דף הבית אינטרנט והחיים ברשת פיתוח אתרים פורטל ארגוני – מגוון מודולים
פורטל ארגוני – מגוון מודולים
אוהד זמלר 19/12/13 |  צפיות: 3208

פורטל ארגוני הוא אתר פנימי של חברות וארגונים, והוא פתוח לעובדים ולמנהלים שלהם, ומשמש לתקשורת והעברה של מידע ביניהם. פורטל ארגוני מכיל פונקציות רבות בתוכו, הנבחרים על ידי בעלי החברה או המנהלים הבכירים בה, וזאת בהתאם להתאמותיהן לארגון. מדובר במערכת סגורה שניתן להיכנס אליה באמצעות הקשת שם המשתמש והסיסמה של העובד. במאמר הבא נדבר על הפונקציות המיוחדות שמספק הפורטל הארגוני. אם אתם בעלי חברות גדולות או בינוניות ועדיין אין לכם פורטל ארגוני, המאמר הזה הוא בשבילכם.

הפונקציות הקיימות בפורטל הארגוני

• תאריכון אירועים המובא בפורמט הכולל השתלמויות שונות, פעילויות חברה ועוד.

• תאריכון אירועים אישיים  כמו ימי הולדת, חתונות ולידות.

• מידע ארגוני כמו מה חדש בארגון, מאמרים בנושאי זכויות העובדים או רגולציות בשוק בו הארגון פועל ועוד.

• פונקציות שונות של שיתוף עובדים, למשל אפשרות של העלאת תמונות וטקסטים, פורום עובדים ומנהלים, לוח מודעות פנימי, סקרים שהארגון עורך ותחרויות.

• תיבת משוב המאפשרת נגישות למנהלים הבכירים בארגון, מה שיוצר תקשורת ממוקדת ויעילה בין העובדים לממונים עליהם.

• פלטפורמה למכירה של כרטיסים מוזלים למופעים ואירועים.

• מסחר אלקטרוני – חנות רווחה של הארגון המאפשרת לעובדים לרכוש בהוזלה מוצרים שהארגון מייצר.

• עובד החודש – תבנית להצגת העובד המצטיין כמו תמונתו ופרטיו, ואפשרות לצפייה בעובדים המצטיינים הקודמים. תבניות אחרות מאפשרות להציג את העובדים החדשים בארגון, מינויים קידומים ועוד.

• מנוע חיפוש חכם שמאפשר למצוא מידע, מוצרים, טפסים ועוד.

• עמוד בית אשר מכיל "טעימות" מהמודולים הפנימיים שכלולים בפורטל, מבין אלה שפורטו לעיל, בפורמטים שונים שמובאים בהתאם לתוכנו. ניתן גם להציג תצוגה רצה של ימי הולדת או שמחות אחרות של עובדים שחלים באותו יום, או אירועי חברה שיתקיימו השבוע, גישה למאמרים האחרונים ועוד.

צרו קשר עם חברה לבניית אתרים המתמחה באתרי פורטל ארגוני

אם אתם בעלים או מנהלים בארגון ועוד אין לכם פורטל ארגוני, פנו לחברה מנוסה עם ניסיון רב בבניית פורטלים ארגוניים, ותזכו ליהנות מיתרונותיו הרבים של הפורטל לעובדים ולמנהלים. התמורה של פורטל ארגוני היא גדולה, וביחס אליה ההשקעה הכספית הינה מזערית.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI