דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מיחשוב ארגוני פורטל ארגוני מעמיק את התקשורת בין ההנהלה לעובדים
פורטל ארגוני מעמיק את התקשורת בין ההנהלה לעובדים
אוהד זמלר 22/01/14 |  צפיות: 9622

פורטל ארגוני הינו אתר של ארגון, אשר פתוח הן לעובדי החברה והן למנהלים בה, והוא משמש לתקשורת ביניהם, ולהעברה של מידע מסוגים שונים. במאמר הבא נדבר על הפגישה בין האדם בארגון הממונה על הנושא של פורטל ארגוני לבין מנהל חברת בניית האתרים אשר עתידה לבנות אותו, ועל המאפיינים אשר מאפיינים את פגישה זו.

הפגישה בין נציג הארגון שמתעניין בפורטל לבין מנהל חברת בניית האתרים הבונה אותו

פורטל ארגוני מכיל פלטפורמות ומודולים שונים, ומנהל הארגון שמעוניין בפורטל הארגוני צריך לבחור אותם בהתאם לנתוני הארגון. האדם בארגון הממונה על הנושא נפגש עם מנהל אותה החברה שבונה פורטל ארגוני, ובוחר את הפונקציות השונות, לפי אופיו של הארגון ולפי הנתונים אשר ייחודיים לו. מדובר במערכת סגורה שכל עובד ומנהל בארגון יכול להיכנס אליה באמצעות הקשת שם המשתמש והסיסמה שלו.

במהלך הפגישה של הממונה על הנושא בארגון עם מנהל חברת בניית הפורטל, ישמע מנהל אתר בניית הפורטל מנציג הארגון על אופיו של הארגון, השוק שהוא פועל בו, המספר של העובדים בו ופרטים אחרים שהינם רלוונטיים לפורטל. לאחר שמנהל חברת בניית הפורטל שומע את כל הפרטים מנציג הארגון, הוא מציג בפניו את הפונקציות הרלוונטיות לארגונו, וממליץ על מה שמתאים. נציג החברה בוחר את הפונקציות המתאימות לארגונו, וזוכה לשמוע הסבר מפורט על ניהול המערכת שהינה ידידותית למשתמש, על הפונקציות השונות אשר קיימות בה, ועל אופן העדכון של התכנים שאותם הוא עתיד להזין אליה.

האם אתם מנהלים של ארגון גדול או בינוני? פורטל ארגוני הוא בשבילכם

אם אתם בעלים של ארגון או מנהלים בכירים בו, ואתם מעוניינים להעמיק את הקשר בינכם לבין העובדים, פורטל ארגוני הוא בשבילכם. מנהל חברת בניית האתר יישב מולכם ויציג לכם את מגוון הפונקציות הקיימות בו וגם ייעץ לכם באילו פונקציות לבחור, על סמך הפרטים שהוא שומע מכם על הארגון, אופיו, והשוק בו הוא פועל, ואתם תבחרו בפונקציות ובמודולים שאתם מעוניינים בהם, על מנת שהפורטל שלכם יהיה איכותי, ויקלע באופן המדויק ביותר למה שהארגון צריך.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI