דף הבית עסקים עסקים בינלאומיים יבוא מסין לארץ
יבוא מסין לארץ
דוד כהן 24/12/13 |  צפיות: 7533

לא כולנו יודעים ש-90 אחוז מהייצור של סחורה בעולם, מיוצרת בסין ו-80אחוזים מהם מיוצאים אל ארצות שונות בעולם ולכן, די הגיוני שיזמים ואנשיעסקים יבחרו לייבא סחורה מסין.תשומות ייצור זולות ועלויות עבודה נמוכות מאפשרות ליבואנים להרוויח יותרמאשר ייבוא מארצות אחרות באירופה וגם מארה"ב. נוסף על כך, יש לקחת בחשבוןשזמני ההובלה של סחורה מסין, מהירה יותר, תודות לייצור המהיר וזו סיבהנוספת, לבחור דווקא בסין כמדינת מועדפת לייבוא סחורה.

בסין מייצריםכמעט כל דבר שעולה לכם בראש, כיד הדמיון ומה שלא מייצרים, אפשר להזמין. אםאתם מנהלים יבוא חד-פעמי ובכמות קטנה, אין ספק כי הדרך המועדפת תהיה להזמיןברשת, אך בכל מקרה, צריך להודות שהדרך הטובה ביותר לייבא מסין היא לעשות זאת פנים אל פנים. פשוט לנסוע לסין ולבקר בתערוכות ובשווקיהמכירות שסין מציעה, המתנהלים מס' פעמים בשנה, לבדוק את הסחורה ולדבר עםבעלי העסקים. כך אתם מאפשרים לאיש המכירות לראות למי הוא מוכר ואתם יכוליםלבנות קשר עסקי אמין יותר.

כאשר עושים יבוא מסחרי סיטונאי מסין, יש 3 אפשרויות עיקריות:

  • לקנות ישירות באחד השווקים הסיטונאים
  • לנהל את הרכישות דרך סוכנות או סוכן
  • לרכוש ישירות מהמפעל המייצר

רכישהישירה משווקים סיטוניים דורשת מהיבואן להחליט קודם כל מה שהוא רוצה לרכוש.בסין, השוק הסיטוני יכול להיות מסווג על פי מוצרים והמרכז למכירותסיטונאיות בסין נקרא Guangzhou, ומציע למכירה מוצרים רבים, בין היתר:רהיטים, גופי תאורה, מוצרי קרמיקה, ביגוד, צעצועים ומתנות, מוצרי קוסמטיקה,ציוד משרדי, שעונים ועוד רבים.

כדי לקבל ויזת עסקים בסין, יש צורךבהצגה של מכתב הזמנה מהמפעל או הסוכן ולמרות שהרעיון של הגעה עצמית למיקוםשלכם אינו מסובך, מומלץ כי הסוכן או מי שהזמין אתכם, ימתין לכם בשדה התעופהכאשר אתם מגיעים, ישמש כאיש קשר במהלך הביקור.

התהליך של קנייהמסיטונאים הוא בדרך כלל מתאים יותר לאלה שיש להם את הידע המקומי ומודעיםלדרך שבה מנהלים עסקים בסין. עם זאת, אם אתם מאוד רוצים לנסות את זהבעצמכם, יש כמה נקודות שצריך לזכור:

בניגוד למפעלים, בעלי העסקיםהנמצאים בשוק הסיטונאי יקבלו יואן (רן המינימום Bi) לא דולרים בלבד ובנוסףגם צריך לשלם במזומן. עשו שיעורי בית לגבי מחירי השוק ההוגנים למוצרים. אלתהססו לשאול ולברר בעלי עסקים באזור – אתם עלולים להיות מופתעים מההבדליםבמחירים (בעיקר אלו הניתנים לזרים). היזהרו בעת ניהול המשא ומתן. אתם לארוצים להעליב אותם, על ידי הצעת מחיר נמוכה ממה שבד"כ סביר (שוב מדגיש אתהחשיבות שבידיעת FMP - fair market price).

חשוב שתשימו לב, במהלךתהליך הרכישה שלכם, שלא שכחתם איך יגיעו המוצרים לארץ. לעתים אנשים כל-כךנרגשים מהמחיר הנפלא שהצליחו להשיג, שהם מפספסים את הצורך בהסדרת משלוחהסחורה לארץ. לכן, ברגע שרכשתם את הסחורה ודאו שסגרתם את כל הקצוות, לגבימשלוח המוצרים ארצה: אריזה, אחסון, ניירת נדרשת ואישורים נדרשים, כדישתוכלו גם לשחרר אותה כשהיא מגיעה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דוד כהן

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות. 


מאמרים נוספים מאת דוד כהן
 
טיפים לסידור שולחן לחג עם חד פעמי
חג פסח מתקרב ואיתו גם ההכנות לקראת ליל הסדר. יהיו בינינו מי שיארחו חברים ובני משפחה, יהיו בינינו מי שיארגן ארוחה בסדר גודל כזה או אחר לכמות מסוימת של אורחים. לשם כך, אנחנו צריכים לדעת איך לארגן את השולחן בצורה נכונה.

שיעול אצל ילדים ותינוקות
האוכלוסייה שמתמודדת הכי רגישה לשיעולים בחורף ובכלל, הם ללא ספק ילדים ותינוקות. זה נובע מהעובדה שהמערכת החיסונית עדיין לא חזקה מספיק בשביל להתמודד עם חיידקים ודברים אחרים שיכולים לייצר את השיעולים. הנה כמה טיפים לטיפול

טיפים לתחזוקת שטיחים לבית – איך עושים את זה נכון
איהטקס מביאה לכם טיפים איך לטפל, לתחזק ולנקות את אחד הפריטים החשובים ביותר בעיצוב הבית שלכם, את השטיח שלכם.

נזלת אלרגית - תחום ברימטולוגיה
09/02/20 | רפואה
ברוב המקרים, נזלת אלרגית נוצרת עקב, סיבות אלרגתיות. אך יש לא מעט אנשים שמתמודדים עם הבעיה, כתוצאה מבעיות תורשה, קרי מדובר במחלה שעוברת מדור לדור בתוך המשפחה. איך מטפלים?

ניתוח לשטיפת סינוסים
24/04/19 | רפואה
הסינוסים הם למעשה חללים הנמצאים בעצם הגולגולת אשר מאפשרים זרימת אוויר תקינה דרך האף. בתוך הסינוסים מצוי נוזל צמיגי אשר נועד להגן על הריריות. במצב תקין נוזל זה מתנקז דרך הלוע, אך כאשר יש בעיה, בניקוז הנוזלים, עשויה להתפתח חסימה וכתוצאה מכך גם סינוסיטיס. כדי לפתור את הבעיה הזו, מבצעים היום ניתוח fess לצורך שטיפת הסינוסים.

כלים חד פעמיים בזול
לבחור את הכלים החד פעמיים שעושים את כל ההבדל וישדרגו כל מסיבה ואירוע זאת משימה כיפית. אז איך מעצבים אירוע באמצעות כלים חד פעמיים במראה יוקרתי?

טיפול בסינוסיטיס בהריון
18/03/19 | רפואה
אישה בהריון עוברת שינויים רבים בגופה, בתקופה זו היא עלולה להיות חשופה מפני צינון. תופעה זו יכולה להפוך לסינוסיטיס. מה הסימנים ,כיצד מטפלים ולאלו גורמים לפנות?

טיול מאורגן לנשים בחו"ל
טיול מאורגן לנשים בחו"ל הוא בדיוק ההזדמנות לעשות משהו חדש ובלתי שגרתי. אם את רוצה לצאת למסע בסימן אישה ולהתחבר לנשים אחרות ואל הנשיות שלך, טיול לנשים הוא כל מה שאת צריכה.

איך לשלב חטיף חלבון בתפריט היומי ?
18/03/19 | תזונה
מומלץ לשלב חטיף חלבון בתפריט היומי שלנו על מנת להעלות את מסת השריר

טיפים לרכישת בית עץ לילדים
18/03/19 | ריהוט
בית מעץ - המגרש המשחקים האולטימטיבי עבור ילדכם. אילו אביזרים נוספים נוכל להוסיף לבית העץ לילדים? כמה עולה לי לבנות בית עץ?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI