דף הבית אינטרנט והחיים ברשת עיצוב אתרים קריטריונים לבחירה של חברת בניית אתר דיל יומי
קריטריונים לבחירה של חברת בניית אתר דיל יומי
אוהד זמלר 22/12/13 |  צפיות: 10895

כשמחליטים על הקמת אתר דיל יומי, מחפשים חברה של בניית אתר דיל יומי, ויש לבחור אותה בקפידה. אתר דיל יומי צריך להיבנות על פלטפורמה מיוחדת של אתרי דיל יומי, והיא לא יכולה לשבת על פלטפורמה רגילה של אתרי תדמית. האתר שלכם הוא הפנים שלכם, ובנייתו תקבע האם הוא ימכור הרבה או קצת, ולכן אל תקלו ראש בבדיקה זו, ואל תלכו על ההצעה הראשונה שזורקים לכם, היות ויכול להיות שיש יותר טובים ויותר זולים במחיר. במאמר הבא נדבר על דברים שצריך לבדוק לפני שבוחרים חברה לבניית אתר דיל יומי.

ניסיון

ראשית, יש לבדוק כמה שנים של ניסיון יש מאחורי החברה שבשירותיה אתם מתעניינים. אם החברה הוקמה לא ממזמן, אתם עלולים להיתקע עם בניית אתר דיל יומי שרמתו בינונית. שאלו את בעלי החברה, ובדקו באינטרנט, כמה זמן החברה קיימת. אין תחליף לניסיון של בניית אתר דיל יומי. יש מספר תוכנות שבנויות כפלטפורמה של בניית אתר דיל יומי, אך בתוכנות אלה יש פונקציות ותוספים רבים, וחברות ללא ניסיון רב, לא יכירו מספיק את האפשרויות הגלומות בתוכנות מיוחדות אלה, והאתר לא ימצה את הפוטנציאל לו הוא מסוגל להגיע.

חוסן כלכלי

אם נוכחתם לדעת שמאחורי החברה יש מספיק ניסיון, בדקו מיהם מנהליה. בדקו מה חוסנה הכלכלי של החברה, והאם רשומות הערות אזהרה עליה. ניתן לבדוק דברים כגון אלה באמצעות שיטוט בגוגל, אל תתביישו לשאול את בעלי החברה מהו שמו, אתם לא רוצים להיות כמו אלה שמספרים בכולבוטק איך דפקו אותם.

עבודות קודמות

לפני שאתם נפגשים עם החברה של בניית אתר דיל יומי, בדקו באתר האינטרנט שלה עבודות קודמות שהיא ביצעה, והתרשמו מסגנון העבודה שלה. בדקו את העיצוב, התוכן ואת נוחות הגלישה באתר. אם האתרים מצאו חן בעיניכם, בקשו לראות בפגישה שתערכו עם המנהל, אתרי קופונים שהיא בנתה, כי העבודות הקודמות שלה שתראו באתר האינטרנט, לא יהיו דווקא של אתרי קופונים אלא של אתרים מסוג אחר, כגון אתרי תדמית או חנויות ווירטואליות שלא פועלות בשיטת הדיל היומי.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview העוסקת בתחום בניית אתרים ו קידום אתרים


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI