דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מיחשוב ארגוני היתרונות בהקמת פורטל ארגוני
היתרונות בהקמת פורטל ארגוני
אוהד זמלר 22/01/14 |  צפיות: 9564

פורטל ארגוני הוא אתר פנימי של חברות ושל ארגונים, אשר פתוח למנהלים בהם ולעובדיהם. הפורטל הארגוני משמש להעברת מידע פנימי בין הארגון לעובדים בו, והוא בעצם צינור תקשורת אשר מקשר ביניהם. פורטל ארגוני מומלץ לכל ארגון שמעוניין להעמיק את הקשר בין המנהלים בו לבין עובדיו, ובנוסף ברווחת העובדים וגיבושם. ככל שמדובר בארגון גדול יותר, כך גדלה התועלת מהפורטל. במאמר הבא נדבר על היתרונות הרבים אשר צומחים לארגון מהקמת פורטל ארגוני.

היתרונות בהקמת פורטל ארגוני

•בפורטל הארגוני ניתן למצוא מגוון רב של מידע על הארגון ועל פעילותו, כמו מידע על זכויות סוציאליות, ועל חדשות של הארגון ועל השוק שהוא פועל בו, שמובאים לעובדים באופן מרוכז ולא באמצעות מיילים רבים מדי.

•פורטל ארגוני מחזק את הקשר בין הנהלת הארגון לעובדיו, הוא תורם לחיזוק הקשר בין העובדים, וכן מאפשר להם לקבל כרטיסים מוזלים להופעות והצגות .

•פורטל ארגוני נותן לעובד את ההרגשה שמחשיבים את דעותיו, ומעוניינים במשובים שהוא ממלא, ובכך הוא מרגיש קרוב ומחובר יותר לארגון. עובד שתחושתו היא כזו, יפגין מוטיבציה גדולה יותר בעבודתו, והתפוקה שלו תגדל.

•פורטל ארגוני מאפשר לשמור על הווי החברה, ועל התרבות הארגונית בו. העובד המצטיין הופך להיות תואר כבוד שכל העובדים מייחלים להגיע אליו, בזכות היוקרה שיש לו בעיני המנהלים והעובדים של הארגון, ובגלל שהוא מספק תחושת סיפוק אדירה, החוויות מהאירועים של החברה נשמרות לזמן רב בפורטל, ומזכירות לעובדים שכיף לעבוד באותו ארגון, והידע שהועבר בהשתלמויות ובקורסים של הארגון באמצעות מצגות שונות, נשמר בפורטל, וניתן לשליפה מהירה על ידי כל עובד, מה שמחזק את הידע המקצועי של העובדים, והופך אותם לעובדים איכותיים יותר.

מעוניינים בפורטל ארגוני? פנו לחברה מקצועית עם ניסיון רב

אם הנכם בעלים של חברה או מנהלים בכירים בה, וקיבלתם החלטה להקים פורטל, פנו לחברה עם ניסיון בהקמת פורטלים כאלה, ותזכו ליהנות מפעילותו אשר תורמת לארגון במגוון אופנים, ומהמגוון של הפונקציות והמודולים בו. התמורה של פורטל ארגוני לארגון היא גדולה, ועולה בהרבה על ההשקעה הכספית הכרוכות בו.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI