דף הבית עיצוב ואדריכלות אדריכלות יורם קראוס – מי למעשה מנהל את מי?
יורם קראוס – מי למעשה מנהל את מי?
הדס כהן 09/02/14 |  צפיות: 2690


מה משמעות הביטוי "לכשכש בכלב"?


יורם קראוס מסביר שהביטוי משמש כמטפורה אל מצב שבו נדמה לנו שאנחנו שולטים טוטאלית במציאות ותוך כך פועלים דרך אינטרס אישי כדי להשיג מטרות. אבל הזנב הזה אשר מפעיל את הגוף, מסית אותו לכיוונים של הגוף עצמו. עוד מוסיף יורם קראוס כי הוא נזכר בביטוי הזה כאשר נתקל במציאות שבה אנשים בוחרים בצורה מאד ברורה להיכנס אל פרויקט בניה מורכב ורחב ללא שום עזרה מאנשי מקצוע חיצוניים מטעם חברות ניהול. יזמים צעירים ופרטיים אשר החליטות לבנות בניינים או אנשים פרטיים אשר בונים את בית החלומות שלהם. כמו כן, מוסיף יורם קראוס כי במידה והנכם זוכרים את האנשים המוצלחים והמתאימים ביותר גם כקבוצת רכישה, או חברה הבונה את המשרדים שלה ויש לכם גם אדריכל, קבלן ומנהל אין שום סיבה שלא תצליחו להתמודד עם פרויקט הבניה.


על סמך איזה נתונים ניתן לעבוד?


יורם קראוס: "בסוף הנתונים ידועים. כל שנה מוגשות לבתי המשפט מעל ל-3,000 תביעות על ליקויי בניה והנתון הזה הולך וגדל. כל פרויקט בניה מועד לחריגה תקציבית ומהותית בזמן והיעד שנקבע לו, הנתונים הסטטיסטיים האלו לא יכולים להביע את עצמת עוגמת הנפש והתסכול גן במהלך תהליך הבניה ובסיום תהליך הבניה.". עוד מוסיף ואומר יורם קראוס כי מי שרוצה לנהל נכון שינהל נכון וניהול נכון משמעותו לדעת מהן הנסיבות לתת מקום למקצוענים את העבודה בתחום שבו הם עוסקים ולהבין שיש להם נסיון, ידע וקשרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 הדס כהן


 


מאמרים נוספים מאת הדס כהן
 
מה ההבדל בין השתלות שיער באירופה להשתלות שיער בתורכיה?
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ, באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

נפתחת בפניכם דלת לעולם קל וחכם יותר
15/02/18 | אדריכלות
כמה חשיבות אנחנו מייחסים באמת לדלת הכניסה שנפתחת מאליה כשאנחנו נכנסים, או לכל מוצר חשמלי שמקל על החיים שלנו? לדלתות האוטומטיות יש הרבה יותר חשיבות ממה שאנחנו חושבים.

ידע זה כוח
הלימודים בבתי הספר הם מסגרת מצוינת, אבל בשל העומס הגדול לא תמיד ניתן לקבל בהם את מלוא תשומת הלב לכל תלמיד, לכן ישנה אפשרות חיצונית להרחיב את השעורים.

כמה באמת עולה אמנות
גיליתם תכשיט עתיק או פריט היסטורי שזקוק להערכת מחיר או בדיקת מקוריות? אל תהססו, יש סיכוי שיש בידכם הון גדול.

נתנאל סמריק - כשהסינים רוצים לקרוא בעברית הם פונים לקונטנטו נאו
01/06/17 | ספרות
קונטנטו נאו היא הוצאה לאור שמתמחה בהוצאת ספרים ישראליים לאור בחו"ל, אחרי תרגומם לשפות שבהן יש להם את הפוטנציאל הגדול ביותר לדבר לקהל המקומי. ההוצא הקמה מייסודו של נתנאל סמריק, מקים ההוצאה האם קונטנטו דה סמריק לפני כעשור.

תפקידו של נוטריון בתל אביב
נוטריון הינו למעשה עורך דין אשר עבר את ההדרכה ואת ההסמכה המתאימה מטעם משרד המשפטים לספק שירותים נוטריונים שונים. תפקידו של נוטריון בתל אביב הוא תפקיד יוקרתי, ולא כל עורך דין יכול להיות גם נוטריון. מבין שלל תפקידו של הנוטריון, ניתן למנות אישורים משפטים או חוקתיים שונים, עריכת תרגום נוטריוני, מתן ייפוי כוח ועוד.

תרגום נוטריון לספרדית
בכדי לקבל תרגום של מסמך לשפה הספרדית בעל אישור של נוטריון, עלינו לפנות אל נוטריון המספק שירותי תרגום מסמכים. על מנת לקבל תרגום נוטריון לספרדית אנחנו לא חייבים למצוא דווקא נוטריון הדובר את השפה, אלא נוטריון אשר פועל אל מול מתרגמים בשפות שונות.

שירותי נוטריון לאנגלית
יש לא מעט מסמכים שדורשים תרגום נוטריוני מוסמך מהשפה האנגלית לעברית ומהשפה עברית לאנגלית. לרוב המסמכים קשורים למגוון סטטוסים שונים, כך שבין היתר מדובר בתעודת נישואין, תעודת תושב, תעודת רווקות, תעודת מקצוע וכו', כאשר בין היתר גם ניתן למצוא מגוון תרגומים של פסקי דין.

שירותי נוטריון לצרפתית
02/09/16 | כללי
כאשר פונים לקבל שירות של נוטריון, אין צורך להשוות מחירים, וזאת כי עבור כל סוג של שירותי נוטריון ניתן למצוא מחיר אחיד, וזאת ללא הבדל אם פונים למשרד נוטריונים כזה או אחר.

שירותי נוטריון לרוסית
לא חסרים מקרים בגינם עשוי להתעורר צורך למצוא נוטריון לרוסית. בין היתר ייתכן ומדובר על מגון מסמכים שמשרד הפנים מבקש את מעורבותו של נוטריון לרוסית (תרגום תעודה עבור שינוי שם, תרגום ת"ז, תרגום רישיון נהיגה וכו')
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI