דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות יורם קראוס – כך תעצבו את משרדכם
יורם קראוס – כך תעצבו את משרדכם
הדס כהן 26/01/14 |  צפיות: 2631

יורם קראוס – כך תעצבו את משרדכם

מה הוא הגורם הכי משפיע על סביבת העבודה שלנו?

יורם קראוס: "כאשר ברור לנו שסביבת העבודה שלנו צריכה להיות אישית, נעימה ואמורה להשפיע באופן ישיר על רמות התפוקה שלנו כך גם החליטו לשנות את המגמה האחידה ששולטת בעיצוב משרדים. כיום המשרדים הם נעימים ואישיים ואפילו מחייכים לעובדים לפעמים יותר מהבית בו הם גרים ולכן, עיצוב המשרד והמראה שלו הם חלק מחוייב מהמיתוג של המשרד.


כך תעצבו את משרדכם

יורם קראוס: "לפני כעשור המשרד נראה אך ורק בצורת קוביות, או עם חדרים מרוהטים באופן אחיד וצפוף בעלי שולחנות בעיצוב ישן, חום, סטנדרטי מלווים במדפים שעמוסים בקלסרים עם תיקיות על רקע קירות לבנים כמו בקופת חולים.
משרדי המטה של גוגל כדוגמא, בסנטה קלרה בקליפורניה המשרדים עוצבו כמו גן שעשועים לילדים גדולים אשר אינם מזכירים ואילו במקצת את המשרדים של פעם". מציין יורם קראוס ומוסיף שהעיצוב הנכון מעניק פתרונות לדרישות שעולות מתוך סביבת העבודה ומראה האדיקות של פעם אינו רלוונטי יותר כיום.

מהו סגנון העיצוב כיום?

יורם קראוס
: "כיום סגנון העיצוב הרלוונטי במשרדים אינו משקף טעם אישי וסגנון ניהול, המשרד עצמו הינו מקום שלמעשה מעיד על היושבים בו ובכך הוא גם כרטיס הביקור של העסק". עוד מוסיף ואומר יורם קראוס שהמצגת המרשימה ביותר על החברה לא יכולה להתחרות באווירה כללית שלקוח מקבל כשהוא מבקר במשרד.

יורם קראוס: "סגנון העיצוב העכשווי במשרדים לא בא לשקף רק טעם אישי וסגנון ניהול. המשרד הוא מקום שמעיד על יושביו, הוא כרטיס הביקור של כל עסק." עוד הוסיף ואמר יורם קראוס כי המצגת המרשימה ביותר על החברה לא תוכל להתחרות באווירה הכללית שלקוח מקבל כאשר הוא מבקר במשרד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI