב של ביטוחי חיים, החל מביטוח המכסה כל תאונה, מוות או אובדן השתכרות וכלה בביטוח נגד נכות הנגרמת מתאונה כלשהי. אל תישארו אדישים, בטחו את עצמכם, כדי שאתם ובני משפחתכם תוכלו להיות בראש שקט כי מצבכם הכלכלי ישמר גם במקרה של אסון. להלן שאלות נפוצות בתחום ביטוח החיים.

איך רוכשים ביטוח חיים?

הליך רכישת הביטוח הוא לא מסובך אולם על מנת לעשות אותו כמו שצריך רצוי לעבור כמה שלבים. יש לציין כי בתחום הביטוח בכלל ובביטוחי החיים בפרט ישנה תחרות גדולה בין החברות השונות. לכן לפני שאתם סוגרים עם חברה מסוימת על רכישת ביטוח, רצוי כי תבצעו סקר שוק קצר וממוקד ועל ידי כך תדעו מהם השירותים שמציעות החברות השונות, איפה הכי משתלם כלכלית לבטח ובדרך זו תבחרו את הביטוח הטוב ביותר עבורכם. כדי למצוא את החברות השונות כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאינטרנט ולהקליד במנוע החיפוש של גוג "ביטוח חיים". מיד יופיעו שלל אופציות מהן תוכלו לבחור את הביטוח הטוב ביותר עבורכם המתאים לצרכים האינדיבידואלים שלכם.

האם צריך ביטוח כדי לקבל משכנתא?

התשובה היא חד משמעית כן. כל מי שניגש לבנק כדי לקבל משכנתא בחייו יודע כי על מנת שהבנק יאשר את קבלת המשכנתא יש צורך ברכישת ביטוח חיים. אין זה משנה אם אתם רוכשים את המשכנתא בגיל 20 בעודכם צעירים וחזקים או בגיל 60, כאשר אתם חולים ומתבגרים. הבנק מבחינתו רוצה לבטח את קבלת הכסף שהעניק לכם במשכנתא והדרך היחידה לעשות כן היא על ידי כך שהאדם ירכוש ביטוח חיים. במצב כזה, היה ונגרמת תאונה קשה לבעל המשכנתא או חס וחלילה אותו אדם נפטר, הכסף שהנפטר חייב לבנק, משולם על ידי ביטוח החיים.

האם אנשים מבוגרים מתקשים לבטח עצמם?

בדרך כלל התשובה היא כן. לאנשים מבוגרים קשה יותר לבטח את עצמם בביטוח חיים היות וחברות הביטוח יודעות כי אנשים אלו נמצאים בשלב בחייהם בהם הסיכויים שיזדקקו להפעיל את הביטו גדולים יותר. אנשים צעירים ובריאים מקבלים ביטוח בקלות ומשלמים כסף מועט יותר בהשוואה למבוגרים או לאנשים חולים. ככך שהסיכויים שתזדקק לביטוח גדולים יותר, כך מחיר הביטוח עולה בהתאם. חברות הביטוח מעודדות אנשים לבטח עצמם עוד בהיותם צעירים ולכן השינוי הפרוגרסיבי במחיר הפוליסה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI