דף הבית בידור ופנאי הפקת אירועים בר מצווה בכותל - חגיגה יהודית במיטבה
בר מצווה בכותל - חגיגה יהודית במיטבה
אוהד זמלר 05/02/14 |  צפיות: 1414

טקס הבר מצווה הינו אחד הטקסים החשובים והמרכזיים ביותר בעולם היהדות ובשל כך  אין מקום מתאים לעריכתו מאשר הכותל המערבי בירושלים, שהינו השריד האחרון לבית המקדש המפואר אותו בנה המלך הורדוס. במאמר הבא נדבר על אירוע בר מצווה בכותל באווירה מסורתית ומלאת שמחה, אשר נערך על ידי חברת ההפקות עלמא הפקות, שלה ניסיון רב בהפקת אירועי בר מצווה בכותל במיומנות ובמקצועיות.

אירוע בר מצווה בכותל של עלמא הפקות

בתחילת האירוע של בר מצווה בכותל נפגשים כל משתתפי האירוע בנקודת המפגש בכניסה אל אחד השערים של העיר העתיקה, לאחר שהגיעו אליו באמצעות הסעה שאורגנה על ידי צוות ההפקה של עלמא הפקות. לאחר מכן נכנסים המשתתפים בשירה וריקודים לסמטאות העיר העתיקה, מלווים על ידי מעגל המתופפים והשופרות של עלמא הפקות, שנותן את הקצב ומגביר את השמחה, ולבסוף מגיעים החוגגים בתרועת שופר אל הכותל המערבי, וחתן הבר מצווה עולה לתורה ברוב פאר והדר. נהוג שגם מבקרים אחרים בכותל שאינם קשורים לאירוע מצטרפים לריקודים שלאחר העלייה לתורה שכן מדובר במצווה גדולה. לאחר העלייה לתורה מתקיים בסמטאות הכותל סיור על ידי מדריך מקצועי מטעם עלמא הפקות, שלאחריו מתקיימת ארוחת בוקר או צהרים באחת המסעדות בעיר, שנבחרה מראש על ידי הורי חתן הבר מצווה, וערוכה לקיום אירועים מסוג זה.

האירוע כולל -

• אוטובוס לירושלים

• מעגל של מתופפים ושופרות

• צילום של האירוע בווידאו ובסטילס

• עריכת העלייה לתורה על פי הנוסח המבוקש

• סיור מודרך בסמטאות העיר העתיקה או סיור מורחב יותר בירושלים

• ארוחת בוקר או צהרים באחת המסעדות בעיר

יש אפשרות להוסיף לאירוע גם -

• סיור באתרי המורשת שבקרבת הכותל המערבי - עיר דוד או מנהרות הכותל

• סיור מודרך במוזיאון דוד

• מופע מספרי סיפורים על ירושלים של פעם

מעוניינים באירוע ייחודי של בר מצווה בכותל? צרו קשר עם עלמא הפקות

אם אתם מעוניינים באירוע ייחודי של בר מצווה בכותל, צרו קשר עם עלמא הפקות, ותזכו לאירוע מושקע ומקצועי של בר מצווה בכותל המערבי, שכל המשתתפים בו ייהנו, ובייחוד בנכם ואתם.

המאמר נכתב ביוזמת חברת Dreamview המציעה שירותים של בניית אתר קופונים ו – בניית חנות וירטואלית


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI