דף הבית מחשבים וטכנולוגיה תוכנה מערכת לניהול לידים – מגוון יתרונות
מערכת לניהול לידים – מגוון יתרונות
אוהד זמלר 22/01/14 |  צפיות: 2670

במאמר הבא נדבר על היתרונות של מערכת לניהול לידים, אשר מאפשרת לכם כמנהלי מכירות או כבעלי עסקים להוציא את המקסימום מכל ליד, ולהגדיל באופן ניכר את הסיכוי שהוא יסתיים במכירה.

מערכת ניהול לידים מדרגת את איכותו של הליד על פי פרמטרים שונים

לא לכל הלידים יש את אותה החשיבות, ולכן לא נכון לטפל בכולם באותו האופן. מנהל המכירות צריך לדעת איזה ליד חשוב יותר ואיזה פחות, על מנת לדעת למי להקצות אותו, ובאיזה דחיפות יש לחזור ללקוח. הבעיה היא שלאדם מן השורה לא קל לבצע תיעדוף מדויק, כי לצורך קביעת איכות של ליד יש לקחת נתונים רבים בחשבון. מערכת לניהול לידים מבצעת שקלול של כל הפרמטרים שאותם יש להביא חשבון, על מנת לקבוע את איכותו של ליד.

לפני שמתחילים לעבוד בפועל על מערכת לניהול לידים, יש להזין מהם הפרמטרים שלפיהם נקבעת איכות הליד. לאחר הזנת הפרמטרים, נציגי המכירות יכולים לעבוד עם המערכת. בכל שיחה ראשונית של נציג מכירות עם לקוח, הוא צריך לרשום כל פרט של הלקוח מתוך הפרמטרים שהוזנו למערכת, כגון גיל, מקום מגורים או מצב משפחתי. נניח שמדובר בחברה שמייצרת בגדי ילדים וקהל היעד שלה הוא הורים צעירים. אם המתקשר יהיה אדם בן 30 הדירוג של הליד באותו פרמטר יהיה גבוה, ולעומת זאת אם הוא יהיה בן 18, הדירוג יהיה נמוך כיוון שככל הנראה אין לאותו פונה שום קשר להורות בשלב זה של חייו. אותה מערכת לניהול לידים לוקחת את כל הפרטים שהוזנו על ידי נציג המכירות, ומבצעת שקלול של הציונים בכל הפרמטרים, והציון המשוקלל מציין את איכות הליד.

מהן יתרונות המערכת?

· מערכת לניהול לידים מאפשרת להגדיר מיהו בעל התפקיד שיופקד על הטיפול בכל ליד.

· מערכת לניהול לידים נותנת תמונת מצב מדויקת על התועלת המתקבלת מכל אמצעי פרסום, ובהתאם לכך עוזרת למקבלי ההחלטות להחליט על תמהיל נכון יותר של הוצאות הפרסום. לפי הדוחות שהמערכת מפיקה, ניתן לראות אלו אמצעי פרסום עובדים ואילו לא עובדים, ובהתאם לכך לקבל החלטות שיווקיות.

· מערכת לניהול לידים מאפשרת להגדיר קמפיינים ופעילויות שיווקיות על בסיס של תכנית שיווקית מוגדרת.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI